Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
ismerem...és azért nem keres hozzá valókat,mert már megtalálta...én vagyok a hozzávaló...azért vagytok ilyen negatív véleménnyel róla,mert nem ismeritek...ezért sem fogok rátok hallgatni :)
2009. jún. 20. 15:06
 22/70 anonim ***** válasza:
18%

kérlek majd írd meg, hogy milyen volt vele a nyarad :)

szerintem sikerülhet,csak óvatosan!

2009. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
98%
Akkor őszintén szólva, ha ennyire a saját fejed után mész nem is értem miért tettél fel ide egy kérdést. Én most 19 éves vagyok, és igen, nekem is van egy tanárom, akiért oda vagyok, és akinek részéről feltűnt, hogy valami más... Nem úgy bánik velem ahogy a többiekkel. Kivételezés van rendesen, és ez kezdett zavarni. Ő 23 éves, tulajdonképpen a baráti társaságom is hasonló korosztály, egyáltalán nem éreztem "felsőbbrendűnek", VISZONT! Vannak olyan dolgok, amiket az ember nem tehet meg... Nem teheti meg azért, mert a saját jó híre forog kockán, azért mert kitudja mi lesz a következménye. Nekem is fáj hogy így alakult, de mi közösen beszéltük meg, és közösen láttuk be, hogy ezt így még csírájában el kell fojtani, és azóta folyosón megeresztett nagy mosolyos köszönéseken kívül semmilyen kapcsolat nem volt és nincs is köztünk. Rossz érzés, de tudom hogy így a helyes, hisz első sorban nem magammal tolok ki ha ez kiderül... Gondolj arra hogy ha egyszer vége lesz, vajon akkor is ennyire magadba tudod majd tartani az egészet? Amikor mindenki mesél a kapcsolatáról, hogy mennyire boldogok, neked akkor is hallgatnod kell mélyen, nem mesélhetsz senkinek a legnagyobb boldogságodról, és ha egyszer összetörik a szíved, akkor sem mesélhetsz senkinek arról miért sírsz egyfolytában... 28 éves... te 15... még is mit vársz tőle? 5 év múlva feleségül vesz és boldogan éltek amíg meg nem haltok?? Lehet hogy ezt ígéri, de valljuk be ez igen tündérmesés jelenet lenne, a valóságban nincsenek ilyenek. Ő pár éven belül családra, gyerekre fog vágyni, neked pedig akkor még érettségid sem lesz...
2009. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
97%
Arról nem is beszélve, hogy minden jó érzésű ember ott lenne egy diákja mellett, ha látja hogy baj van. (Normálisabbak idegen mellett is) Nekem is kezelte le férfi tanár a könyökömön tátongó sebet, kérdezgette az osztályfőnököm, hogy minden rendben van e, és közben a harmadik tanár is próbált kommunikálni velem, hogy ne arra figyeljek mennyire csíp a fertőtlenítő hanem az ő hülyeségeire :)
2009. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
98%

hu de naiv vagy.Épp ezért fogsz beleesni a sajàt csapdàdba.

Kérdezd meg töle,mikor ohajt az anyukàdnak be mutatkozni,mint baràtod.

Ha azt mondja bàrmikor,és be is mutatkozik,akkor tényleg szeret..De sajnos ez nem igy lesz,.

Oh elmesélnék neked valamit.

Én màr 22 vagyok.Megismerkedtem egy 45!Éves pasival,elvàlt.

Nagyon megtetszett,azt hittem én is neki.

Sétàltam egy elhagyatott uton,tudtam utànam fog jönni autoval.

Utànam jött.

Beszélgettünk.

Alig vàrtam megcsokoljan.

Tudod mi lett a vége?

A szavaibol ràjöttem,hogy csak ba@ni akar.

Jol elkerültem.

Gondoltam,ha kellek neki,keressen.

De nem keres.

Miért is?

Mert nem vett komolyan,csak azt akarta.

A te esetedben ugyanez van,csak a tanàrod se hülye,tudja hgy fiatal éretlen vagy,elöbb téged azért hülyiteni kell.

Megszerez,egy idö utàn megdug,aztàn szeptemberben majd azt mondja:Kcsi làny,ne mutsd ki,hogy közünk volt egymàshoz,mert az nem jo sem neked,sem nekem,Hétvégén meg mikor talàlkozgatnàl vele,azt mondja:bocs,fàradt vagyok,tudod mennyit tanitok...blabla bla.

De nézzük csak,azt hiszed ö a nagy Ö?hÀT NEM

De ha ugy fogod fel:O szexelek vele egy jot a nyàron,aztàn jo van.Na akkor viszont azt mondom igazad van,talàlkozz vele.

Ha ilyen jo tanulo vagy,akkor elvileg intelligensnek kellene lenned,és akkor tudnàd hogy vannak hatàrok.

Sirni fogsz még sokat,még ha most azt hiszed hogy nem,akkor is!

2009. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
velem nem úgy beszél.Kedves,akármilyen gyenge poént mondok nevet rajta...és mindig kíváncsi rám...és azt mondta "sosem ártanék neked" és hiszek neki,minden szavát elhiszem,mert látom rajta,hogy nem hazudik...lehet még vagy 3napig azt írni,csak meg akar dugni...kihasznál... ezekre krvára nem vagyok kíváncsi...meg már közel nem a kérdésemhez tartoznak,amit alapból feltettem...majd meglátjuk,hogy kinek lesz igaza...:)
2009. jún. 20. 17:44
 27/70 anonim ***** válasza:
98%

jaj, először ez aranyos volt. de ezt te se gondoltad komolyan hogy működni fog...nagyon naiv vagy. de tényleg. ijesztő.

amúgy szerintem el fogod szólni magad szeptemberben, ezt a szerelmet, rajongást nem tudod közömbösnek mutatni, valahogy ki fog derülni...

mellesleg milyen jó, hogy az alkalmazott hazudik a főnökének...figyi, ha neki hazudik, akkor honnan tudod hogy neked nem? most jöhetsz azzal, hogy csak téged szeret, te vagy a megfelelő, ezt ő mondta stb. stb...de ennek egyszer vége lesz...mindenki így érez ha szerelmes.aztán jön a csalódás.

2009. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
68%

Még a gyenge vicceimen is nevet.....

Hu na te ebböl aztàn azt vetted le hogy szeret téged.

Jaj istenem,nagyon buta vagy.

A kérdésedre vàlaszolva:Ha az én lànyom 15 évesen szerelmes lenne egy 28 éves emberbe,és még többet is szeretne,mint plàtoi szerelem,azt hiszem,elöbb agyvérzést kapnék,majd feltenném a kérdést hogy miért pont öt,aztàn elmagyaràznàm,hogy 15 évesen még ot a tojàshéj a kis seggén,és hogy nem a pasizàson kellene jàrjon az esze hanem a tanulàson,de ha màr igy szerelembe esett,akkor legalàbb ne akarjon a szerelmének rosszat,és hagyja békén,mert különben elveszti az àllàsàt,söt még börtönbe is kerülhetne,és ha 15 évesen végképp nem akar felhagyni a kalandozàssal,akor inkàbb korban hozzà illö fiut vàlasszon,aki még tanul,akivel együtt tervezhet jövöt.

Ha ezek utàn sem reagàlna,én megkeresném auzt a tanàrbàcsit,megkérdezném,mi szàndéka van a lànyommal,ha azt mondanà,tényleg szereti,akkor feldobnàm neki azt,hogy akkor keressen màs iskolàba àllàst,és tartsa el a lànyomat,mert szerintem ha a lànyom ilyen utakon jàr,kevés az esélye hogy az iskolàt tisztességesen befejezze.

De ha ezekre se lenne normàlis reakcio,akkor én ugy megverném a lànyomat,hogy ne legyen kedve pasizni,vagy nem megverném,de iskola utàn nem igen engedném sehovä,csakis az én jelenlétembe.

Te szerinted anyukàd mit gondolna?

Jol van kislànyom,büszke vagyok ràd.Meghoditottad a meghoditatlant,menj csak érezd jol magad,legyél vele boldog,élj a mànak,a többit meg szard le???????????

Pfuuuuuuuuuuuuhhhhhh

2009. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
hát te is büszke lehetsz magadra,hogy ezért megvernéd a lányod...meg fogd már fel könyörgök,jól tanulok...és képzeld már 14 évesen volt pasim..és összedőlt a világ??-hát szerintem nem,mert még itt vagyok.de mind1 NEM KELL TÖBB VÁLASZ,mert csak felhúzom magam...-.-"
2009. jún. 20. 19:01
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt feltenned a kérdésed.Azt csinálsz amit akarsz mi csak jót akartunk neked.Az,hogy 14 évesen volt pasid semmit sem jelent,nem ettől leszel tapasztaltabb,attól még ugyanúgy ott van a tojáshéj a fenekeden,naív vagy 0 élettapasztalattal...

Azt csinálsz tényleg amit akarsz,te is ő is,de ha majd kiderül,akkor vess az önfejűségedre,konokságodra és az önzőségedre.Téged is és őt is megalázzák majd,ráadásul el is ítlhetik,mert lefeküdt veled,nem csak kifogják rógni és soha többé nem kap állást tanárként.

Csináldj amit akarsz,de mi előre figyelmeztettünk,máskor pedig ne tedd fel a kérdésed,ha nem vársz jótanácsot

2009. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!