Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
97%
Unalmasak már ezek a béne kamukérdések.
2016. okt. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy kérdező, ha tényleg igaz a kérdésed, szándékod és ennyire retardált vagy...akkor ehhez nem kell külföldre menned. Magyarországon is simán lehetsz ribizli... A huszast simán megkeresed ennyi aggyal ...
2016. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
92%

Még azt sem tudod hogy mit dolgoznál!

Pultos féleség..vagy valami egészmás mert az is féleség.


Az ismerős ismerősének az ismerőse. Csak épp a nevét sem tudod. A 2.kapcsolatnál megáll a tudományod.


Kötetlen minkaidő egy pultban...ja nem 16órát kell dolgozni hanem 20at aztán 4óra alvás,és utána 10órát.


Akkor is kapsz fizut ha nem dolgozol...ezt 16évesen elhiszed?

Úristen,butább vagy mint hittem.


Nyelvtudás nélkül,az végsősoron lehet (de biztosan nem pultban)

Én is tudtam tetőtfedni úgy hogy 4szót beszelek izlandiul.

2016. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 A kérdező kommentje:
Anyátok.Nem vagyok hülye azért vállaltam el :) Bár nem tudom a határon hogy megyünk át de biztos van ott is ismerőse a srácnak vagy majd azt mondom ő a barátom akkor biztos átengednek sztem meg se nézik a személyit.Meg addigra megtanulom az ukrán nyelvet nem lehet olyan nehéz már tudok 10-15 szót.
2016. okt. 11. 18:22
 95/117 anonim ***** válasza:
43%

Jaja ne bántsátok.

A nyelvtudás nélküli pultos az tök reális.

Én ismerek egy orosz csajt aki szállodában pultos,angolul és oroszul beszél de magyarul nem,tehát ő sem beszéli az adott ország nyelvét. A munkaideje is kötetlen(volt)de mert mindig késett és előbb lépettle mint ahogy a munkaidejének vége lett volna. Aztán közölték vele hogy holnap vagy beér időben vagy tőbbé be semkell jönnie. De mondjuk ő akkor nem kapott volna fizut sem.

2016. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
93%

Jól van, látom mindenki hülye csak te vagy helikopter.

"Azt se tudom hogy megyünk át a határon..." "Majd azt mondom hogy a barátom, biztos átengednek a személyi megnézése nélkül".

Elárulok egy titkot: Ukrajnába útlevél kell. Sőt, nemhogy útlevél kell, hanem meg is nézik. Még EU tagállamba sem tudsz menni úgy, hogy nem nézik meg a személyid, nemhogy nem EU tagállamba...

2016. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
90%
#84 látod hogy igazam lett? Te 16 évesen nagyon buta vagy, én már 10 évesen tudtam hogyan működnek a határok, mármint hogy szülői kiséret kell amennyiben a gyerek még 18 alatt van és útlevél kell. Figyi még a kutyám is előbb jutna át a határon mint te :'D
2016. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:
93%

De nagyon hülye vagy.

1:ukrajnában háború van.

2: ukrajnába nem latin (olyan mint a miénk) betűket használnak.

3: az ukrán srác oda visz ahová akar.

4:megsem nézik a személyit,azt nem de az útlevelet igen.

5:ott is ismer valakit- azaz nyoma sem lesz annak hogy te valaha oda mentél vagyis ott veszik nyomod.

6:azt mondom a barátja vagyok akkor biztos átengednek-nem lesem sz-a-rják, ha nincs veled nagykorú vagy valami hivatalos irat arrol,hogy te vele mehetsz.

7:16évesen maximum thai földön engednek alkohol közelelébe legálisan de ott is prostik a lányok ami lényegében pultos féle.

8:7hónap alatt biztosan nem tanulszmeg ukránul. ha igen akkor pedig kár elb-@-szni a nyelv zseni agyad erre.inkább legyél tolmács és keress 30k-t naponta.

9:ukrjana q-rva szegény ország,biztosan nem kapsz 20k-t naponta.

10: dolgoztál te már akár egy percet is? mert az a 18bizony ritka fárasztó.azt úgy számoltad egyébként hajnali 3tól-este 9ig tart. vagy 6tól éjfélig.stb

mielőtt nekivágsz probáldki,hogy annyit állsz.


ui: Я хочу стать partont, і два північного сяйва.

2016. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
100%

figyu van egy állás számodra 25rugót adok naponta,nem kell hozzá nyelvtudás,nem ismerjük egymást de ez nem baj,és ez a munka is kötetlen munkaidős.

Nem kell várnod,holnap kezdhetsz.


jössz?

2016. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
83%

Ne hagyjatok mar, h ennyire hülyére vegyen titeket. A kerdezo nem 16, de meg csak nem is csaj. Esze tenyleg nincs sok es elnezve, h mivel tolti az idejet, o se viszi sokra az eletben.


Huzza az agyatokat, ti meg haraptok a horogra folyamatosan.

2016. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!