Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez így nem normális. Én úgy érzem, hogy szeret minket, ezért eddig nem akartam lépni. Ha elválnánk, nekem nem lenne nehezebb az életem, ezt ő is tudja. Ugyanúgy dolgoznék, ellátnám a gyerekeket, meg kellene csinálnom mindazt, mint most, nem lenne szinte semmivel több dolgom. Viszont a gyerekeknek nehezebb lenne. Nagyon szeretik az apjukat, biztos vagyok benne, hogy megviselné őket. Én még reménykedem, hátha lesz változás.
2018. jan. 2. 21:49
 62/71 anonim ***** válasza:
76%

Nem fog változni.

Senki sem megy felnőtt létére haverhoz aludni. És annak az anyja mit szól.... De ez egy kitaláció. Abszurd.

2018. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
65%
Latni kellene a dolgok moge. Osszevesztek elmegy ejszakara, szerinted hova megy? Barathoz? Kizart, megy egy masik nohoz, akitol megkapja a torodest, igazat is kap, ferfinak erzi magat, mert a kurvinc no nem veszekszik vele, hanem felnez ra es dugnak egy jot. Majd haza megy es mintha semmi sem tortent volna. De m1 ha nem megy felre akkor se ferfi, hanem egy fereg, h 3gyerekkel ott hagy. Dragam nyisd ki a szemed es dobd ki, az ilyen nem ferj, de nem is apa.
2018. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%

15 évesek viselkednek így hogy bedurciznak aztán lelépnek. Neki mégis hogy eshehetett rosszul az hogy eljöttél szilveszterkor? Hiszen ő ott hagyott 3 gyerekkel. Ha te léptél volna le ő biztos totál ki lenne akadva rád. Túl megértő vagy vele.

Mi 14 éve vagyunk házasok, de a férjem azóta még soha nem aludt máshol (leszámítva 2 db céges utat).

Ez totál gyerekes viselkedés a férjed részéről, nem való apának az ilyen. A gyerekek nyilván szeretik hiszen az apjuk, de sok jót nem látnak tőle, ilyen viselkedéssel nem igazán veszi ki a részét a gyereknevelésből...

2018. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, milyen alapon sértődik meg ezen? Ha igaz is, hogy csak nem vette észre, hogy elrepült az idő, akkoris neki kéne hevesen nagyon szarul éreznie magát, hogy miatta haza kellett mennetek. De ha még képes is besértődni, akkoris otthon a helye legkésőbb a buli végeztével, max. reggelig hüppöghetne a válladon, hogy szerinte nincs igazad, de már az is sok lenne.... ebből nem lehet ekkora patáliát csapni, hogy másnap estig haza se megy. Ha egyáltalán hazament, mert ezt nem tudjuk, csak hogy beszéltél vele.

Nagy kamu az egész.

2018. jan. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tényleg nem jó dolog, hogy elmegy ha baj van és a barátjánál alszik. De azért azt gondolom, hogy nem az a megoldás, hogy elváltok. Manapság az a módi, hogyha nem működik váljunk el, inkább meg kell javítani! Tudom, már sokszor megígérte a férjed, hogy nem csinál ilyet, de Te is változtass. Biztosan nagyon kemény lehet 3 gyerekkel, de ha nem szeretnéd elveszíteni a férjed muszáj még több erőfeszítést tenned. Kezdeményezz beszélgetést, mi volt a munkahelyén, hallgasd meg, még ha nem is érdekel annyira, de egy kapcsolatban ilyet is megteszünk. A szexben is kezdeményezz, legyél kedves, lássa, hogy nemcsak Tőle várod a megoldást. Nehéz úgy adni, hogyha az ember keveset kap, de én adnék még egy esélyt a dolognak.
2018. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
73%

"És azért nem jött haza egész éjszaka, mert rosszul esett neki, hogy eljöttem."


Na, ettől lehidalok!

Szerinte az lett volna a normális, hogy két órán át vársz rá, míg ő méltóztatik visszaérni? Kicsoda ő, személyesen az Atyaúristen?

Randevún sem várnék két órát egy nőre (én ui. férfi vagyok), nemhogy 3 gyerekkel vendégségben, amikor szó nélkül lelépett a párom! Röhej!


Ahhoz képest, hogy milyen csip-csup dolgok miatt válnak el ismeretségi körömben, döbbenetes, hogy te ilyeneket lenyelsz tőle!

2018. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
73%

"Én úgy érzem, hogy szeret minket, ezért eddig nem akartam lépni."


Kötődik hozzád, mert sejti, hogy nemigen találna még egy nőt, aki ezt elviselné tőle.

2018. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%
" Azt mondta, hogy azért nem szólt, hogy elmegy, mert azt hitte, hogy olyan hamar visszaér, hogy észre sem veszem, hogy nincs ott." És még ő sértődik meg? Ez nevetséges. :D Ő a negyedik gyereked, csak nem veszed észre. Ha Te ezt elviseled, akkor ne panaszkodj. Felelősség benne 0. Otthagy titeket egyedül, mi lett volna, ha valamelyik gyerekkel történik valami? Nálam ez kiveri a biztosítékot rendesen, nem tartanék ilyen férfit az biztos.
2018. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
46%
“Nem tartanék ilyen férfit”, mi a férfi egy állat?
2018. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!