Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
79%

Nevelés kérdése,szerintem.Én 18 éves koromig nem is néztem fiúkra,mert nem voltam rá érett.Semmiféle divatot nem voltam hajlandó követni.Még egyetemre is szüzen mentem,nem hogy gimibe.


20/L

2012. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

Elszomorító, főleg az anyuka reakciója... Fél éve járnak? 13 évesen? Ez durva...


*csendben hálát adok azért, hogy normális neveltetést kaptam*

2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi válaszadó vagyok... 15 éves, és még barátom sem volt.
2012. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%

én is egy 36éves maradi vagyok :)

hu- én 14évesen még barbie babát kaptam szülinapomra és babáztam... de nem maradtam le semmiről!! (talán csak hosszabb volt a gyerekkorom. :))

Változik a világ.

De ez akkor sem normális.

Remélem, hogy nem sok ilyen 13éves kislány van. Ráérnének a sexszel még bőven.

Azért megnyugtató, hogy sok kamasz ír, akik nem így gondolkodnak, és nem a sexen jár az eszük. Hajrá lányok!! Nagyon szimpik vagytok!!

Nekem három kisfiam van- remélem egyszer majd ilyen menyeim lesznek!!! :))

2012. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor én a 16 éves lányommal együtt maradiak vagyunk,és elhűlve olvastam a kérdést.Az én lányom is szűz még(tudtommal)a csóknál több még sosem történt.Rengeteget beszélgetünk erről is a lányommal,sosem tiltottam,csak elmondtam a korai kezdés negatív hatásait is,és ajánlottam neki a gondolgodást,azért van a feje.Azonkívül hogy hány éves fontos dolog hogy mennyire kész egy ilyen dologra lelkileg.Mert testileg sokan igen korán érnek,de ez nem jelent semmit.Igen elszomorító.
2012. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nem Veled van a baj, hanem azokkal az egyre fiatalabb lányokkal, akik szinte felkínálják magukat a fiúknak, és már nagyon fiatalon engedik, hogy fogdossák a cicijüket, puncijukat. Ez borzasztóan rossz, csak sajnos erre túl későn jönnek rá. Egyébként az ilyen lányokat nem világosítják fel a szüleik a korai szex veszélyeiről, sőt talán még a menstruációról sem.
2012. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

én vagyo az egyetlen aki azt is értelmetlennek találja,hogy egy fiu lefekszik egy olyan lánnyal aki még nincs is rendesen kifejlodve?mert biztos,hogy egy 13 éves kislánynak nincs olyan teste,mint egy érett nonek,aki akár 18-19 éves is lehet.am én mindig utáltam az ilyeneket,az ilyenek miatt vannak akik az osszes tinilányt le r*bancozzák,pedig szerencsére azért kivétel is akad boven.én még gyerek vagyok,de már most attól félek,hogy ha lányom lessz akkor már 9 évesen is sexelni fog.egy ilyen világban kell a szigorúság és én orulok annak,hogy engem a szuleim nem ilyennek neveltek,mert ha én ilyen lennék az biztos,hogy otthon kikapnék.

14/L

2012. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

Basszus engem ez annyira kikészít, hogy ez a normális, és teszem azt, ha majd valamikor összebarátkozok egy fiúval, vagy valami, egyből azt akarja majd, hogy feküdjünk le, én meg, ha elutasítom, mert nem érzem rá késznek magam, otthagy és így folyton egyedül maradok :(

14/L

2012. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
A 07:29-es vagyok. A 16:42-es Válaszolónak üzenem, hogy olvassa le a reggeli hozzászólásom. Én is ki vagyok akadva, amikor egy kislány szexelni akar.
2012. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!