Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
50%
Én lehet le leszek pontozva, de szerintem ez a legjobb pasival, legjobb férjjel és legjobb apával is előfordul. Eldumálták az időt, ittal egyet-kettőt és így alakult. Én úgy gondolom, hogy ebben semmi nincsen.
2018. jan. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
39%
Ja és férjem és gyerekem is van:).
2018. jan. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
30%
*ittak
2018. jan. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem se nagy ügy, DE normálisabban kellett volna kommunikálnia, egy lazább társaságban belefér, hogy valaki másik buliba is átugrik, de mondja meg, hogy mikor jön vissza és azt tartsa is be, ha te is jóban vagy velük, lehet, hogy nem is lett volna gond 2 órát eltölteni velük, de sok mindentől függ, pl. ha gyerekeitek örjöngenek, kdllhet hozzájuk mindkét szülő.
2018. jan. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
75%

Neki sem a családi buli a buli, az biztos.

Az exem volt ilyen hogy amikor elvitt valahova ugy erezte en vagyok az "utanfuto". A haverok koreben kinézték azt akinek a nője a nyakában liheg.

Primitiv sovinizmus.

2018. jan. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan.. mert azért tényleg durva, hogy lelépett.
2018. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Igazából nem az bánt, hogy elment, hanem az, hogy egy szó nélkül. Azóta sem jött haza, semmit nem szólt, hogy megy-e még valahova.
2018. jan. 1. 11:09
 18/71 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megcsalt. Nagyon gyanús ez nekem. Eleve a 3 gyerek miatt le vagy terhelve, és ehhez mérve neki egy bevállalós csajszi imponált. Sok anyuka sorsa ez. Légy Téseny mert kiderülhet meg ez az....
2018. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
86%
Akkor bizony másnál aludt.
2018. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%
Azóta se jött haza? :O Na ez már tényleg durva. Az alapsztori is, és én is így tettem volna ahogy te, de arra még mondhatjuk hogy leragadt a haverjával, ok. De ha már így sikerül a minimum lett volna hogy rohan haza utánatok. De ez így?.... Hát nem tudom mit mondjak. Sok jóra nem számíthatsz sajnos :(
2018. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!