Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
15%
Nem a csontos lánya vagy? :D
2016. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
93%

Nincs azaz isten,hogy elengedjem.

Max ha lakik ott valami rokon aki:felügyeli,akinél lakhat,stb.

2016. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
92%

"egy pultos állás féleségről van szó egy szállodában tengerparton mit kell ezen kiakadni."

...és nyelvtudás sem kell hozzá


Tehát egy kupleráj!

Beszélgetned valóban nem kell majd, csak szopni.

De azt viszont egész nap kell majd.

2016. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
90%

En anyad helyeben siman a rendorsegre mennek es feljelentenem az ismerosodet, aki ismer valakit es igy probal behalozni.

Ha mar mindenaron k#rva akarsz lenni, akkor eloszor probald ki otthon, ingyen, a baratoddal, hogy naponta huszonotszor lesz0p0d es elotte-utana megdug, egy heten at minden nap, kozben neha kikotoz vagy a masik lukadba fur, ha akarod, ha nem.

Aztan gondolkozz el, hogy ezt kellene csinalnod foallasban. Ja, es nincs olyan, hogy nem dolgozol, mert akkor csak megver a stricid.

2016. okt. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt dolog. Ha ilyen buta lányom lenne, mint te, akkor inkább keresnék egy jó bentlakásos iskolát, ahonnan a lábad se tehetnéd ki egyedül, és talán vernének némi értelmet a fejedbe. Nyárra meg bébiszittert fogadnék melléd, mert ennyi ésszel csoda, hogy még életben vagy.
2016. okt. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
92%

ha mondjuk Sopronban lakunk és van egy jó munka Ausztriában közel hozzánk, akkor persze, engedném,hogy ott dolgozzon a nyáron. de ennek feltétele lenne,hogy beszélje a nyelvet és rendesen, közvetítve menjen ki.

egyébként Magyarországon diákmunkával kb 540forint a minimum óránként. nem olyan sok tény, de ez van. felnőttként remélhetőleg többet keresel majd. diákként meg nem olyan rossz ez, gondolom nem rezsit kéne belőle fizetned, hanem csak ruhákat akarsz vagy kozmetikumokat. de javíts ki,ha nem így van.

a te általad leírt külföldi meló elég érdekesnek hangzik. a kötetlen munkaidő már alapból gyanús. ez nem azt jelenti,hogy nem kell dolgozni,hanem,hogy lehet napi 16 órát kell.. amúgy pultosként nyelvtudás nélküli 16 évest soha nem fognak alkalmazni.

szóval keress itthon majd nyári munkát. nyelvet meg tanulj, mert fontos. ha későbbiekben szeretnél külföldre menni, ez alap dolog.

2016. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
97%

Kicsilány, én most fogok menni Svájcba, de már gyrok a németre - sokat felejtettem egyetem óta -, és a páromhoz. Ott élek, ő segít nekem majd, plusz felelősséget is vállal értem, hogy letelepedhessek egy évre.

Maximálisan megbízom benne, és ezért merek útnak indulni, de ha csak "ey ismerős ismerőse" lenne nincs az az ég, akkor inkább itthon döglök meg egy gyárban.


27 vagyok, szóval kicsit többet éltem, mint te, de a vakilágba még 16 évesen sem mentem volna - annyi eszem azért volt.


Te buta és naiv vagy, aki - ha elengednek - egy kupiban fog ébredni.

Volt erről egy nagyon jó film, most nem tudom, mi a címe, de ilyesmikkel csábították a kislányokat, akiket aztán a szerb? maffia eladott k.rvának.

2016. okt. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
98%
NEM.
2016. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
99%

Érett, tapasztalt, 30 feletti nő vagyok. Találtam egy hirdetést, hogy recepcióst keresnek egy német hotelbe, kiváló német tudással. A tulajjal beszéltem, minden OK.

Csakhogy adott városban él egy nagyon jó barátom, akit megkértem, hogy nézzen utána. Fél perc alatt kiderült, hogy a hotel egy bordély, tele főként magyar prostikkal.

Szóval nem lettem "recepciós". ;)

Ezek után szerintem érthető, hogy ha az én lányom menne így ki, biztos hogy nem menne.

2016. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
94%

Azt még gondold végig, hogy 18 éves korig nem ihatsz alkoholt, nem mehetsz be dohányboltba, nem ülhetsz be kasszába, nem dolgozhatsz éjjeles szakban.

Miért gondolod, hogy külföldön legálisan dolgozhatsz egy pultban? Csupán ennek nézz utána, hogy adott országban milyen feltételekkel dolgozhatsz 16 évesen! Szerintem hamar kiderül, hogy te ott se leszel pultos a nagy büdös nyári éjszakában.

2016. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!