Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját otthonomban nekem...

A saját otthonomban nekem kell fegyelmeznia férjem fiát?

Figyelt kérdés
A férjem úgy gondolja ha nekem nem tetszik valami szóljak én. Ő nem fegyelmezi elintézi ilyennel hogy hàt ezt nem kéne. Meg màr úgyis mindegy. Ha mondon hogy kicsit fogja màr azt mondja segítsek én én fegyelmezzem. Most kiborultam és leotdítottama pàrom. Nem neveltem még gyereket de vannak olyan dolgok amik nem férnek bele.
2018. febr. 11. 11:58
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Lehet ez a baj. Tűrtem fél évig. Tesóm azt mondta hogy birok ilyen nyugodt lenni. Az új kanapéra öntötte a gyumölcslevet. Mert jó móka. Azt mondta tesóméknak itt nem ehetnek ihatnak. Mert itt ő a főnök.
2018. febr. 11. 16:34
 32/60 anonim ***** válasza:
35%

Én leöntöttem volna lével a gyereket, ha direkt kiönti a levet. Stb. Ha kell, verbálisan aláznám. Ugyanazt csinálnám vele, mint ő velem.


Akármilyen leereszkedő egy gyerekkel szemben ez a viselkedés, de ha mástól nem, ettől majd észhez kap, de legalább nem akar majd nálatok lenni.


Ennek a kapcsolatnak vége.

Azért írd majd meg, h apuka mit mondott, mikor hazaért.

2018. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Ma nekem semmit ne mondjon, mert nem vagyok olyan idegàllapotban. Úgy érzem ezt nem akarom megbeszélni. Én elmondtam, segítek de ő szóljon rà először. Màs mondani valóm nincs.
2018. febr. 11. 16:52
 34/60 A kérdező kommentje:
Nem fog hazajönni mert azt akarja neki legyen igaza és azt vàrja szóljak neki hogy megbàntam. Mert mondtam hogy itt hagyom erre ő múltkor azt akkor miért nem hagytam màr itt. Nem hiszi el hogy elhagyom.
2018. febr. 11. 18:35
 35/60 anonim ***** válasza:
75%
Csak ne te menj ki a közös lakásból, mert mire váltok meg osztozkodtok, addig te fizetsz albit, ő meg él, mint Marci hevesen.
2018. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Lemaradt. Közös lakás, vagy valamelyikötök házasság előtti vagyonából van? Vagy milyen arányban vagytok tulajok?
2018. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Fele-fele arànyban vagyunk tulajdonosok. De itt sem akarok maradni mert akkor azt gondolja mindent megcsinàlhat akkoris itt maradok.
2018. febr. 11. 19:30
 38/60 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem hogy írhatja egy válaszoló azt h a kérdezőnek semmi köze a gyerekhez... mért, nem a férjéé vagy mi?? Ha pl. nekem lenne egy gyerekem az előző házasságomból, akkor biztos kiakadnék ha a jelenlegi párom azt mondaná hogy semmi köze hozzá...

Kérdező ha neked ez így nem oké, akkor hagyd ott a párod, akkor nem kell a gyerekkel bajlódnod. De gondolom a gyerek már akkor is meg volt amikor hozzámentél feleségül. Most már mindegy, legközelebb olyan pasit keress akinek nincs gyereke ha nem akarsz vele foglalkozni.

2018. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
23%

38-as, elárulod mi köze van a férje gyerekéhez???

De tényleg komolyan....

2018. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Hszajött. Hàt én nem szólok hozzà. Ő se hozzàm.Màsik szobàban van.
2018. febr. 12. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!