Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
21%
olyan ez a gyakorikérdések mint valami apácazárda :)
2012. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
30%

egyébként megkérdezték mi a véleményed? tudnak róla, hogy a neten rajtuk szörnyülködsz? ez kb Blikk színvonal


egyébként nem normális

de akkor sincs semmi közöd hozzá

és anyuka meg nem kiváncsi a véleményedre, szal nyugodtan tartasd meg magadnak, nem kell mindenki életébe beleszólni, álszent módon, meg Istent játszani

nem tudom, ha valaki vallásos, állandóan téríteni akar, meg elvárja, hogy mindenki az ő értékrendje szerint éljen

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én ateista létemre mondom, hogy nem kéne erőltetni ebben a korban.
2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 éves még JAVÁBAN GYEREK! Az anyjával se stimmel v.mi, hogy nem borult fel a dolgon...
2012. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:

nem tudom ki pontozgat le,én biztos nem. ez nem vallásos kérdés,engem sem úgy neveltek. az h én igy nevelem a gyerekeimet,csak mellékesen irtam hozzá,azért mert más szempontból is más értékekre nevelem a gyerekeimet. nem hiszem h álszent lennék. és nem,nem mondtam véleményt,mert nem kérdezte. és igen szörnyülködök,mert sajnálom a kislányt aki valóban kislány és nem csak a kora miatt. sem érzelmileg,sem testileg nem fejlett még.


azért irtam ide,mert érdekel más véleménye,és kiváncsi voltam,h más h látja ezt. nem akarok tériteni,sztem senkinek sem irtam olyat aki másképp látja,h ne tegye.


sztem rossz irányba halad a világ,mert a szülők nem törődnek a gyerekekkel,hagyják h éljenek bele a világba. egy fiatalnak sztem igyenis kell iránymutatás,és nem az h persze csinálj amit akarsz.


ettől sztem nem vagyok szentfazék,sem apáca :) ezt vallás nélkül is igy gondolom,és azt hiszen nagyon sokan vannak,akik nem vallásosak mégis igazi értékekre tanitják a gyerekeiket

2012. ápr. 16. 14:03
 66/71 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok maradi, viszonylagos szabad szellemben lettem felnevelve, nem tiltottak sem a fiúktól, sem később a szextől, de amikor hallom, hogy 12-13 éves kislányok nemi életet élnek, kinyílik a zsebemben a bicska. Persze minden 13 éves kezdi magát nagylánynak érezni, én is nagyon annak éreztem magam 13 évesen, a barátnőimmel a pasikról dumálgattunk - de ennyiben ki is merült a dolog.

Szerintem nem normális dolog, hogy a lányok úgy mennek középsuliba, hogy már túl vannak a tűzkeresztségen, én pl. 11-be jártam, amikor először megesett a dolog, szerintem az már nincs korán, nekem ideális volt, már volt annyi felelősségtudatom, hogy tisztában legyen a dolgok mikéntjével, a biológiával, vagy a védekezés fontosságával, viszont azt, hogy 13 éves lánykák is így vannak ezzel, erősen kétlem.

Abba pedig belegondolni, hogy mi lenne, ha a 11 éves angyali kishúgom 1-2 év múlva már szexelne... De tudom, hogy ő nem olyan beállítottságú, nem úgy lett nevelve.

2012. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok, de bele sem mernék gondolni ebbe. A szüleim ki is nyírnának. Legalább 16-17 éves korig biztos várnék!
2012. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

sziasztok!


amióta írtam a kislány már új pasival kavar,mellette pediog már vagy 3 fiúval csókolózott. már az anyja is szólt neki h elk.urvult,de nem érdekli. most anyuka szalad fűhöz-fához h mit csináljon,mert tanulni nem akar,edzésre sem járni stb. most lesz 8.-as, tojik mindenre csak az érdekli h kivel lehetne.. szomorú...:(

2012. júl. 2. 10:35
 69/71 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok, de a lehetőség is hogy lefeküdjek valakivel....Nem nem...ez nagyon korai!!!
2012. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 KJUsul ***** válasza:

Szomorú tény, hogy ha egy 14 év alatti kisgyerek szexel, az rövid időn belül mindent félredob, semmi más nem fogja érdekelni. Később aztán persze megbánja, de akkor már talán késő is lehet. Sajnos tudok olyan kisvárosi iskoláról, ahol a 11 éves lányok már nem szüzek, a valaki mégis az, azt kiutálják, kigúnyolják, megverik, stb.


ez sajnos valóban erősödő trend. De attól még nem normális. A szülő felelőssége pedig nem tagadható. Az ilyen gyerek szülője alkalmatlan gyereknevelésre, ezt látatlanba megmondom.

2017. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!