Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját otthonomban nekem...

A saját otthonomban nekem kell fegyelmeznia férjem fiát?

Figyelt kérdés
A férjem úgy gondolja ha nekem nem tetszik valami szóljak én. Ő nem fegyelmezi elintézi ilyennel hogy hàt ezt nem kéne. Meg màr úgyis mindegy. Ha mondon hogy kicsit fogja màr azt mondja segítsek én én fegyelmezzem. Most kiborultam és leotdítottama pàrom. Nem neveltem még gyereket de vannak olyan dolgok amik nem férnek bele.
2018. febr. 11. 11:58
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
75%

20#

Biztos, hogy azt is érzi, hogy nyűg.

De azért is ilyen, mert megszokta, hogy apa nem szól rá akkor se, ha a csilláron lóg.

2018. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Itt mindig a nő a gonosz mostoha. Làtni olyat hogy egy anyànak sok a sajàt gyereke. Az szar anya? Nem az én nevelésem és szeressem minden erőmmel. Mikor amiért dolgoztam tönkre teszi mert jó móka. Igen ezek csak tàrgyak de ha veled történik megsimogatod a fejét?
2018. febr. 11. 14:11
 23/60 anonim ***** válasza:
56%
Még mindig nem írtad, h a te lakásod vagy közös?
2018. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
71%

20-as vagyok.

Lehet, hogy nem lett eddig rendesen megnevelve a gyerek. De azért Kérdező, te még kialakíthatsz vele egy normális kapcsolatot. Legyél kedves a gyerekkel, állj hozzá szeretettel, foglalkozzatok vele közösen a férjeddel, és ez meghozza a gyümölcsét. Majd szeretni fog hozzátok menni és ezért lehet h ott normálisabban fog viselkedni.

Még csak 6 éves, próbálgatja a határokat, főleg ha senki nem foglalkozik vele, ez neki figyelemfelhívás. Magától nem fogja tudni mi a helyes viselkedés, rá kell vezetni.

2018. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
92%

Imádom ezeket az önjelölt gyermekpszichológusokat akik ide írogatnak.

Igen, a kérdező fogadja kitörő lelkesedéssel ha a gyerek belekeni a mogyorókrémet a méregdrága kanapéba, vagy éppen filctollal rajzolja össze a falat!?

Persze, akkor maradjon nyugodt,és még mosolyogjon is hogy jó kapcsolata maradjon egy olyan neveletlen gyerekkel akihez semmi köze és nem is az övé!? :D

Na ne fárasszatok...

Nehogy már mosolyogva nézze ahogy tökreteszi a lakást egy neveletlen kis takony kölyök, akire rá sem lehet szólni!?

Apucival együtt lapátra a francba.

És legközelebb válassz gyermektelen férfit.

2018. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Belefàradtam én nem akarom se a férjem se a gyereket. Ez egy konfliktus forràs mindig. Semmin nem veszekszünk csak a gyereken. Én miért nem vagyok olyan mint egy igazi anya aki babusgatja meg ilyenek. Nem tudom milyen az ha én testembe növekszik de nem tudok anyai érzéseket tàplàlni irànta. Elfogadtam mert szerettem a pàrom de ő ezt tudta. Segítek neki de anya nem leszek. Van neki. Így vett el most hirtelen mi vàltozott nem tudom. Közös a hàz egy éve vàsàroltuk.
2018. febr. 11. 14:32
 27/60 A kérdező kommentje:
20 as szeret ide jönni. Mert itt kell tejszelet, pudig veszi elő eszi. Van , hogy fél 12 kor elmegyek mosdóba és làtom hogy a szobàba viszi be a csokit kekszet. Még tànyért se visz. Reggel azzal kezdhetek hogy porszívózom. Màsik tegnap szólt nekem , hogy ideje lenne elpakolni mert màr mindenhol van a jàték. Nem pakoltam el. Ma borultam ki. Sajnos a gyerek is hallotta , pàrom.hazavitte ő meg elment levegőzni. Mondtam neki vissza se jöjjön nem hiànyzik nekem a feszültség. És azt vàrja , hogy én kérjek bocsànatot. Hàt most nem fogok.
2018. febr. 11. 14:48
 28/60 anonim ***** válasza:
59%

Mindig az kér hamarabb bocsánatot, akiben nagyobb a szeretet..


Ha elfogadtad, ahogy állítod, akkor szerintem ezért gondolja a férjed azt, amit.

Hétvégi apuka. Neki csak a jó pillanatok kellenek, hogy jól álljon a lazaság és jófejség, a gyerek szeressen menni, nem akar nevelni meg cirkuszolni, mert utána nem úgy néz rá a gyerek.

2018. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén itt van. Azért mert az anya pihen. Amikor én is pihennék.
2018. febr. 11. 16:03
 30/60 anonim ***** válasza:
35%
Inkább pontosítanék: csak azt hitted, hogy elfogadtad a gyereket. Kezd felszállni a rózsaszín köd, ennyi a történet.
2018. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!