Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
73%

Szia,


én 24 éves vagyok, kb. 10 éve élek nemi életet. Fél éve voltam együtt a sráccal, mikor először szeretkeztünk. Ő 16 volt akkor. Érettnek tartottam magam rá, emellett a suliban is minden rendben volt. De mindemellett a mostani 13-14 éveseket elnézve még talán a 16-17 is korai nekik a nemi élethez, annyira gyerekesek... És az anyuka reakciója is eléggé megdöbbentő...


33 hkm

2012. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
80%
Én sem vagyok vallásos, de ezen én is kiakadok. Egy 13 éves KISLÁNYnak nem kéne szexelnie, sőt, szerintem még barátja se legyen ennyi idősen. Tanuljon, barátnőzzön, éljen, és ne a srácokkal játszadozzon. Aztán meg jön a kérdés, hogy "Úristen, terhes vagyok, mit csináljak?"?
2012. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

ezt én is láttam! én is meglepődtem,hogy mennyire lazán veszik a dolgot!


ja,és esetleg ajánld figyelmébe az MTV-n a: várandós tinik és a tinimamik című műsort! az is tanulságos..

2012. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
hát igen,e mellett lóg a suliból,cigizik és csúnyán beszél. anyuka szerint szép őszinte a kapcsolatuk,és hát kamaszodik ez van. anyuka úgy gondolta-egészen fél évvel ezelőttig-h mindenhová megy a kislánnyal,nehogy baja legyen. aztán akkor úgy gondolta,elég nagy már. és ez lett belőle.sztem nem a nyomában kellett volna járni,hanem úgy nevelni ahogy kell..
2012. ápr. 10. 14:51
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 éves vagyok, de eszembe sem jutna ilyesmit tenni. Még csak szerelmes sem voltam soha, nemhogy akár csók vagy bármi más lett volna. A helyzet az, hogy nagyon sok korombeli él nemi életet, aztán jönnek a hülyébbnél hülyébb kérdések a terhességről.

"Lehetek terhes ha a barátom belém élvezett, de utána kimostam magam?"

"Mi ez a fura trutyi ami a barátomból jön?"

stb...

Bár valóban elég fiatal vagyok, mégis úgy gondolom, hogy sok mindent tudok a szexről. Sok családban ez tabu téma, és emiatt is van ennyi nem kívánt tiniterhesség. Nekem anyukám 10 éves koromban szépen elmagyarázta, hogy mi hogy van, aztán már magamtól is utánanéztem néhány dolognak (internetes felvilágosító honlapok). Számomra az a furcsa, hogy annyira alapvető dolgokat nem tud néhány tini, és mégis nemi életet él. Kíváncsi vagyok, hogy vajon az anyuka felvilágosította-e a lányát, vagy csak úgy 'majd lesz valami' alapon szexelnek. Szerencsére a környezetemben nem sok ember él ilyen kicsapongó életet, pedig még a csapból is az folyik hogy járjál bulizni, meg szexelj és akkor menő leszel. Tudom, még csak 13 vagyok, ezért nem lehet érdemi véleményem, de remélem nem baj hogy leírtam mit gondolok :)

2012. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
nagyon örülök h irtál :) engem is felvilágositott anyukám anno,és vett is nekem egy jó kis könyvet-még megvan-pszichológus válaszol szerelemről,szexről. annyi jó dolgot tanultam onnan és anyutól,sokkal könnyebben eligazodtam az életben. e két dolognak köszönhetően nálam fel sem merültek olyan elképesztő kérdések,amiket itt is olvasok néha,nem engedtem zsarolásnak,nem keveredtem kinos helyzetekbe,pozitiv testképem volt, stb.
2012. ápr. 10. 15:06
 17/71 anonim ***** válasza:
96%

Bennem eléggé túltengtek a hormonok 13 évesen, volt is barátom (akkor több, mint fél éve), de a tapizáson nem jutottunk túl. Pedig nem vagyok valami nagyon erkölcsös lány.. De azért na, jobb megvárni a 14. szülinapot szerintem. Ez a minimum.


13 évese, főleg, ha elég éretlen a kislány.. Háát, én elítélem őket, anyukával együtt.

2012. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim válasza:
62%
...ez mind az egyik oldala csak, de szentem mire komoly kapcsolata lesz a kiscsajnak már annyira unni fogja a szexet. hogy talán nem is akar majd gyereket!
2012. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem normális,ha valaki 13 évesen szexel és nem tanul.. jézusom..az én időmben(pedig 3 éve voltam 13 éves) még ritkábban voltak ilyenek,mint most.Ez nagyon durva.Vallással se normális,de valás nélkül sem normális,ha egy ilyen kislány szexuális életet él.Akkoriban még csókolózni sem csókolóztam,14 évesen volt az első csókom,de akkor nem mentem tovább azzal a fiúval..csók..ennyi.


16/L

2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%
hát ez gáz... 13 évesen még senki sem érett a szexre sztem.
2012. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!