Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is kamu, vagy nem teljesen igaz a dolog. Csomó kérdésre nem válaszolt a kérdező.
2018. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
58%
Megcsalásnál éppenhogy kínosan ügyel a részletekre a megcsaló fél, szerintem nem csalt meg, de mondjuk szólnék, hogy kezdjék el keresni.
2018. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Máskor is volt, hogy nem jött haza éjszaka. Biztos, hogy nem esett baja. Sajnos az utóbbi időkben gyakran előfordult, hogy egyedül hagyott. A váláson is gondolkoztam már, de mindig megígérte, hogy megváltozik. Kérlek, ne mondjátok, hogy én vagyok a hibás.
2018. jan. 1. 16:12
 44/71 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen egyértelmű, hogy az apalét okozza. Hogy nézel ki? Van szexuális élet? Lakás igényes, rendben van? Kezdeményezel? Megleped? És ő téged? Felnőtt programok? Minőségi idő?
2018. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Őszintén? A 3. gyerek után 47 kilóra fogytam. Kimerült vagyok és fáradt. A melleim szinte eltűntek, a bordáim kilátszanak. Többször voltam vérvételen, az orvos nem talált semmit. A kicsi mellett dolgozok is. Van szexuális életünk, de inkább a férjem kezdeményez.
2018. jan. 1. 16:30
 46/71 A kérdező kommentje:
A lakás rendben van, tiszta... Kettesben nem igazán tudunk időt tölteni.
2018. jan. 1. 16:31
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
Azért ugye megkérdezed, hogy hol volt? Nagyon nem korrekt, amit csinál. Kedves előző válaszolótól azért szivesen megkérdezném, hogy ő ugye gyönyörű testtel rendelkezik, jól keres, besegít a háztartásban, tökéletes az ágyban és kiváló szellemi partner?
2018. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező, akkor sajnos így jártál. Lépj tovább. Munkád van, gyerektartást igényelhetsz, meglesztek ;)
2018. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy tűnik, akárhogyan is, de nagy gond van a házasságotokkal. Megpróbálnám higgadtan megbeszélni vele a dolgot, számonkérés nélkül közös nevezőre jutni. Talán van benned valami, ami régen másképp volt? Vagy ő változott nagyot?

Ha nem sikerülne megbeszélni, akkor nem gyötrődnék tovább.

2018. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Tudni már hogy hol volt a férjed? Haza ért már?
2018. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!