Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jól ki. sztek mindenkivel...

Most jól ki. sztek mindenkivel? Ki vigyázzon a gyerekre? Vagy mindenki rugassa ki magát?

Figyelt kérdés

Komolyan ....

persze fontos de az hogy miből élünk eszünk stb az nem 😞 nemhogy 20 kiló cukor meg Liszt nem lesz itthon hanem 1kgse ...

Feltudnék robbani


2020. márc. 14. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
67%
Tájékozódj!
2020. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
89%
Ugy tudom, lesz ügyelet féle. Esetleg ismerős, barát, aki elvállalná a gyereket?
2020. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:

Az a baj az ismerős anyuka elvállalja de nem így.....hogy hetekig nemtudni mi lesz.

Egy egy napot megoldom ha kell de heteket Nemtudok ha fejreállok sem.

2020. márc. 14. 19:33
 14/80 anonim ***** válasza:
95%
AKKOR HAGYD A GYEREKET AZ ÜGYELETBEN MERTHOGY LESZ!
2020. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
92%
Èn megèrtem, de hidd el, ha amiatt lenne beteg a gyerek, mert nem zàrtàk be a sulikat, te is màskèpp làtnàd. Azt mondanàd, inkàbb ettetek volna kenyeret meg főtt krumplit 3 hètig, csak egèszsègesek legyetek. Èn legalàbbis ìgy gondolom! Most ez erről szòl sajnos, ez egy szörnyű helyzet, de senki nem tehet ròla! Meg fogod oldani a gyerek elhelyezèsèt, mert meg kell oldanod! Ha màshogy nem tudjàtok, megy veled a boltba, aztàn egy sarokban valamilyen kütyüvel hallgathatja az online tananyagot, mìg te dolgozol!
2020. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
93%
Ez senkinek sem jó helyzet, de nem jókedvükben döntöttek így, hanem szükségből. Puffogás helyett a megoldást kell keresnünk mindannyiunknak. Ez meg a feladat, ez van. Gondolod, hogy bárki örül neki?
2020. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:

Nem jöhet be az üzletbe,zavarja a vásárlókat -mondta a főnököm.


Jó lenne ha tényleg lenne ügyelet,már egész éjjel sírtam,hogy ha emiatt Nemtudok hónapokig dolgozni mert otthon kell legyek vele ,akkor mi lesz velünk.


Akkor is meghalunk csak épp nem koronavírusban hanem éhen...

2020. márc. 14. 20:08
 18/80 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem miért bántjátok a kérdezőt, persze, hogy meg van ijedve, egyedül neveli gondolom a gyereket és ismerve a hazai vállalkozókat, tuti kirúgják, ha nem megy be egy hónapig dolgozni. Az úgyeletről pedig, még nem láttam sem nálunk sem a barátnőm nem említette, hogy valahol is adtak volna a suliban információt, jelenleg csak azt közölték, hogy hétfőtől nem mehet a gyerek. Én meg tudom oldani, a barátnőm viszont egyedül neveli a lányát albérletben, hónapról, hónapra élve, pedig jó körülmények közt Svájcban született a kislány, nem tehet róla, hogy megromlott a kapcsolata a férjével.
2020. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
90%
Keress a közeledben nagyobbacska középiskolás (17-18 éves) vagy egyetemista lányt. Ők szintén nem mehetnek suliba, tanulni nekik is kell, még segíteni is tudnak a tiédnek. Az én nagyobbik lányom is fontolgatja, hogy próbál ilyet vállalni, természetesen szívességből, mert ez most egy ilyen helyzet. Biztosan lehet találni valakit.
2020. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:

18 köszönöm igen erről van szó,egyedül vagyok és nincs segitségem.

Aki lenne az is csak 1-1nap de mire szamitsak anyagilag? Két hét? Egy hónap ? Több hónap kiesés semmiképp nem fér bele nekünk 😞


Konkret info kellene nem ennyi hogy hétfőtől ne gyertek. HAnem meddig??!! Nem mindegy anyagilag is meg más dolgokban is tervezni!ha a keveset is próbálja az ember beosztani legalább!

2020. márc. 14. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!