Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,4 napja szültem...

17 éves vagyok,4 napja szültem.2 nap múlva írom alá az örökbeadásról szóló papírokat, de biztos, hogy ez a helyes?

Figyelt kérdés

Még tanulok, de a szüleim(főleg anya) mellettem állna és segítene mindenben, anyagilag is megengedhetnénk magunknak, viszont az életem teljesen megváltozna.

nem tudnék úgy tanulni, ahogy kéne, a barátaimmal, esetleg a párommal kevesebbet(vagy néha semennyit)nem tudnék lenni, az egész életem megváltozna, és nem tudom, hogy bírnám-e lelkileg... amúgy sem vagyok túl stabil és erős lelkiekben. viszont ha örökbeadom... hát mégis az én kicsi, egészséges és gyönyörű lányom, eldobom magamtól? igaziból így lenne jó neki, egy olyan családhoz kerülne, akik nagyon várják és nagyon szeretnék(ugye így van???), ők mindent meg tudnak majd neki adni, amire szüksége van, rajtam kívül:(

mit érdemel egy gyerek: boldog, stabil, megbízható, kiegyensúlyozott szerető, családot felnőtt szülőkkel?

vagy egy tinianyát, akinek rengeteg gondja van, nehezen birkózna meg mindezzel, de legalább az ÉDESanyja?

valaki adjon tanácsot:( (sokan próbálnak, de nem tudok dönteni, annyira nehéz)

és kérlek ne ítéljetek el, nem így terveztem!:(


2010. jún. 28. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
szia,hogyan döntöttél?
2010. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
Oszd meg velünk a döntésed! Mindenki szurkol Neked!
2010. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:

Úgy látom örökbe adta a kérdező. (3.válasz)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
sztem ez nem ő vagy ha ő is más adatokat adott meg,itt azt irja támogatnák a szülők a másiknál nem,itt már szült a másik még 8 hetes,szóval kitudja,hagyjuk ha akar ugy is ir,ha meg nem akkor szíve joga
2010. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én linkeltem, és nem a kérdés miatt gondoltam, hogy örökbeadta, hanem mert a kérdésére érkező 3.válaszban írja egy lány, hogy nem is olyan régen adta örökbe a gyerekét, és erre a kérdésre vezet a linkje.


18:53-mas

2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
oké,bocsi akkor félreértettem én a kérdést néztem:D
2010. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!