Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezelitek a gyerek...

Hogyan kezelitek a gyerek kalózkodását?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer elmondtam neki, hogy ne is próbáljon ingyen letölteni fizetős játékokat. De még mindig próbálkozik (szerencsére sikertelenül), és le is tagadja. Már többet is vett magának, de amióta megbukott (iskola) már nem engedem neki.

Eltiltani nem akarom az számítógéptől, és telefontól, de más megoldást nem látok. Van más lehetőségem?

Amúgy szerintem komolyan játékfüggő. Emberi kapcsolatai nincsenek, csak egy lánnyal írogat.


2017. aug. 4. 01:14
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
83%
már ezért a kérdésért lecsuknálak.. tudod nem mindenki engedheti meg magának az új cuccot vételáron .
2017. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

48 vagyok csak abban reménykedek, hogy ez a kérdés valójában csak valami trollkodás és nem komoly. Naponta több millió letöltés megy végbe filmek/játékok stb. Vannak nagyon extrém esetek pl valaki letölt 1 filmet kiírja és egy ilyen címmel eladja "1x használt dvd eladó" hát igen ezt nem biztos hogy jó néven veszi a hatóság.

De azt, hogy nekem most le van-e töltve a gépemre a gta v crackelt verziója vagy nincs senki nem nézi ( ezt mondjuk speciál megvettem de van amit nem) ennyi! És nem azt mondtam, hogy verd agyon nyílván nem mondok ilyet az erőszak nem megoldás. DE: HA a rohadt kölök megbukik nehogy már azt mond, hogy áh nem baj kisfiam majd legközelebb játszál nyugodtan nincsen semmi baj meg ilyenek -.-" következetesség hiányát próbáltam felvázolni. Ha megbukik nehogy már jólérezze magát...

2017. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
Remélem azóta megszabadult tőled a gyerek.
2019. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

"minden játékhoz van demó"

Illetve a mostani iszonyatosan felhypeolt majd teljes bukás játékok mellett ez a kérdés úgy öregedett mint a jó bor.

2019. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!