Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
11%

Szia!


Te vagy a maradi. Rengeteg kislány elveszítette már. Ez a divat. Ezt nyomja a média.


37F

2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
100%

én 14 éves vagyok, és szűz. "jajj de maradi vagyok" még szép. a mi korunkban nem kell nemi életet élni, bőven ráér 16 felett. nem volt még barátom, de ha lenne, csakis korombeli. mit csinálnánk?? séta a parkban és plázában, kézfogás, puszi (arcra), csók (csak szájrapuszi). max ennyi. de nincs is rá igényem.

egyébként nem vagyok nyomi, sminkelek szolídan, körömlakkozok, igényes vagyok ... amúgy a cigi és pia szagtól undorodom..

szóval szerintem koromnak megfelelően viselkedek. de az se jó, ha túl gyerekesen viselkedik valaki!

2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, én akkor elég kívülállónak számíthatok a kedves anyuka felfogása szerint(,,egy lány se megy úgy középiskolába h szűz lenne")....ugyanis 17 éves létemre még nem voltam együtt fiúval .Hmm gondolom most mennyire szánalmas lehetek. :D

Egyébként nem nem normális, hanem egyesesen sajnálatra méltó. Mind az anyuka és a lánya véleménye, gondolkodása és igen értékrendje a szexről.Tényleg az.

13 évesen az ember fel sem fogja mit cselekszik, még annyira tudatlan és tapasztalatlan, hogy lelkileg ez hatalmas teher lehet számára, főleg úgy, hogy gondolom, nem az ő agyából pattant ki(bár kitudja), hanem a kis taknyos 15 éves fiújának.<- az ilyen kis p*cst egyébként jól megverném.

Arról nem is beszélve, hogy a társadalom még értelmes része az ilyen kislányokról, hogy vélekedik.Én is tudnék mit írni de inkább nem fejteném ki, mert nem akarlak megsérteni kedves Kérdező.A lényeg: nem normális.

2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
83%

az anyja nagyon hulye már bocs,hogy ilyet írok,de attol hogy az o lánya egy ribi még nem minden lány az.én is ugy megyek majd kozépsuliba hogy szuz vagyok ahogy a barátnoim is.én 19 évesen szeretném elveszíteni a szuzeséggem,most ezért maradi vagyok vagy mi?

14/L

2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
69%

Nem maradi vagy,csak neked normális az értékrended,és a felfogásod,valóban nem normális,hogy 13-15 évesek "komoly" kapcsolatokban vannak,együtt alszanak,szexelnek,buliznak,isznak stb

sajnos egyre lejjebb süllyed a tinitársadalom,kevés az olyan lány aki értelmes,van tartása normális értékrendje,és nem teszi szét a lábát éretlen gyerekként 13-15(16) évesen,nagyon szomorú ha az anyuka szerint normális,hogy a kislánya már szexel,akinek még a menstruációja sem rendszeres,és és lelkileg,agyilag és érzelmileg is éretlen a szexhez,komoly kapcsolathoz

2012. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
10%

Ez a globalizáció, mi ezzel fejlődünk.

Ez a divat. Figyelj a mai tizenévesek 10 év múlva olyanok lesznek mint a felnőttek, együtt alszanak.

Csak egy gond van senki nem akar dolgozni.

2012. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom nem lesz ilyen az is biztos,lesz@rom mi a divat,a gyereket nevelni is kell,és jó irányba terelgetni,nem csak kipottyantani aztán etetni....
2012. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
szinte minden lány szűzen megy középiskolába
2012. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
79%

Nem azért, de én azt a fiút sem értem... Mondjuk néha úgy érzem, hogy nincs ezen a bolygón semmi keresnivalóm, mert egy elit gimibe járok(8 oszt.), és a hetedikes csajok között van olyan, akinek huszonéves pasija van...(Mellesleg ő mos lesz 15, mondjuk úgy is néz ki, de ezen kivoltam...)


Nem mondom, én se vagyok tiszta, rá lehet beszélni dolgokra, sőt talán túlzottan is felelőtlen vagyok, de ez még nekem is sok...

2012. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jött volna le kamasz vagyok... (29-es voltam)
2012. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!