Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját otthonomban nekem...

A saját otthonomban nekem kell fegyelmeznia férjem fiát?

Figyelt kérdés
A férjem úgy gondolja ha nekem nem tetszik valami szóljak én. Ő nem fegyelmezi elintézi ilyennel hogy hàt ezt nem kéne. Meg màr úgyis mindegy. Ha mondon hogy kicsit fogja màr azt mondja segítsek én én fegyelmezzem. Most kiborultam és leotdítottama pàrom. Nem neveltem még gyereket de vannak olyan dolgok amik nem férnek bele.
2018. febr. 11. 11:58
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Ezt màr mondtam a pàromnak akkor kapjon édességet ha jól viselkedik. Múltkor össze ragasztózta az egész àgyàt. Azt mondta neki pàrom nem lesz édesség. Hàt adott neki pàr óra múlva. Én megértem , hogy rossz de muszàly valamivel fogni azt a gyereket. És otthon ritkàn kap. Akkor azzal lehetne.
2018. febr. 19. 19:59
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem fogom föl, sokan mit nem értetek azon, hogy itt a baj az apukával van? Nem a kérdezőnek a dolga nevelni MÁS gyerekét. Meg mi az, hogy a nők dolga? Itt a legtöbben, akik kiállnak a gyerek mellett: ha elviszed egy boltba a kölköd, ahol mert neveletlen/fáradt/éhes/stb nem tud viselkedni, és egy idegen rászól, vajon mennyire vagy fölháborodva? Itt meg nevelje meg más? Ha közös gyerek lenne akkor sem kizárólag a nő dolga lenne nevelni, ez a pasi akkor is csődöt mondana! Ezért borul ki és fárad le totálisan a legtöbb annyuka, mert a legtöbb férfi csak megcsinálni tudja a gyereket (tisztelet a kivételnek), a nehezét meg a nőre lőcsöli! Ti meg basszus adnátok alá a lovat, hogy a kérdező, mint pótanyucika jópofizzon vele, és nehogymár ilyen ragasztózós üdítőzős dologért leb*ssza, vagy pontosabban elvárja, hogy a gyerek apja is leb*ssza a gyereket!

Kérdező! Én a helyedben lekevernék egy egy sallert a takonynak az ilyenek apropóján. Te mindenképpen jól jársz, mert vagy nem engedi többet oda az anyja a kölyköt, vagy az apja észhez tér. Nah jó nem, komolyra fordítva... Tudom (tudjuk) hogy nem ő a hibás, de valószínűleg igen problémás a gyerek. Én lehet az anyjával beszélnék: elmondanám a problémát, és felkészíteném, hogy nem fogod a gyereket megdícsérni, ha rosszat tesz, hátha anyuka jobban tud rá hatni. De ezzel is csak a nyugalmadért teszel maximum, mert a fő problémát nem oldja meg, ettől függetlenül a férjed még egy kisnyuszi marad, aki retteg a saját gyerekétől. Ami csak akkor változik, ha belátja, hogy így téged is kiborít és a gyerekéből is idiótát nevel.

2018. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

48-as, te egy igazi naiv ostoba nő lehetsz. Semmi köze a férje gyerekéhez, nem az övé, nem ő szülte, nem tudja elfogadni és tolerálni a hisztijét, és hogy tönkre teszi a lakást. Mit nem értesz ezen?

El ne magyarázd már, hogy a férje gyerekét a kis neveletlen rosszindulatú taknyot kötelessége szereti, és hagyni neki hogy amiért megdolgozott tönkretegye?! Jó lenne ha te és a többi ősanya leállna ezzel a baromsággal. NEM, nem fogadjuk el sokan más gyerekét, NEM toleráljuk a hisztit, a rosszindulatot és hogy tönkre tegye a lakást. Ha apuci meg ilyen, és xarik bele mindenbe, akkor mehet vissza exanyucihoz és nevelheti a kölykét, és teheti tökre a saját lakását. Pont.

2018. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Nehéz toleràlni mert a pàrom nem szól rà. Ha meg azt làtja a boltba ,hogy eszik egy gyerek nem bir vàrni 10 percet akkor mondja nekem hogyan nem tudjàk megnevelni. Tudja a pàrom mi nem helyes. De olyan ordítàsban van ha ràszólunk , hogy 5 hàzzal arrébb lehet hallanni. Testvérem meglàtogatot minket a pàrjàval. És nem tetszet neki , hogy itt vannak. Azt mondta nekik azonnal menjetek el innen. Nem lehetek itt. Az apja nem szólt semmit....
2018. febr. 20. 13:02
 55/60 A kérdező kommentje:
Meg az miért lehet , hogy felvan éjfélig. Nem alszik délben sem. Este nem alszik. Költögeti az apjàt. Elviszi az üveg vizet kiönti. És nem alszik. De nem csak sehol nem alszik időben.
2018. febr. 20. 13:52
 56/60 anonim ***** válasza:

Én valószínű ugyanazt csinálnám a gyerekkel, amit ő. Ha leönti az ágyat, leöntöm őt is. Ha eltöri, akkor eltöröm egy játékát, majd közölném vele, hogy menjen vissza anyukához, ahol lehet ezt csinálni.

Apukának meg utilaput adnék.

2018. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sajnos neked kell közbelépni, ha apuci nem akar, nem kell pátyolgatni érzékeny mimóza lelkét, mi is felnőttünk burok nélkül, ha hisztizik hogy vendég van nyugodtan mondd meg a gyereknek hogy neki ebbe nincs beleszólása, ha nem tetszik mehet a szobájába, ez a ti házatok, ti döntitek el ki jöhet be.

Öcsém se ismeri a kérem és köszönöm szavakat 10 évesen, párom (mikor nálunk van) és én is ilyenkor úgy teszünk mintha nem hallanánk, gyorsan leesik neki mit szeretnénk.

Ha párod lusta megnevelni sajnos vagy tűröd,vagy lelépsz vagy te teszed meg. Igazából annyit kell elérni higy szeressen meg a gyerek, arra jobban hallgatnak aki szimpatikus nekik mint a "gonosz mostohára"

2018. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Minden héten jàtékot kell venni. Mert eltörik. Erre azt mondjàk nagyon sz.r minőségűek a jàtékok. Ha nem vennének neki egy jàtéka nem lenne ami nincs eltörve. Szerintem ez se normàlis viselkedés.
2018. febr. 20. 15:23
 59/60 anonim ***** válasza:

Gondolom minden hülyeséggel elhalmozzák ha csak úgy törögeti a játékait, úgyis kap másikat, úgysem érdekli.

Emlékszem talán 4 éves voltam mikor nagybátyám hozott nekem egy nagy, rózsaszín párduc alkatú tigrist, imádtam, koszos lett jópárszor de vigyáztam rá, 17 évvel később tökéletes állapotban ott ül a polcomon mert szüleim megtanítottak hogy becsüljem meg a játékaim, nem is kaptam meg mindent amit csak úgy megkívántam, sajnos ha a család többi része nem csinálja te ehhez kevés vagy, ugyanúgy menni fog tovább, a férjed szerint addig lesz a te dolgod megnevelni amíg nem akarsz változtatni a mostani módszeren.

2018. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Én 26 éves vagyok és egy zsàkban megvannak a jàtékaim anyukàméknàl.
2018. febr. 21. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!