Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányodat?

Elengednéd a lányodat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,lenne egy 15 éves lányod..Jól tanul,szorgalmas a házimunkában...és van egy tanára akiért oda van.és ezt te is tudod..:D és elég sokat beszélgetnek mikrofonon...és ha a lányod egyik nap megkérdezné,h elmehet-e a tanárával moziba,te elengednéd?a tanár nagyon aranyos,kedves,figyelmes.
2009. jún. 20. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem, ha Te tényleg szereted, akkor nem folytatod vele a kapcsolatot. Nem csak hogy kirúgják, de fegyelmit is kap és talán sehol máshol nem alkalmazzák, mint tanárt. Ezt nagyon szigorúan veszik az iskolák és a szülők nagyon meg fogják szégyeníteni, ha kiderül, márpedig az ilyen mindig kiderül.

Ha nem akarod tönkretenni, akkor vársz rá és vár rád, amíg be nem fejezed az iskolát. Vagy iskolát váltasz illetve ő megy el máshova dolgozni. De ehhez már nagyon komolyan kell, hogy gondoljátok.

2009. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
96%

Jaj én nagyon félek hogy ha ez a kapcsolat kettötök közt megfog szünni,hirtelen felindulàsbol elszolod magad.

Vagy én olyan biztos vagyok benne,hogy màr egy legjobb baràtnödnek elmondtad.Mert megbiztàl benne.

Ö meg a màsiknak,és félö hogy egy kört alkotnak,amiböl a végén a felsöbb vezetök is ràjönnek!

Elhiszem hogy szerelmes vagy.

Én is az voltam anno a földrajz tanàromba.

Bàrmit megtettem volna,ha csak egyszer összebujhattam volna vele.

Szerencsére mégsem történt semmi.

Ha màr 17-18 leszel,és akkor is tetszeni fogsz neki,akkor màr inkàbb,mint most.

15 éves vagy?

Gondolom nem érzed màr magad kislànynak,de hidd el nem vagy még elég idös ahhoz hogy egy tanàrral együt legyél!

Föleg a sajàt tanàroddal!!!!!!!!!!!!!!!!¨¨¨¨

Ha elmész vele moziba,menj ugy hogy a növéred is ott lesz,vagy valakid.

Na?

De ne egyedül.

Mert hirtelen fellàngolàsbol megadod magad,lefektet,aztàn az iskolàban elfordul töled(kifogàsként azt mondja fél,hogy kiderül)közbe meg màr nem akar semmi komolyat.

És ha késöbb feldobnàd,akkor meg màr nincs bizonyitékod.

Tuti hogy egy tanàrnak jobban hinnének mint egy 15 éves tini szerelmesnek.

Édesanyàd tuti rohamot kapni,melegen ajànlom,még mielött elmondanàd neki,felejtsd el a tanàrbàcsit!

Rengeteg idöd van még.

Baràtkozni baràtkozz vele,de kérlek ne akarj lefeküdni vele!

Te azt hiszed,ha akarta volna màr rég célozhatott volna.

TÉVEDSZ

Ö csak ovatos,még kiakarja deroteni,hogy elfecseged-e vagy megbizhat-e benne,ha megbizik benned,majd akkor fog hancurozni veled.

Te meg majd egy életen àt bànni fogod!

Légy ovatos!

2009. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
95%

Hiába pontozgatna lefelé minket igazunk van...

28 éves te meg 15,alap,hogy szexet akar,te meg a naívságoddal el is hiszed,hogy nem.Te tudod mit csinálsz,de ezzel a kapcsolattal nem csak a te hanem az ő életét is tönkreteszed.Egyébként tényleg egy gyerek ha annyi esze sincs,hogy felfogja,hogy nem lehet és ráadásul 28 évesen...:/


Nekem is volt ismerősöm aki tanárba szeretett bele,3 éve vannak együtt,de ők nem jártak addig amíg a lány le nem érettségizett és nem is 13 év van köztük hanem csak 4...

2009. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

Utolso elötti vagyok,azt még hozzà tenném,hogy biztos vagyok,benne bàrki bàrmilyen vàlaszt ir,te ha nagyon szerelmes vagy,ugyis a fejed utàn mész,és nem a mi vàlaszaink utàn.

Ezek utàn màr csak azt tudom mondani,hogy remélem a tanàrod idöben meggondolja magàt ha jot akar magànak és persze neked.hA meg mégsem,akkor legalàbb a védekezésröl ne feledkezzetek meg,és probàld magad elött felidézni,hogy mi lesz ha:

Kiderül az anyukàd elött

-az iskola elött

ha ügyet inditanak belöle

ha kirugnak az iskolàbol

ha elveszti a munkàjàt

ha csalodàst fog neked okozni

és mindenek elött:

a te csalàdod kerül màsok nyelvére...

2009. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
megyek a fejem után...amugy meg tényleg nem mondtam el senkinek..csak a tesom tudja.és 100%-ig megbízok a tanárban.és tényleg bármit megtettem volna,h vele legyek...és sikerült is.és boldog vagyok,akárcsak ő.és most nyár van,senkisem szólhat bele,hogy mi van,mert ugyebár nincs suli...és hiszek neki,hogy szeret és nemcsak lefektetni akar...eleinte féltem,h csak azt akarja,de bebizonyította h szeret..meg most h együtt vagyunk,tudjuk,hogy csak nyáron lehetünk igy...suliban pedig teljesen közömbös vagyok.senkinek sincs gyanuja..és nem is lesz.és vigyázunk nagyon,nehogy baj legyen...de nem tudom elengedni...nagyon a szívemhez nött...tegnap taliztam vele,de már most nagyon hiányzik...és lehet,h most oriási hibát fogok elkövetni,vagyis már most elkövettem,de legalább boldogok vagyunk...
2009. jún. 20. 14:09
 16/70 anonim ***** válasza:
37%
szerintem hallgass a szívedre!Egy tanár nem kockáztat egy kis szexért!
2009. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
98%

De ha ennyire szerelmes vagy,hogy tudsz majd szeptembertöl közömbös lenni?

Gondolom majd elöjön a féltékenység.

Ez igy van mindenütt.

Mondom,tudom hogy szerelmes vagy,tehàt ugyis csak azt csinàlod amit akarsz,csak legyél akkor nagyon ovatos,ha màr igy belehuppantàl.

Mivel bizonyitott hogy szeret?

Ha szeretne akkor szerintem màr rég nem ott dolgozna,vagy nem is tudom.

Ha én valakit szeretek,képes vagyok felvällalni

2009. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:

Pl. hazudott az igazgatónak hogy velem legyen...meg egyszer történt velem egy baleset a suliban...és hívták a mentőket..és velem volt végig,pedig nem is az ő óráján történt...segített a tanulásban is.és bármit megtenne értem.ő mondta:)

nemtudom hogy leszek vele közömbös...de kénytelen leszek valahogy elérni...és nem voltam(vagyok,leszek:D) féltékeny,mert tudom,h szeret..és sok nálam 100x szebb csaj is van a suliban,de nem érdekelnek.és őt se érdeklik..és igyekszünk nagyon óvatosak lenni..:)

2009. jún. 20. 14:29
 19/70 A kérdező kommentje:
ugyvolt,h most nyáron elmegyek...el is kísért a suliba is,a felvételire..csak nem sikerült...
2009. jún. 20. 14:30
 20/70 anonim ***** válasza:
91%

Kiscsillag, miből gondolod, hogy nem hazudik neked.A te élettapasztalatoddal fogalmad sincs a férfiakról.Ő meg aztán biztos nem ma kezdte az ipart.Még az is lehet, hogy már akkor a lányokat hülyítette, mikor a szüleid azt mondták: ej de jó lenne még egy gyerek.

Azon nem is gondolkoztál, miért nem kezd olyannal, aki valóban hozzá illik?

Ez nem rómeó-júlia sztori.

2009. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!