Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezelitek a gyerek...

Hogyan kezelitek a gyerek kalózkodását?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer elmondtam neki, hogy ne is próbáljon ingyen letölteni fizetős játékokat. De még mindig próbálkozik (szerencsére sikertelenül), és le is tagadja. Már többet is vett magának, de amióta megbukott (iskola) már nem engedem neki.

Eltiltani nem akarom az számítógéptől, és telefontól, de más megoldást nem látok. Van más lehetőségem?

Amúgy szerintem komolyan játékfüggő. Emberi kapcsolatai nincsenek, csak egy lánnyal írogat.


2017. aug. 4. 01:14
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
A fiad gépe, nekem egy havi fizetésem, na azért te se állsz rosszul.
2017. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egész magyarországon csak nálatok nincsenek kalóz szoftverek otthon


persze majd a nyomozót érdekelni fogja, hogy pistike letőtötte a granteftató ötöt meg az aktuális nidforszpídet


sokkal komolyabb szoftvereket is "loptam" kamasz koromban, autocad-et invetort solid edge-t photoshopot coral-t

hogy a windows-t úgy ne is említsem


ja amúgy gépészmérnök lettem, annak ellenére, hogy soha nem voltam kitűnő tanuló

2017. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

#11 Bocs, igazad van.

#12 Akkor a te kollégáidnak köszönhetem a jó fizetést. Mert képtelenek egy jó, működő mechanikát létrehozni. Majd a programozó megoldja...

Őrülj neki, hogy nem kerültél képbe. Nem is sejted, hogy mekkora mázlid volt/van. Bármikor beköphetett volna valaki.

Igen, ezt mondta a kollégám is a bírónőnek. :-) De nem volt enyhítő körülmény.

Még mindig nem érted. Az évismétlés a bajom. A tárgyakat ki sem írom, akkora szégyen. Én is rossz tanuló voltam. Most meg Fanuc-ok, és társaik hajlonganak elöttem.

Csak a k. kölökkel nem tudok mit kezdeni...

2017. aug. 4. 13:04
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

És ugyan hol köpött volna be bárki is? Meg minek? A szoftver gyártója feljelent, és bírósági végzés kell a házkutatáshoz ÉS csak arra az egy szoftverre vonatkozóan. De ez annyira nem éri meg, hogy hihetetlen.


Amúgy elmondom, hogyha a mechanika szar, akkor aztán programozhatod napestig.

2017. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
89%

amúgy bármelyik tárgyból bukott az nettó a te hibád is, ne hirtelen derül az ki

valószínűleg már félévkor is recsegett-ropogott az egész, és már tavaly is csak kettessel rugdosták át

hogy nem vetted te ezt észre? miért nem járattad magántanárhoz?


így szoktak megbukni az emberek

2017. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
És mik azok a híres-neves játékok, amiknek az illegális letöltéséért börtön jár? Mondj már egy nevet, nagyon érdekelne.
2017. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
93%
Nem tűnik fel nektek, hogy egy unatkozó provokátor áldozatai vagytok? Kedves moderátor, nem kapták már rajta kamugyártáson a kérdezőt?
2017. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Elég egy levél a rendőrségnek, hogy filmeket terjesztesz. Majd 1-2 hónap múlva, bírósági végzéssel, házkutatási parancsal a kezükben kelltenek 6 órakor... Ez ilyen egyszerű. És ha már ott vannak, akkor addig nem mennek el, amíg nem találnak valamit.

Majd értesítik a szoftver gyártóját, aki eldönti, hogy feljelent-e. És fel is jelentenek, elhiheted, volt kivétel is, de csak 10-20eFt, hiszen így több pénzt kapnak tőled mintha megvetted volna. Utána meg már meg is veszed, vagy lemondasz róla. Vagy újra kockáztatsz.

Igaz ha teljesen sz...r a gép. De ha nem teljesen használhatatlan, akkor kell trükközni, vakarózni, de ezt te is tudod. És ez a jellemző.


Az én hibám is. De ütni nem lehet, a szép szó nem érdekli. A magántanárok meg azt mondták, hogy érti, tudja az anyagot, okos gyerek. Tehát nem az eszével van baj.


A börtön egy bizonyos értékhatár felett jár. Nem egy játékért. Az értékhatár meg nem elérhetetlenül magas. Főleg ha "szabadjára engedem".

2017. aug. 4. 15:08
 19/54 anonim ***** válasza:
95%
sületlenségeket hordasz itt össze
2017. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
95%
Itt vitatkoztok egy unatkozó provokátorral. Mikor unjátok meg?
2017. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!