Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentünk szilveszterezni a férjemmel és a 3 gyerekünkkel a férjem barátaihoz. A férjem kb. fél óra múlva elment. Hívtam, azt mondta nemsokára jön. Több, mint 2 órát voltam ott a gyerekekkel. Felhívtam, hogy ha nem jön, inkább hazamegyek. Nem jött. Felöltöztettem a gyerekeket és eljöttem. Persze közben már a barátja felesége felhívta és már úton volt visszafelé. Én nem mentem vissza. Hazajöttem a gyerekekkel. Rosszul esett, most engem hibáztat, de nem jött utánunk.
2017. dec. 31. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 3 gyerek után már nem ugyanolyan egy házasság, mint előtte, ezt szerintem senkinek sem kell részletezni akinek van akár csak 1 gyereke is. 3 gyereknél ez ugye hatványozódik, mert 3-szor kell végig csinálni az első gázos 1-2 évet, éjszakázással stb. Ilyenkor egy házaspárnak kevés ideje jut egymásra és ez megronthatja a kapcsolatot, főleg ha a férj közben eljárkál otthonról és máshol keresi a boldogságot (haveroknál vagy ne adj isten másik nőnél végső esetben).

Ez az egész nem azon múlik hogy rendben van-e a lakás (mért, ez csak az anya dolga amúgy?). FŐleg ha a férfi nem olyan beállítottságú, nem veszi ki a részét a gyereknevelésből, akkor könnyen végleg zátonyra futhat a kapcsolat, nem minden pár tud megbírkózni a gyereknevelés jelentette új gondokkal. Ehhez két fél kell, nem hibáztatnám a kérdezőt, ez mindkét fél és az egymáshoz való hozzáállásukon múlik.

Mindenesetre nagyon elgondolkoznék a kérdező helyében hogy ezt csinálná-e így tovább.l Ráadásul a pasi titkolózik. Ha már elment a haverokhoz (vagy ki tudja hova), akkor legalább lehetne annyi gerinc benne hogy dob egy smst minimum, hogy bocsi, holnap este 6-ra leszek otthon. Asszony meg várja csak minden info nélkül a 3 gyerekkel otthon? Gyönyörű alak mondhatom. A gyerekeknek is mit mond, hol van apa? Azt nem igazán mondhatja nekik hogy nem tudja hol van és mikor jön...

Sajnos nehéz lesz megmenteni ezt a kapcsolatot.

2018. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%
#11-es vagyok meg még írtam később is. Igen, néhány info hiányzott. Szerintem nagyon el kéne beszélgetnetek, hogy ne menjetek el egymás mellett. Nem feltételnül gondolnám, hogy csaja van, egyszerűen ki akart kapcsolni, ami persze nem mentség arra, hogy nem megy haza a családjához. Amikor lefeküdt a 3 gyerek egy nyugodt napon, de minél előbb üljetek le megbeszélni a dolgokat.
2018. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült már beszélned vele?
2018. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Na mivan kérdező?
2018. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
Ez óriási. A férjed lelép bulizni, vagy ki tudja hova, te pedig a 3 gyerekkel várod a "csodát". Nem csoda, hogy 47 kilóra fogytál, felőrölnek a hétköznapok egy ilyen férfi mellett. Beszéljétek meg a kialakult helyzetet, ha tudtok, akkor változtassatok, de ez így nagyon nincs rendben.
2018. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Tudtunk beszélni. Azt mondta, hogy azért nem szólt, hogy elmegy, mert azt hitte, hogy olyan hamar visszaér, hogy észre sem veszem, hogy nincs ott. És azért nem jött haza egész éjszaka, mert rosszul esett neki, hogy eljöttem. Ezt megértem, de nekem is rosszul esett, amit ő csinált. Az viszont még rosszabb, hogy akármilyen problémánk van, ő nem hajlandó megbeszélni, hanem elmegy éjszakára. Én soha nem csináltam ilyet, szerintem akkor is haza kellene jönnie, ha valami gondunk van. Ezt mondtam már neki korábban is, akkor is megígérte, hogy többször nem csinál ilyet. Most megint ezt mondta. Nem tudom, hogy mi lesz velünk. Nem tudom, hogy mi lesz akkor, ha esetleg velem történik valami. Ha ilyenkor nincs mellettünk, mi lesz akkor ha valami komolyabb problémánk lesz.
2018. jan. 2. 20:32
 57/71 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőnie ha már egyszer 3 gyerekes családapa!!!!!!
2018. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%
Hova szokott menni éjszakára? Hol tölti azt az időt, azt elmondta?
2018. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Van egy barátja, akivel olyanok, mint a testvérek. Nála szokott lenni. Neki nincs felesége, az anyukájával él.
2018. jan. 2. 21:20
 60/71 anonim ***** válasza:

Tipikus felelossegkerulő pasi. Ha nincs igaza is azthiszi igaza van.

Amig nem latod a fatol az erdot hogy nem normalis amit veletek muvel, addig te kiserted a sorsod.

2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!