Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját otthonomban nekem...

A saját otthonomban nekem kell fegyelmeznia férjem fiát?

Figyelt kérdés
A férjem úgy gondolja ha nekem nem tetszik valami szóljak én. Ő nem fegyelmezi elintézi ilyennel hogy hàt ezt nem kéne. Meg màr úgyis mindegy. Ha mondon hogy kicsit fogja màr azt mondja segítsek én én fegyelmezzem. Most kiborultam és leotdítottama pàrom. Nem neveltem még gyereket de vannak olyan dolgok amik nem férnek bele.
2018. febr. 11. 11:58
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem. 6 éves. De akkor itt mindent felfordítanak össze kennek és takaríthatok 2 napig is. Így is ha itt van egész nap megse àllok.
2018. febr. 11. 12:31
 12/60 anonim ***** válasza:
64%

Miért te pakolsz takarítasz kizárólag az ő gyereke után? Az a baj, hogy már alapból hozzászoktattad ehhez, így meg nehéz lesz változtatni. Döntsd el, hogy mennyire zavar ez a helyzet, ha tényleg nem akarsz tovább így élni, akkor ultimátum:

Ő gyereke, ő intézze a gyerek körüli teendőket, ő nevelje, ha nem teszi, ő pakoljon takarítson utána. Ha nem teszi, akkor nem fog működni a kapcsolatotok, és elváltok. Innentől kezdve pedig szépen vond ki magad a gyerek körüli teendőkből teljesen. Ha javul a férjed hozzáállása később majd kiveheted belőle megint a részed, amennyire szeretnéd. Radikálisnak kell lenned most, különben nem lesz változás.

2018. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
84%
Majd apa összetakarít utána. Ha meg nem, akkor azzal a lendülettel kezébe adod a cuccait is, hogy koszoljanak az ő lakásában, a tiedben nincs rá szükség.
2018. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok a nő és segítenem kell neki. Most elment sétàlni. Mert nem szeretem őt ha nem vagyok képes ezt eltűrni. Hàt nem tudom hànyan viselnék el.
2018. febr. 11. 12:52
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
A házasság előtt nem volt ILYEN?
2018. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Nagymamànàl voltak làthatàskor. Ott se volt fegyelmezve.
2018. febr. 11. 13:04
 17/60 anonim ***** válasza:
77%
Aha. Na és ez a te lakásod vagy közös?
2018. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
80%
Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon. Ezt normális önértékeléssel rendelkező nő nem tűri el. Most állj a sarkadra.
2018. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Én se tűröm el és ott tartok hogy nem akarom tovàbb folytatni.
2018. febr. 11. 13:13
 20/60 anonim ***** válasza:
40%

Nem igazán értek egyet a többi válaszolóval.

Szerintem az az életszerű ilyen helyzetben, hogy közösen fegyelmezitek a gyereket, mivel a férjed gyerekéről van szó, aki lássuk be, elég közeli hozzátartozó, ráadásul együtt is éltek, ezért te sem tehetsz úgy mintha semmi közöd nem lenne a gyerekhez amikor nálatok van.

Eléggé ellenségesen írsz szegény gyerekről, látszik az írásodból h neked nyűg, ezek szerint a párodnak is, ha ő meg úgy gondolja h a nő dolga lenne - nyilván a gyerek is érzi h nem fogadjátok szívesen, ezért is viselkedik abnormálisan.

2018. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!