Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
99%
Nem!!! És biztos beszélnék a tanárával is. Bár lehet, hogy a tanár másképp fogja fel a dolgot.
2009. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
92%

Mmint milyen tanára?Magán tanár vagy rendesen iskolai.Ha utóbbi,akkor egyértelműen nem,akkor is ha a tanár 22 éves frissen végzett,mert ezzel veszélyeztetném a tanár állását is,meg amúgy sincs keresnivalója egy gyereknek egy 7 évvel idősebb pasi oldalán...

Ha magántanár akkor talán...azt nem köti semmi és senki.


Te pedig írd ki rendesen a kérdésed,mert látszik,hogy te vagy a 15 éves...


Anyud mit szólt ehhez egyébként?Gondolom nem repesett örömében.A tanár hány éves?Ha van eszed és tényleg az iskoládban tanít békén hagyod,neki ez az állásába is kerülhet és amúgy is...


Van egy manga errúl az a Címe,hogy Chocolate Cosmos.Olvasd el,egy tanár diák kapcsolatáról szól...de a végét ne vedd alapul,mert ott összejöttek itt meg nem lenne jóóóóó

2009. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
99%
Nem.És bemennék a tanárához és megkérdezném mit akar a lányomtól.Figyelmeztetném, hogy etikátlan, amit csinál és ha továbblép feljelentem.
2009. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
99%
Azt elfelejtettem,hogy a tanárnak is lehetne esze:/
2009. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
98%
Úgy néz ki más szerve irányítja, nem az esze.
2009. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
igen,én vagyok a lány...és anyát még nem kérdeztem meg.és iskolai tanár.és nem szexnek akar..már összejöttem vele,de anya ezt nemtudja...nagyon aranyos...és mások elött nem mutatkozunk úgy...és fél,hogy elmondom valakinek a suliban,mert nem akarja elveszíteni az állását.és megígértem neki,hogy nem mondom el senki olyannak...a nővérem ismeri.és szerinte is nagyon aranyos,jóban is vannak:D és nagyonszeretem...és lehet jönni azzal,h pedo meg perverz,de nemaz...attól még h 28 éves,olyan mint egy gyerek..
2009. jún. 20. 12:38
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod! De azt ne várd, hogy anyukád is jóváhagyja a kapcsolatot! Legalábbis ha éppeszű!
2009. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
98%
Miből gondolod, hogy nem szexet akar?Az az ember kihasználja a helyzetét.Nem véletlen, hogy orvos-beteg, tanár-diák kapcsolat nem megengedett.Ráadásul te fiatalkorú vagy, az az ember többszörösen is nagyot hibázik.Kérlek, ne bonyolódj ebbe bele.
2009. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak az állását fogja elveszíteni.Ugyanis bűncselekmény amit csinál.
2009. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy jól ismerem...meg akkor már kb. szeptemberben megtehette volna...de nem.
2009. jún. 20. 12:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!