Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy idegen országba, ahol a nyelvet sem beszéli és nem is ismerni senkit, dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 21:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
95%
Ismersz valakit, aki ismer valakit, aki ismer valakit, aki ott dolgozik? Ezen felröhögtem. S pultos munkát hogy csinálsz nyelvtudás nélkül, kötetlenül? Eszed nem sok van...
2016. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 anonim ***** válasza:
92%

"meg ismerek egy csajt aki ismer egy srácot aki ismer ott valakit tehát megbízható a hely"


Ja hogy ismersz valakit, aki ismer valakit, akinek van egy ismerőse, aki tud egy állást? Rögtön más a helyzet, egyenesen küldenélek....

Nem. Gondolom azt hiszed veled nem fordulhat el, hogy kimész dolgozni és baj lesz, ugye? Merthogy "megbízható a hely". Adok pár linket, olvasgass.


[link]


[link] [link] ( ez egy PDF fájl )


[link]

( Ha netán nem olvasnád el, kiemelem a lényeget, ugyanis ez a cikk kevésbé kapcsolódik hozzá: Little 11 éves volt, amikor egy idősebb lány, akit a barátjának hitt, behálózta, rászoktatta a drogokra, majd eladta prostituáltnak. )


Szemezgess.

2016. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
94%
Minden oltogatas nelkul: remelem azert nem irsz,mert vegre neked is leesett, h mibe nyultal. Legy halas anyadnak es apadnak, h leszavaztak es ne is feszegesd ezt a dolgot tobbe.
2016. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem Svájc, akkor valószínűleg Olaszország lesz, igaz?
2016. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
97%

"meg ismerek egy csajt aki ismer egy srácot aki ismer ott valakit tehát megbízható a hely"


Pont ez jutott eszembe erről :D


Én vagyok az apád unokaöccsének az unokabátyának a régi szobatársa!

2016. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted most oszinten milyen szinvonalu hotel lehet az, ahol tizeneves nyelvet nem beszelo tinilanyokat is siman alkalmaznanak? Elarulom: hotel utcasarok valahol Nemetorszagban/Svacjban vagy Hollandiaban. Nagyon buta vagy, ha te igy lazan kimennel. Es meg el is hiszed hogy kotetlen munkaidovel naponta adjak a 20 ezrest? Tudod hogy ez milyen munkakorokben szokott lenni? Mikor kotetlen munkaidoben vonaglasz egy rud korul bedrogozva! Kapjal mar az agyadhoz... vagy menjel ki, es majd nezzel nagyokat amikor az ismerosod ismerose (akinek valoszinuleg ez a hivatasa hogy hulye de feszes tinilanyokat hozzon a fonoknek eladni) bejon a szobadba elso nap letesztelni teged... idiota csitri.
2016. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim ***** válasza:
13%

Én mondjuk simán eltudom képzelni, hogy nem kell nyelvtudás a munkához, gondolom valami nyaralóövezetről van szó... Észak-Görögországban a tengerparton elég sok görögül nem tudó magyar fánkárusba bele futottam már. Persze ők nem 16 évesek voltak, hanem már nagykorúak.

Ennyi idősen én nem engednélek. Biztos vagy benne, hogy nem szükséges a munkához a betöltött 18 év?

2016. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
16%

el tudom képzelni*

(bocsi, csak el sem hiszem, hogy ilyen helyesírási hibát vétettem :D)

2016. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem.meg ha lenne nyelvtudás sem
2016. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
98%

Azt mondanám meglátjuk milyen szinten lesz a nyelvtudása. Így legalább 9 hónapra belehúz .

a tanulásba, és utána közölném hogy üljön csak meg a seggén mert ismerős ismerősének az ismerőse által bizony nem fog egy igencsak kétes helyen dolgozni.


Azt az egyet áruld már el kedves kérdező, hogy hogyan lehet pultosként kötetlen munkaidőben dolgozni, úgy hogy még keresel is ha nem vagy ott? Igazán kíváncsi vagyok, mert vendéglátásban dolgozom, és bizony el nem tudom képzelni. Ha éppen az összes alkalmazottnak nincs kedve dolgozni, akkor nem lesznek kiszolgálva a vendégek? És a főnök 20ezerrel hálálja meg mindenkinek, hogy nem volt bevétele?

2016. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!