Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim válasza:
3%

termeszetesen elengednem , de csak egyszer es csak akkor ha nem nagyon fiatala tanar .

Kizarolag addig engednem el amig a moziban vanak , utana haza kellene jojjon

2009. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
96%

Ha az ő tanára, semmiképp.

Ha nem az ő tanára, csak tanár, akkor nyilván nagy a korkülönbség, de ettől még nem lehet tiltani, mert akkor a te tudtod nélkül fog találkozni vele, és az még rosszabb.

BEszéljetek sokat sokat sokat!!!

2009. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, hogy kire hallgatsz, mindenesetre a további fejleményeket várjuk.
2009. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
68%
Előszöris jót mosolyognék rajta, hogy a lányom belezúgott egy 13 évvel idősebb pasiba, nevetnék rajta, elszívnék egy cigit, aztán azt mondanám neki, hogy menjen, egy mozitól semmi baja nem lehet, max a füle és a retinája károsodik. :) Szerintem, akkor fog a gyereked igazán szeretni, ha a barátja is van egyben, nem csak az apja! És ha a barátja is vagy egyben, akkor el fogja mondani őszintén miről van szó!
2009. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: azt elfelejtettem odaírni, hogy 30 vagyok és férfi.
2009. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Hát..Én 16 éves vagyok... Középiskolába járok..ÉS sok a nagyon fiatal tanár, DE még sosem gondoltam rájuk úgy, mintha össze jöhetnék velük!

Nem akarlak szidni, hogy milyen pasival jöttél össze!

Szóval a helyedbe, amikor anyuddal ketten vagytok mondjuk a konyhába akkor csak így pirongasd néha meg 1-2 kérdéssel, hogy maximum hány éves férfi lenne az, akit elfogadna a barátodnak stb.. olyan kérdések, amelyek kötődnek a szerelmedhez...Abból letudod szűrni, hogy anyudnak mennyire tenne be.. És ha nyitott az anyud ilyen témában, és úgy érzed, hogy jó válaszokat adott, a helyedben leülnék vele és megbeszélném a dolgot! Jobb ha anyud intézi el a dolgot.. HA eltílt tőle, akkor azt fogadd el, biztos jó döntést hoz! És ha a csávóka tényleg szeret megvárja azt a nyamvadt 3 évet..

2009. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok..

Az előttem lévő 30éves férfinak szeretném mondani, hogy nagyon jó ha így fogja fel a dolgokat! Nekem az anyám olyan mintha a legjobb barátnőm lenne, de nem mondok el neki mindent, mindig az igazat mondom el neki, de nem mindent! Szóval evvel a felfogással sem kerülhetők el a problémák

2009. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Nah ma megkérdeztem anyumat..és őszintén megmondtam neki,hogy a tanárral mennék..és igent mondott.csak azt tette hozzá,h vigyázzunk...meg hogy jöjjön fel hozzánk,csak hogy tudja,hogy kivel is megyek:D
2009. jún. 22. 22:03
 49/70 anonim ***** válasza:
81%
Na!Elolvastam minden választ!Mindenkinek igaza van,a maga módján.GYEREKEK!Ti nem voltatok 15 évesen fulig szerelmesek?Ès amikor azok voltataok megfogadtátok a "nagyok" tanácsát?NEM MIndenki! Ugye? Tehát:ez a kislány el fog menni a tanárral randizni,moziba,sétálni...és talán le is fog fekudni vele.Mindeggy ,hogy mi mit mondunk neki.Nem fogja fel épp ésszel(mert a szerelemtol lila kod felho van elotte)Hogy mi már tudjuk azt amit o még nem !!!Mindeggy hogy,hogyan dontessz kedves kérdezo az a lényeg hogy ne kerulj ki ebbol a kapcsolatbol vesztesen(szomorúan,fájó szívvel...)Mert a csalódás nagyon tud fájni!!!Mnden esetre sok sikert nektek!!!
2009. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi történt?

Ugye elmentél vele?

Nagyon érdekel,bàrmi is volt.

2009. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!