Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volt felelőtle...

Szerintetek nem volt felelőtlenség hogy szentesen egy vak pár gyermeket vállalt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hatalmas felelőtlenség volt, mivel a kislányt gyakorlatilag a nagyszülők fogják nevelni, legalábbis addig amíg még élnek. A szülők nem képesek egyedül ellátni a gyermek szükségleteit, ha például iskolás lesz ki fog segíteni neki a leckében, vagy ki fogja kórházba vinni ha esetleg beteg lesz? Nem beszélve arról, hogy az anya még vesebeteg is a vaksága mellett.
2010. jún. 13. 18:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
48%
20.27nek ment:)
2010. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
14%
Jó akkor te meg szüljél gyereket akkor is ha beteg vagy és közben ordítsd habzó szájjal hogy neked az jár és verd a melled hogy mennyire szereted a gyereket. Nem baj ha örökli tőled vagy pl szenvedést okozol neki mert 5 év múlva meghalsz... -.-" Ez aztán a felelős gondolkozás!
2010. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
69%
Aki vak, az miért halna meg korábban, mint az, aki nem vak?
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
21%
Nem csak vak emberek vannak. Rá meg vonatkozik az első. Nem voltak biztosak benne hogy a gyerek látó lesz így pedig nagy felelőtlenség.
2010. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
68%

Szültem képzeld el...lehet asztmás lesz, mert az apja meg én is azok vagyunk...akkor rugdossam halálra?meg magamat is?


Komolyan mondom,hogy a pofám leszakad tőled, legszívesebben egy akkora pofont lekevernék és szidnálak még, de már elment tőled a kedvem:)Tényleg csak remélni tudom,hogy sosem lesz gyereked:)Mert egy ilyen anya mellett csak szenvedne az a szegény gyerek...ha meg már van akkor méginkább tudom sajnálni:)

2010. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
15%
Érdekesen elferdült a gondolkozásod. Ilyen formán terhesgondozásra se járj mert neked jogod van a gyerekhez akármi áron. Mi értelme pl akkor a szűréseknek. Kicsit se lesz bűntudatod ha a gyerek miattad beteg?
2010. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
63%
"Nem voltak biztosak benne hogy a gyerek látó lesz így pedig nagy felelőtlenség." --> A vaksággal tökéletesen együtt lehet élni, főleg annak, aki már eleve így születik. Különben pedig a szülők vaksága ebben az esetben még csak nem is örökletes.
2010. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
78%
"kedves"utolsó.Nem hallottál még olyan esetekről hogy a terhesség alatt minden ok volt,és csak szülés után derült ki hogy valami rebdellenessége van a gyereknek??Nos,megkérdezném tőled,ha veled történne ez,és szülésed után kiderülne fogyatékos a gyereked,agyonütnéd vagy mi????Hihetetlen milyen emberek vannak...Neked tuti nincs gyereked....
2010. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
24%
21:11esnek szántam
2010. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
20%

Az más eset ha csak születéskor derült ki!! Én arról beszélek ha előre tudják, szándékosan ne hozzunk már a világra olyan gyereket aki nem élhet teljes életet!

Ja persze vakon is lehet jól élni, azért kiváncsi vagyok hány ember választaná hogy vak lesz mert az milyen jó dolog!

2010. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!