Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,4 napja szültem...

17 éves vagyok,4 napja szültem.2 nap múlva írom alá az örökbeadásról szóló papírokat, de biztos, hogy ez a helyes?

Figyelt kérdés

Még tanulok, de a szüleim(főleg anya) mellettem állna és segítene mindenben, anyagilag is megengedhetnénk magunknak, viszont az életem teljesen megváltozna.

nem tudnék úgy tanulni, ahogy kéne, a barátaimmal, esetleg a párommal kevesebbet(vagy néha semennyit)nem tudnék lenni, az egész életem megváltozna, és nem tudom, hogy bírnám-e lelkileg... amúgy sem vagyok túl stabil és erős lelkiekben. viszont ha örökbeadom... hát mégis az én kicsi, egészséges és gyönyörű lányom, eldobom magamtól? igaziból így lenne jó neki, egy olyan családhoz kerülne, akik nagyon várják és nagyon szeretnék(ugye így van???), ők mindent meg tudnak majd neki adni, amire szüksége van, rajtam kívül:(

mit érdemel egy gyerek: boldog, stabil, megbízható, kiegyensúlyozott szerető, családot felnőtt szülőkkel?

vagy egy tinianyát, akinek rengeteg gondja van, nehezen birkózna meg mindezzel, de legalább az ÉDESanyja?

valaki adjon tanácsot:( (sokan próbálnak, de nem tudok dönteni, annyira nehéz)

és kérlek ne ítéljetek el, nem így terveztem!:(


2010. jún. 28. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 Doriiisss ***** válasza:
75%

Pont ma hallottam, hogy az egyik koleszos csaj, akivel régen

egy suliba jártam, és amikor szülte a gyerekét akkor 16 éves

volt. Örökbe adta. Megbánta, és öngyilkos lett. Mai napig nem tudja a gyerkőc, hogy az igazi anyukája ki is volt valójában. Persze, jobb sorsa lett a babának, hogy örökbe adta a lány, mert szegények voltak, és nagyon nem tudta volna eltartani, de így se lett jobb vége. :(

2010. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
75%

Egyik rokonom felesége 16 évesen esett teherbe a barátjától. A srác azonnal lelépett mellőle, a lány apja alkesz, az anyja 6 éves korában meghalt, és még volt otthon két bátyja, akikről szintén neki kellett "anyaként" gondoskodni (főzni, mosni, takarítani). Szóval ilyen körülmények közé, de megszülte 16 évesen a babáját. 3 év múlva találkozott a rokonommal, egymásba szerettek, összeházasodtak, azóta már van közös gyerekük is, éldegélnek szépen négyesben.


Ne tedd tönkre az életét! Fel tudu nevelni, neked van segítséged is! Soha nem lenne boldog ő sem, ha kiderülne, hogy nem kellett a saját édesanyjának, bármilyen szeretettel is veszik körül a nevelőszülei.

2010. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
100%
hogy döntöttél?
2010. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
ha van segitséged ne taszitsd el magadtól.egy életre megbánnád.tanulni lehet levelezőn is.én is jártam suliba gyerek mellett.és bulizni is volt időm olykor-olykor.ha már megszülted kezedbe fogtad szeresd nagyon és ne hagyd hogy befolyásoljanak.ha megtartod és egyre nagyobb lesz elkezd gőgicsélni és mosolyogni rád nem is fognak hiányozni a haverok és a bulik.majd irj hogy döntöttél.
2010. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ma telt le a 2 nap. Hogy döntöttél? Régóta nem írtál semmi kommentet sem. Sokunkat érdekelne a döntésed, bármelyiket is választottad.

2010. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nézem a kérdésed érkezett e válasz,de még nem irtál.

Irj ha gondolod.:)

2010. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%
Írj már légyszi, annyira izgulok érdetek!!!
2010. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon izgulok értetek! Ha van kedved írj!

Sokan várjuk a kommented.

2010. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
100%
Nah, mi van veletek? :)
2010. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
67%

Ha örökbe adta akkor szerintem nem fog írni,legalábbis szerintem ,mert baromira kilehet!

Ha nem akkor meg azért nem ír mert nagyon örülnek a babának!

Remélem a 2. a helyes megoldás!

2010. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!