Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit költesz havonta 12-15...

Mennyit költesz havonta 12-15 éves lányodra?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy mennyi a zsebpénze,hova engeded el,ha elengeded akkor mennyit adsz neki,ruhára mennyit költötök,cipőre mennyit költötök stb. Minden írjatok le légyszíves,ami vele jár,és pénzbe kerül.Az én lányom 13 éves,hetente adok neki egy ezrest,valamint ha elengedem pl. moziba,akkor 2 ezer Ft-ot kap.Havonta ruhára legfeljebb 10 ezer Ft-ot költök,de ha kiszakad valami ruhadarabja,akkor pótoljuk.Cipőt csak évszakváltáskor kap,bár tegnapelőtt egy 20.000 Ft-os converse tornacipővel ajándékoztuk meg gyereknap alkalmából.Havonta legfeljebb 50-60 ezret vagyok hajlandó költeni rá.Minden hónapba teszek el neki 10.000 FT-ot,hogy jól jöjjön neki később..Nekem most hirtelen ennyi jutott szembe,de ti még ezeken kívül is írhattok.Kamaszok,és szülők válaszát egyaránt várom!:) Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 27. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
sziasztok én egy 13 éves lány vagyok nem tudom hogy a többi kérdező mêrt tartja soknak ezt az összeget.én ugyanis havonta kapok 20000-25000 ezer forintot ruháim márkásak pl adidas nike stb ha gyerek napvan akkor kapok 10000ezer cipőt havi 2 őt kapok persze butikosak 300 forintot van egy francia buldogom cipőt havi kettőt kapok butikos 30000-40000 ft os ruhát amikor akarok stb. Úgyhogy ez az összeget én keveslem
2016. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!