Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
75%

Hé hé hé.

Nem azt mondtam hogy megverném a gyermekem,hanem azt hogy ha nem hallgatna ràm,nem lenne öszinte,ha a rossz utat vàlasztanà.

Csak akkor ha màr minden szàl szakad.

Te meg 14 évesen pasival voltàl?

Büszke vagy rà?

Az ilyenekbe tuti hogy a pasik nem szerelmesek,hanemcsak kihasznàljàk.

Hisz még csak 15 vagy,de màr 14 évesen pasival voltàl,akkor kitudja még hànyan csaltak àgyba.

Igenis segiteni akartunk neked,hisz alig van még tapasztalatod(bàr utolag kiderül hogy lehet tapasztaltabb vagy mint egy 25 éves nö)

Én csak szegény anyukàdat sajnàlom,meg a tanàrbàcsit.

Mert az eddigi hozzàszolàsaid alapjàn nem megbizhatonak tünsz.

Azonnal felhàborodsz,ahelyett hogy azt irtad volna:köszi a vàlaszokat,mégis csak eldöntöm nélkületek...

Szerintem a tanàrbàcsid vagy nem tudja kivel kezdett ki,vagy ki sem kezdet veled,csak te esel tulzàsokba

2009. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
csak egyszerűen hamar begerjedek ha rögtön letámadnak,hogy milyen perverz lehet meg csak azt akarja,mert nagyon szarul esik...és nem feküdtem még le vele...és lehet,hogy tényleg abba kéne hagyni még az elején még,mert nem akarok neki rosszat..inkább várok 3 évig,minthogy kirúgják miattam...és tényleg köszönöm a válaszokat.igazatok van,nem teszem tönkre az életét...
2009. jún. 20. 19:53
 33/70 A kérdező kommentje:
és ha tényleg szeret.akkor tud várni 3 évet..
2009. jún. 20. 19:54
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

Làtod igy màr màsabb:)

Figyelj nyugodtan menj vele mozizni(màr az elején irtam)de a növéred kiséretében,vagy valakivel,hogy ne lehessen félreérteni,föleg ha összefutnàtok valamelyik közös ismerössel.

Beszélgess vele tovàbbra is,ha neked jobban esik,csak ne engedd az àgyadba!Igen,ha szeret kivàrja a 3 évet,vagy màs munkahely utàn néz.

Én nem mondtam hogy perverz,csak màs szituàcio egy tanàrral,meg egy nem tanärral.

És tényleg fiatal vagy még,elötted az élet.

1 év mulva ezen a kérdéseden nevetni fogsz te magad.

Szerintem menj engedd tele a kàdat,fülhallgato,lazito zene,egy jo kis vigjàték,egy jo alvàs,màsnap màr mindent tisztàbban àtgondolhatsz.

A legjobb pedig tényleg a tanàrodnak öszintén elmondani az érzéseidet,akàr ezt a kérdést megmutatni neki,aztàn màr fogod làtni hogy reagàl.

És anyuddal legyél öszinte mindig!

Az a legfontosabb,hisz ö biztosan nagyon örülne ha megbiznàl benne.

REmélem rendezödik a kis életed.

2009. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Köszi,jó ötlet a kád,meg a zene,mert most tényleg össze vagyok zavarodva...anyuval meg sajna már kiskorom őta nem vagyok őszinte...a tanárra is úgy jött rá(mármint ,hogy vele beszélek),hogy beleturt a gépembe...igyekszek ezen is változtatni,mert ez igy tényleg nem jó...
2009. jún. 20. 20:24
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinüleg szeretetre vagy éhes.

Gondolom akkor ha nem bizol anyukàdban,akkor nem is kapsz töle vagy kaptok egymàstol elég törödést.

Mi lenne ha a növéreddel beszélnél akkor ezekröl a dolgokrol öszintén?

És tudod mit?

Valahol most meg kezdem ugy érezni,hogy te a tanàrodba azért lettél szerelmes,mert ö idösebb(mint egy apa vagy egy bàttyus,és kedves volt veled)neked meg ez hiànyzik.

Szerintem egy joképü vagàny kis fiatal sràc is megtudna hoditani,csak ök még àltalàban nem olyan figyelmesek,mint amire te vàgysz.

Szerintem ha anyukàd ellenzi a dolgot,akkor még ovatosabbnak kell lenned,nehogy ö menjen a tanàri karnak panaszkodni.

Elözd meg a bajt.

És a tanàrodtol nem kell bucsut venned,csak a dolgokat vegyétek lazàbbra!

2009. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
máris szimpatikusabb vagy nekem:)
2009. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Húú én nem olvastam végig ezt a sok választ, de nem kéne ilyesmibe keveredned. Viszont azt is tudom, hogy hiába beszélünk neked 15 évesen úgyis azt teszed majd amit Te jónak látsz per pillanat.
2009. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
inkább nem teszem azt,amit szeretnék,mert nem akarom bajba keverni..
2009. jún. 20. 21:54
 40/70 A kérdező kommentje:
annyi igaz,hogy eléggé szeretet hiányos vagyok...mert anyuval ugye nem vagyok olyan "Hű,de szuper" kapcsolatban..és kicsi koromban egy személy volt akit nagyon imádtam:a nagypapám.egész nap vele voltam.olyan volt mintha ő lett volna a anyum+apum egy személyben...és mikor 6 éves voltam,meghalt...és akkor változtam meg nagyon...borzalmasan hiányzik a mai napig(most is elkapott a sírás,hogy róla írok)nem tudtam túltenni magam rajta,hogy itt hagyott...és a szüleim meg nem igazán foglalkoztak(foglalkoznak) velem...
2009. jún. 20. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!