Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
94%
Ja, az ismerősöd ismerősének az ismerőse... Baromi megbízható helynek hangzik. Meg dolgozni sem kell, kapod a pénzt... Aztán meg egy bordélyban ébredsz az álomból.
2016. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
93%
19. Pont ettol nem megbizhato. Az ismeros ismerosenek az ismerose. Tobb lepcson keresztul. Te nem ismered őket, de ok annyit tudnak, h hogyan nezel ki. Es ez nekik eleg is. Hiszen nyelvtudasod, vegzettseged nincs es fiatalkoru vagy. Ahogy egy korabbi hozzaszolo ratapintott ( ha Svajc nem is stimmel, minden más igen). Inkabb fagyit arulj 200ft/ oraert, mint magadat
2016. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 A kérdező kommentje:
Uristen most egy pultos állás féleségről van szó egy szállodában tengerparton mit kell ezen kiakadni.Csak a srác ismer ott valakit és így tudnánk menni.
2016. okt. 8. 23:02
 24/117 anonim ***** válasza:
95%

"meg ismerek egy csajt aki ismer egy srácot aki ismer ott valakit tehát megbízható a hely"


Lol gecc, ezen mekkorát röhögtem :D Ez aztán a tuti infó :D A barátnőm barátnőjének a húgának a lányának a barátjának a sógorának a dédijének a kedvenc cipőboltosának a lánya ismer ott valakit.


Kislányom, hogy akarnál te kint diákmelót végezni, pláne úgy, hogy még a nyelvet sem beszéled? Pultosként 3 szónál többet kéne makogni. Persze hogy nem engednélek ki és ne félj, anyád meg apád se fog.

2016. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
92%
Ez k.urvajó,beteszem a figyeltek közé.:D Vicces a kis leendő szűzk.urva.
2016. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
96%

Nyelvtudást nem igénylő "pultos állás féleség" külföldön (wtf), napi 20k-ért, kötetlen munkaidővel, no komment :D. Mesélj még :D.


Komolyra fordítva a szót,figyelj kislány: ez az ismerős ismerősének a huszaduncsitesója mondhat akármit, attól még nem megbízható, ne legyél már ennyire naiv. Egy volt általános iskolai osztálytársnőm így lett prosti Hollandiában (17 évesen, persze feketén...), egy "kedves magyar ismerős" által (aki aztán a stricije lett). Tovább nem is folytatom a sztorit, a lényeg, hogy, tanulj szépen nyelveket, és te magad keress állást külföldön pár év múlva, akkor nem ba.zhatnak át :) (saját tapasztalat).

2016. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
96%

Te miről beszélsz kérdező? 😀

Én vendèglátásban dolgozom 5 éve külföldön, voltam Head Bartender Londonban, meg főpincèr Bècsben, dolgoztam szállodában is, de használd már az eszed, kicsit gondolkodj.

Olyan pultost én még soha nem láttam aki nem beszèli a nyelvet és kötetlen (?!) a munkaidő. Te ha pultos vagy akkor a beosztásod szerint a munkaidődben ott figyelsz a pultban.

2016. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, a csoka meg annyit nem tud megertetni veled, h jeggel vagy jeg nelkul. De hat ez biztos nem is elvaras egy tengerparti szallodaban. Tok realis
2016. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim válasza:
81%

Csak mondom,a diákokat sokszor jobban megfizetik mint a rendes dolgozókat,szal nem 200ft/óráért dolgoztatnak.


Ha anyádéknak Egy csepp esze is can,nem is gondolkodnak a kérdésen

2016. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
95%
Álmodozz csak,sehol sincs a világon olyan hogy ha nem dolgozol kapsz pénzt!Látszik h gyerek vagy még!
2016. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!