Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi, vagy valóban...

Én vagyok maradi, vagy valóban nem normális ha egy 13 éves kislány nemi életet él?

Figyelt kérdés
beszélgettem sógornőmmela minap,és szóba került a kislánya. én félve kérdeztem,h nem tart attól h a barátja-aki 15 éves-esetleg siettetni fogja a szexet? erre közölte,h már rég túl vannak rajta,de ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne. nekem leesett az állam.. ő szerinte a fiú kedves és már fél éve járnak,semmi rossz nincs ebben.. nekem is van lányom,én nem örülnék ha ezen járna az esze majd 13 évesen.. mondjuk mi vallásosan neveljük őket,más az értékrend. ti mit gondoltok,ez nem elszomoritó?
2012. ápr. 10. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is maradi vagyok bár szerintem nagyon gáz..még nagyon fiatal.

14/l

2012. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor én is az vagyok ezek szerint. Maradi.


13/L

2012. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
85%

Akkor én is maradi vagyok? Szerintem nagyon gáz, ha valaki 15 éves kora előtt veszti el a szűzességet, sőt, szerintem még a 15 is gáz.

14/l

2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
83%

Azzal kellene elveszteni, aki a párja lesz. teljesen más szerelmesen veszteni el az illetővel, sokkal nagyobb élmény, és érett szerelemhez meg érettebb kor is kell.

Szóval csak azzal kéne élni nemi életet, akivel szerelmesek egymásba, mert így sokkal nagyobb élmény, ezt meg ki kéne várni. ha vki 25 éves korára lesz igazán szerelmes, akkor akkor.

szerelem nélkül is vmi élményféle a szex, de szerelmesen az igazi azzal, akit igazán szeretsz.

2012. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%

én 17 évesen gondolom úgy hogy ez mi??? nem találok szavakat...

én is korán kezdtem csak annyiból más hogy én 16 voltam a barátom 17 és már agy éve együtt voltunk (azóta már több mint 2) nem is az a lényeg hanem az anyuka reakciója. alapból nem kéne egy 13 évesnek pasi nem hogy szexelni. 13 évesen javába tanultam meg a játszótérre mentem le a barátaimhoz vak-oroszlánozni, de apum már 7órakkor ordibált az ablakon hogy haladjak haza mert késő van. a barátomnak se örült az elején, de nem tudott neki mit csinálni. amikor elmondtam neki hogy lefeküdtünk egyből kérdezte hogy védekeztünk meg minden és vett egy csomag óvszert no meg elbeszélgetett a barátommal. de ez mi???????? wáááá ide fajulunk borzasztó

2012. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

"ez manapság normális,egy lány se megy úgy küzépiskolába h szűz lenne."


Ez hülyeség. Igen, valóban egyre több kislány veszti el a szüzességét 13-14 évesen, de az egyáltalán nem igaz, hogy a legtöbbjük úgy megy középiskolába, hogy már nem szűz. Ez egyszerűen nincs így. Tényleg vannak olyan kislányok, akik már általános iskolában szexelnek, de ők azért szerencsére erősen a kisebbséghez tartoznak.

A legtöbb lány 13-14 évesen a közelébe sem kerül annak, hogy szexeljen. Csak hallunk néhány ilyen esetről, elborzadunk, itt is olvasunk pár ilyen kérdést, és megállapítjuk magunkban, hogy ma minden lány 13 évesen kezdi.

Pedig a legtöbb 13 éves tényleg csak a barátnőivel álmodozik arról, hogy milyen jó lenne már megcsókolni a Józsit.


Persze van egy trend, egyre több lány adja be a derekát 14-15 évesen, nekik a szex már nem azt jelenti, amit kellene. Engem is aggaszt, hogy milyen irányba haladnak a mai kamaszok, de azért jelenleg annyira MÉG nem aggasztó a helyzet, mint sokan gondolják.


Szerintem amúgy sok 14-15 körüli lány (nem 13-at írok, mert azért igen ritka eset...) buliban veszti el, ahol esetleg pár évvel idősebb fiúk is vannak, akiknek akkor sikeres a buli, ha találnak egy kislányt aki lesz.pja őket, esetleg még tovább is hajlandó elmenni. Sok lány megteszi, mert odavannak a 16-17 éves srácokért, és milyen menő már, hogy vele smárolhat - onnan meg már sodródik az eseményekkel, sokszor az lesz amit a fiú akar, és nem ritkán az alkoholnak is szerepe van ebben. A kislányok becsípnek, a fiúk elkezdenek bókolni, smárolni, keresnek egy félreeső kis helyiséget... A lányt meg az érdekli, hogy "hurrá, végre én is tetszem egy idősebb srácnak, végre csókolóztam", utána pedig nem akar csalódást okozni a fiúnak, és mindent megtesz amit a srác kér - közben talán reménykedik is, hogy szerelem, kapcsolat is lehet a dologból, de persze csak kihasználják.

2012. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

Az édesanya egy b.arom. Igaz, én már "öreg" vagyok. 30-as. De nekem annak idején azt nyomatták a szüleim, hogy majd csak a férjemmel. Amin mindig jót nevettem magamban, hogy na persze...

A szüleim elváltak, és tudtam, hogy anyukámnak is van pasija, aki ugyebár nem a férje. Bort iszik, vizet prédikál. Persze most már értem, hogy egy 40-es nőnek azért más...

Na, de tényleg. Én úgy voltam vele, hogy az első alkalom az különleges, és nem akárkivel. És mindig is érdekeltek a fiúk, már általános iskolában is. De 13 évesen nem feküdtem volna le senkivel, az tuti. (Azért csak hatott anyukám nevelése.) Az első fiúm 16 évesen volt, csókig meg tapiig jutottunk. Nem is akart többet, mert a szűz lány a fiúknak is felelősség. Már amelyik normálisabb.

Most van egy 4 éves lányom. 9 év múlva szexelni akar? Hátrakötöm a sarkát, nem akarok ilyen fiatalon nagymama lenni. Nem hinném, hogy ez a normális. Persze 16-18 évesen hiába is tiltom, mert való igaz, ha itthon nem csinálhatja, akkor csinálja az utcán a bokorban. De egy 13 éves gyereket még simán bezárok a szobájába. Legszélsőségesebb esetben, de remélem erre nem lesz szükség, és magától is tudni fogja, hogy hol a helye. Mint ahogy itt a válaszadók közül is látom, hogy vannak még rendes tinilányok. Van remény!

2012. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

hát igen az értékrend.. és a jó példa.. sajna nincs anyuka mellett egy apuka aki fogná a kiscsajt,bár ez sem indok,engem is egyedült nevelt anyukám 3 éves koromtól,mégis rendben vagyok. engem soha sem tudtak volna pl leitatni,ha egy fiú megpróbált zsarolni,kinevettem. ha azt mondta pl h nyuszi vagy ha ezt vahy azt nem teszed meg,akkor is. ha a barátnmőim kinevettek h jaj te még nem csináltál ezt vagy azt,megrántottam a vállam.volt ünbecsülésem és átláttam rajtuk sajnos ezt nem minden anya adja meg a lányának,pedig ez nagyon fontos: h megtanitsuk nekik h vigyázzanak magukra.


örülök h ennyi jólnevelt,okos kislányt-nagylányt :) találtam most itt,köszönöm h irtataok.

2012. ápr. 11. 09:33
 39/71 anonim ***** válasza:
83%

Hihetetlen, hogy mennyit tud változni a világ alig 10 év alatt.

Most nem is konkrétan csak a szexről írnék, mert egyet értek azokkal a válaszolókkal, akik szerint azért a 14 évesek túlnyomó többsége még szűz.

Az azonban biztos, hogy a mai kamaszok teljesen másként tekintenek a nemiségre, a szexualitásra, párkapcsolatokra, mint az én korosztályom annak idején. Pedig én csak 22 éves vagyok, akár a húgaimról is beszélhetnénk...

Amikor én 13 éves, tehát 7. osztályos voltam (még csak 9 év telt el azóta!), a 30 fős osztályunkból (23 lány, 7 fiú) senkinek (!) nem volt barátja/barátnője, vagy legalábbis nem osztotta meg velünk. Akkoriban annyira gyerekesek voltunk, hogy ha valakiről kiderült, hogy tetszik neki valaki, ne adj' isten még szerelmes is volt, azt csak titokban súgta meg a legjobb barátnőinek, mert az osztály másik fele kicikizte volna - 13 évesen mi még nem teljesen nőttünk ki a "két szerelmes pár!" - kiabálós korszakunkból.

Manapság a lányok dicsekszenek, ha barátjuk van, sőt, akinek nincs, az alsóbbrendűnek érzi magát. Ezért minden lányon nagy a nyomás, hogy ő is "pasizzon be", mert hát úristen, én még nem is csókolóztam, a többiek meg minden délután itt smárolnak a szemem láttára!

A 7. osztály utáni nyáron az egyik lánynak (akkor töltötte a 14-et) lett barátja, na ez nálunk szeptemberben nagy hír volt, hogy jujj, a Niki jár egy gimnazista fiúval! Amikor ugyanez a Niki később 9.-ben (tehát egy évvel később, ugyanazzal a sráccal, 15 évesen) elvesztette a szüzességét, annak is híre ment, és a barátnőimmel csodálkoztunk, hogy úristen, annyi idős mint mi, és már lefeküdt egy sráccal.


Amikor mi 13 évesek voltunk, az osztályból senki nem sminkelte magát. De a tanárok amúgy sem engedték volna szerintem. Talán nyolcadikban néhány lány néhányszor már kihúzta a szemét, de nem ők voltak többségben. Nézegettem 8.-as osztályképet, senkin nem látszik, hogy ki lenne sminkelve.

Ma 13-14 évesen már szinte alap a szemceruza, szemhéjtus, szempillaspirál, alapozó használata, vannak, akik enélkül el se mennének suliba, vagy a barátnőikhez. (Persze tudom, hogy olyanok is vannak, akik nem sminkelnek.)


Ezzel persze jobban felhívják magukra a velük egykorú, vagy néhány évvel idősebb fiúk figyelmét, akik így nem (csak) a színésznők és énekesnők félmeztelen képét fogják nézegetni, hiszen ott áll előttük a 14 éves, teljesen felnőttes ruhákba öltöző, magassarkút húzó, festett hajú, agyonsminkelt lány, akik esetenként 20-nak is simán kinéznek.

2012. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
92%
ha gondol rá az nem bűn ha csinálja az már más
2012. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!