Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
99%

Engem elszomorít, hogy a mai 16 éveseknek ennyi eszük van...:(

Komolyan kérdező gondolkodj már ha van mivel:

-Pultos munka nem kötetlen

-Pultos munkát hogy lehet szerinted végezni, ha nem beszéled a nyelvet???? komolyan érdekel az elképzelésed? Kézzel lábbal mutogat majd neked a gazdag turista? Háh, majd persze.

Egyetlen külföldi munka amit nyelvtudás nélkül lehet végezni, és ilyesmi korú csajokat hívnak rá mint te, az a prosti.

Emészd meg ezeket az infókat, és komolyan kezdj már felnőni!! 2 év múlva nagykorú leszel, de eszed mint egy 10 évesnek....remélem egy nap ennél értelmesebb gyerekem lesz.

2016. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 anonim ***** válasza:
96%
Az elottem szolok leirtak a lenyeget ! De ez is lehet jo tanulas, ha egy csopp eszed van... A pontos cimet ellenorizd le ahova mentel volna, internet vagy egy nyelvet beszelo baratodat kerd meg hivja fel a hotelt, hogy lasd megis mitol menekultel meg...tovabba, ahogy elottem irtak az adott orszag jogszabalyait olvasd el ! Tanulj, mert ennyire naivan elobb vagy utobb egy kukaban vegzed, es szegeny szuleid csak fekete zsakban latnak viszont.
2016. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező lányát igen.Sajátomat nem.
2016. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 A kérdező kommentje:
Hogy lehettek ilyen maradiak.Írtam hogy pultos tehát a vendég mondja mit kér pl vodka én meg adom és ennyi nem kell beszélgetni.Ha valamit kérnének hozzá angolul mondanák angolul meg tudok.És ez egy létező normális hely.
2016. okt. 9. 11:50
 55/117 anonim ***** válasza:
97%

"A vendég mondja hogy vodka én még odaadom"


Hát én beszrok rajtad. Kész, vége.

Na és mi van, ha én nem vodkát kérek, hanem Acapulcot? Vagy Blue Arrow-ot? Esetleg Hawaiian Vodka-t? Ezek a legegyszerűbb koktélok közé tartoznak. Ráadásul nyelvtudás nélkül...


Az ilyen állás, amit te mondasz, kötetlen munkaidő, ismerős ismerősének az ismerőse, jó fizetés és nem kell nyelvtudás általában olyan munka, ahova kell nyelvtudás, csak nem az a fajta, amire te gondolsz.

Évente több ezer, azaz TÖBB EZER lányt rabolnak el így. Az egyik válaszoló még linkeket is adott.

Remélem, hogy az én gyerekemnek több esze lesz mint neked.

2016. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradiak vagyunk, csak tudjuk, mire szoktak hasznalni a hozzad hasonlo butacska, de feszes 16 eves tinilanyokat kulfoldon ilyen "ismerosom ismerose" cimzetu helyeken. Tovabbra sem arra, hogy kiskorukent alkoholt adjanak el rendes hotelekben, ahol ez tovabbra is illegalis.
2016. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenben a rosszat látni.Elmennék dolgozni szereznék pénzt aztán haza jönnék + nyaralnék is közben.Amúgy biztonságos hely.
2016. okt. 9. 12:22
 58/117 anonim ***** válasza:
94%

Feladom. De ha az én lányom lenne ilyen hülye, a fejemet verném a falba, és biztos lehetne benne, hogy 18 éves koráig SEHOVÁ nem mehetne.


Menjél, nem érdekel, aztán majd ne sírj, ha farokkal tömik be a szád, meg a sgged is.

2016. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
100%
én is 16 vagyok de még szerintem is baromság amit csinálni próbálsz...gondolkodj egy kicsit.
2016. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
97%

16 évesen nagyon korlátozottak a lehetőségeid, nem sok diákmunka van még neked, Magyarországon sem.

külföldön is ha keresnek pultost,akkor alap a nyelvtudás, a szakmai tapasztalat és a nagykorúság. esélytelen,hogy egy 16 éves lánykát vesznek fel,aki nem beszéli a nyelvet.

nyilván semmi nem lesz ebből a munkából, de azért jó lenne kicsit kinyitnád szemed, mert nagyon naiv vagy.

ha tegyük fel létező állás lenne, akkor meg elég nagy átverés lenne, napi 20 ezer pultosként külföldön nagyon kevés. mert biztosan nem 8 órát kell dolgozni, hanem inkább a dupláját.

+ állni a kajádat, szállást, repülőjegyet oda-vissza. ez így nagyon nem jönne ki.

ne álmodozz tovább szerintem

2016. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!