Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
 81/117 anonim ***** válasza:
99%

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak tetteted?!😂


Voltál már Ukrajnában kiscsillag? Elmondom hogy 6órát állsz minimum a határon mire egyáltalán átengednek, én voltam ott egy versenyen és soha többet...


Az ismerősöm ismerősének a haverja, tehát megbízható...😂Ezen jót röhögtem.

Ajánlom figyelmedbe az elrabolva c. filmet. De ha nem Liam Neeson az apád akkor semmi esélyed...😅

2016. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
98%
Ukrajna... ja, egy hozzánk képest putri országban napi 20 ezer pultosként, kötetlen munkaidővel meg ingyen szállás és pia... és áruld el nekem arany bogaram, tudtál róla, hogy Ukrajnában jelenleg háború van? Ráadásul egekben a munkanélküliség, mi a frászért hordanának más országokból, semmihez sem értő, semmilyen nyelvet nem beszélő kislányokat oda? Eddig még nem gondoltam arra, hogy tényleg az van a dolog mögött, hogy el akarnak rabolni, de ez most már 90%. Totál logikátlan az egész.
2016. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
92%

#82nek igaza van ... meg az előtte szóló nagyon sok embernek ...

20 éves vagyok, érettebbnek érzem magam mint 15-16évesen, de még mindig van egy „tojáshéj a seggemen” érzetem.

Külföldön tanulok, és hadd védjem meg az országot: Svájcban-Zürichben.

A kérdező szemszögéből ez lényegtelen, de annak ellenére, hogy a világ egyik legbiztonságosabb országában élek, bizony itt sem lehet az ember naív...

Ilyen „munka”, ahol nem dolgozol kb, nem létezik .... egyértelműek a körülmények...

Fontold meg, inkább keríts másik munkát, de ne idegedítsd Édesanyádat, aki szeret és mindent az érdekedben tesz/mond.

Inkább keríts cserediákprogramot, azok egész hasznosak és vannak hivatalos, biztosított cégek.

2016. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
86%
Hol olvastátok,hogy Ukrajnába menne?Csak annyit írt,hogy ukrán a srác.De ettől még kamu,vagy elhiszi,hogy ő ott nem k.urva lesz.Nagyon nagyon gyerek vagy kérdező,és udegesítő is.És az a baj,hogy ha ez igaz(bár kétlem),képes lennél akár megszökni is,annyira hiszel ebben.De tudd,hogy akkor élve már nem fogsz visszajönni.
2016. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 nagyszalonta válasza:
95%
semmiképpen !!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
97%

Drága csillag, ha amúgy is el akarod raboltatni magad, akkor legalább csináld már ésszel és ne kelts ekkora vihart ....

Undorító amit csinálsz, nyisd ki a csipád és nézz körül...

Túl sok a rózsaszín vattacukor felhő meg a hasonlók ... r.ibanc

2016. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
96%
Akkor menj, de ne a szüleidet hibáztasd ha elrabolnak.
2016. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm akit ismer az egy ukrán srác és ő elvinne kocsival ő is ott dolgozik elintézné nekünk a helyet.Ingyen szállás kaja pia ami kell.Van hogy csak este 1-2 óra munka van hogy akár 18 de akkor is megéri napi 20k-ért.És nagyon szép helyen lennénk.



te jó ég...

2016. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmenj! Elég egyértelmű, hogy milyen ,,munka" lenne ez...
2016. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
97%
Kamu volt ez.Hétvégi unatkozós tinikérdés.Szerintem már vissza sem fog nézni.
2016. okt. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!