Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
51%
Kiscsillag! A férjem is pedagógus onnan tudom miről beszélek. Egy normális lelkületű 28 éves tanárember a 15 éves "kislányokat" - már ne is haragudj az vagy, testileg lehetsz bombabő, de agyilag még gyerek vagy, legalábbis amiket írsz arra következtete - gyerekként, kis butuska csajként kezeli. Eszébe sem jutna kikezdeni a magadfajtával. Már ne is haragudj, de a tanárodnál valami nincs rendben. Ezek szerint a maga korúaknál nem talál társat, a te korosztályodnál leli meg azt amit a kortársainál kellene. Ha jót akarsz magadnak és szereted a tanárodat bákén hagyod, mert ha ez kiderül egy életre elásod őt a szakmájában, ugyanis még fiatalkorú vagy.
2009. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentálónak nagyon szépen köszönöm,hogy így próbál letéríteni a dologról...Nah mind1..:D

Tegnap átjött..anyummal nagyon jól elbeszélgettek.hozott virágot,nagyon aranyos volt...és volt egy kijelentése,amin bekönnyezett a szemem...elmegy a suliból,hogy ne legyen senkinek se semmilyen panasza.Szóval komolyan gondolja(L)

És még egyszer nagyon köszi utolsó:imádlak:D lehet,hogy "kislány" vagyok...nem mondom,hogy felnőtt vagyok...de azért nekem legalább van annyi eszem,hogy nem kiabáltam szét a suliban,hogy mi történt,és nem is fogom...Jah igen..és többnek nézek ki,mint 18...15 éves létemre.hát ez van...:D

És nem talált magának társat a "saját csoportjából",mert egy kissé gyerekes...lehet,hogy még te nem találkoztál olyan emberrel,aki sokkal másabb életfelfogású,mint a kortársai.és most nem kötekedni akarok,csak elmondom a saját véleményem,mielőtt jönne a megszólás:D

Amúgy ma is vele voltam.elmentünk a Margit-szigetre.Pazar volt :D:D Ha lesz valami újdonság majd írok...

2009. jún. 24. 19:50
 53/70 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok. Örülök , hogy jól szóakoztál:) A másik büszke lehetsz rá, hogy már 18 nak is kinézel, 10 év múlva meg lehet, hogy annak örülnél, ha még 15 lehetnél. Én nem kritizálni akarlak, csak ismerem a magad korabeli lányokat, hisz én is pedagógus vagyok. Lehet, hogy bombanők - de mivel nem minden a külső ugyebár - fejben még néha engem is meglepnek milyen naívak és gyerekes gondolkodásúak. Tisztelet a kivételnek. Azon nem gondolkodtál még el, hogy lehet, hogy ez a mit érzel nem szerelem, csak imponál neked, hogy sikerült a tanárod levenned a lábáról. Aztán a nagy érzelem ahogy jött úgy majd megy is...
2009. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
voltam bulizni még tavaly nyáron...és akkor is vele voltam.és már akkor éreztem,hogy nekem ő kell,nem tudtam,hogy ő lesz a tanárom..
2009. jún. 25. 17:06
 55/70 anonim ***** válasza:
28%
Én szurkolok nektek :)
2009. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
41%
énííííííííííííís énííííííííííííís :) 18/L...nemtehet róla h szerelmes :)
2009. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim válasza:
27%

jajdeédesek vagytok :)

sokboldogságot

2009. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
27%

hajraaaaa kiscsaj!

imadtam az ilyen erzeseket!

Sajnos mar nem ternek vissza a diakevek... de en azt mondom, csak akkor fekudjetek le egymassal, ha tenyleg nem birjatok cernaval. Nem tudom szuz vagy-e meg, de tudd hogy kiserni fog tan egesz eletedben az elso egyuttlet tapasztalata. Legalabb is nekem igy volt.


De helyes kis sztori amugy. Teccik.


En 12dikben a szigoru tanarnom pasijaval jartam. Nemreg szakitottak jobban mondva. Elegge gaz volt, mert meg ossze is futottunk varosbapok alakalmaval, de menyugtatott a srac, hogy ugysem lat jol tavolra a csaj... :)))

De sikeresen leerettsegiztem azota...

2009. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
41%

Én is voltam tanárommal, együtt voltunk, amikor nála érettségiztem. A szóbeli elég gáz volt. Nehéz a pasidat amúgy is idegesen bizottság előtt magázni, de sikerült... A meglepetés a tanáraimnak az érettségi bankett volt, ahová együtt mentünk :) Az arcokat még ma is látom a szemem előtt. Már nem vagyunk együtt, de nagy szerelem volt és nem bántam meg. Ja és nem a sexről szólt egyikünk részéről sem. Bár a korkülönbség jóval kisebb volt, össz 5 év és én már18 voltam mikor összejöttünk, de szerintem a ti korkülönbségetek se gáz. A mai munkahely viszonyokat figyelembe véve ha hosszú távon gondolkoztok, akkor viszont neked kéne sulit váltanod, ha amúgy ő nem akar máshová menni. Nem kapkodnak a tanárok után.

Szorítok Nektek és annak, hogy tényleg ne tévedj! Jó nyarat!

2009. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Jól ismered???? Ezen röhögnöm kell.

Volt egy nagyon jó barátom, idős volt, és egyszer sikerült neki kihasználni, hogy lelkileg összezuhantam, és lefektetett!!! Én persze túl fiatal voltam, gyenge, és úgy kapaszkodtam bele mindig, mintha ő lenne az egyetlen, aki miatt nem zuhanhatok a mélybe, nem akartam elveszíteni és lefeküdtem vele! Legalább 1 évig tartott a kapcsolat, mire kezdtem ráeszmélni, hogy igenis erős vagyok, lehet nekem normális kapcsolatom, és megszakítottam vele mindent! Olyan volt nekem, mint valami drog, és féltem nélküle!

Csak óvatosan, mert később meg fogod bánni, ha olyan történik!


UI: soha senkit nem fogsz megismerni igazén! Mindenki azt mutat,a mit akarnak, hogy lássanak!!!

2009. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!