Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Hívtam már, üzenetet is küldtem. Nem reagált egyikre sem.
2018. jan. 1. 14:05
 32/71 anonim ***** válasza:
90%
Te meg egyedül vagy 3 kisgyerekkel. Gratulálok neki. Amúgy tuti más ágyában van
2018. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

Azért én már aggódnék picit. Vagy mással csal... vagy valami történt...

Barátokat hivtad?

2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt az egészet nem értem. Eddig minden ok volt, csúcsszuper házasság, családi élet? És úgy volt hogy együtt ott töltitek az egész szilveszter estét a férjed barátainál és akkor egyszer csak fogta magát és szó nélkül lelépett és azóta sem ment haza? Nem értem tényleg.

Máskor is szokott ilyet csinálni, kimaradozások? Egy normális férfi/apa nem tűnik el több órára szó nélkül, és nem csinál olyat h nem megy haza. Havernál sem alszik akkor se ha jól sikerült a buli.

Itt valami bűzlik. Vagy a kérdező hallgat el infokat, vagy a férjnek már nagyon kifelé ácsingózik ebből a házasságból. A barátai pedig valószínű falaznak neki.

Ha egyszer előkerül én nagyon komolyan elővenném a palit hogy ezt mégis hogy képzelte és van-e másik nő a dologban.

2018. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
92%

Vagy leitta magát, mint az apaszamár, és lassan hazaesik vagy tényleg csal, azért lássuk be, nem jellemző, hogy egy apuka lelép egy szó nélkül tök mindegy, hova és gyakorlatilag elérhetetlen, és még nincs is otthon.

Lassan hívhatod a kórházakat is. De nem gondolnám, hogy olyan helyen lenne.

2018. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy baja esett. Viber üzenetet küldtem neki, elolvasta. Más nem tudja a kódot a telefonján. Vagy ennyire megsértődött vagy nem tudom. Biztos, hogy beszélek vele, ha hazajön.
2018. jan. 1. 15:11
 37/71 anonim ***** válasza:
0%
Az sem biztos, hogy az apa vagy csak az apa a gonosz fél. Úgy tartja a mondás, kettőn áll a vásár.
2018. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
46%

Itt tuti van még valami amit a kérdező nem ír le nekünk.

Ahogy már irták elöttem..kettőn áll a vásár..

2018. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sem tudjuk meg soha, mi vezetett eddig :)
2018. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is igy gondolom. 🤣🤣🤣
2018. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!