Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
81%
Ugy látom a válaszok 95% negatív :D Én most 19 vagyok velem ugyanez volt. 14 évesen tetszett meg a 25 éves tanárom. 2 év után feküdtem le vele még ma is együtt vagyunk. Tudom h ez nagyon ritka, de előfordulhat. Szóval szurkolok nektek! :)
2009. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
No, egyéb fejlemények? Megosztod velünk is? :D
2009. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim válasza:

Soha-soha!!!

Lehet,hogy a tanár a gyerekeket(kamaszokat)szereti.De az is lehet,hogy mivel nagyon jól tanul a gyerek,a tanár kis kedvence.Ki tudja!?

Ha a tanár fiatal(gondolom olyan 26 lehet,mert mikrofonozik)szerintem ne engedd el.

Ha idősebb(pl.:40-50)TALÁN(!!!!)elengedheted.

Helcy

2009. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2009. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%
no mi a helyzet veletek?
2009. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne állj össze vele. Ha 20 éves ha 50 NE!! Te ezt még lehet, hogy nem érted de idővel majd rájössz. Egy lassan 30éves férfinek semmi köze ne legyen egy 15éves lányhoz. Az ilyen embereknek beteg a gondolkodása ez nem normális. Egy felnőtt férfinek ha normális a gondolkodása akkor csak úgy tekint rád mint egy aranyos kislányra. Nyílvánvaló, hogy mit akar tőled. Az lenne a legjobb,ha elmondanád anyukádnak és ő elintézné ezt az ügyet. A tanárt kirugnák és fel kéne jelenteni. Ez bűncselekmény.Undorító. Nem is értem az ilyen embereket. Ez csak egy jó tanács. De te tudod.
2009. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Nyugalom.A nyáron már nem is találkoztunk,nagyon össze voltam törve,de túltettem magam.Még szeptember egyik este találkoztam vele.Beültem a kocsijába,megakart csókolni,de mondtam,hogy ne.Mondtam neki,hogy nekem már nem kell.Belátom,lehet,hogy csak a szexet akarta,de szerettem és vak voltam...
2009. okt. 30. 17:00
 68/70 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Nagyon jól tetted, hogy kitetted a szűrét. Igazáből meg tudlak érteni. Szerintem keresss egy olyan srácot aki korban is hozzád illő.
2009. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Már találtam(:
2009. nov. 1. 16:24
 70/70 Aubrey* ***** válasza:
100%
Pár év múlva ebből írjál b*zd könyvet!!!!! MEGVESZEEEM!:D Ez volt eddig a legjobb kérdés:D ÉSS SZorítok nektek=)
2010. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!