Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jól ki. sztek mindenkivel...

Most jól ki. sztek mindenkivel? Ki vigyázzon a gyerekre? Vagy mindenki rugassa ki magát?

Figyelt kérdés

Komolyan ....

persze fontos de az hogy miből élünk eszünk stb az nem 😞 nemhogy 20 kiló cukor meg Liszt nem lesz itthon hanem 1kgse ...

Feltudnék robbani


2020. márc. 14. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
33%
Nem érti..LESZ ÜGYELET MAMI!!!
2020. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
51%
Képzeld, én nem 'osztom az észt', sőt, én magam is borzasztó helyzetbe kerültem. De annak semmi értelme, hogy valaki kisgyerek módjára nyávog itt. A Kérdező rengeteg normális választ kapott - igen, tőlem is -, de ő csak vernyog tovább, mert sajnáltatja magát, és közös hőbörgést vár.
2020. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, most mérik fel, én most kaptam a kérdéseket, hogy ki igényli az ügyeletet. Gondolom amikor összeírják, akkpr tudják felmérni és kijelőlni az intézményeket.
2020. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
86%
Ébresztő. Ha évekig tartó világválság lesz emiatt, akkor nem lesz pénzed 1kg lisztre sem. Mindenki maradjon már a seggen 1-2 hónapig.
2020. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:

Nem nyavajogtam csak gondoltam hátha más megosztja amit tud,bármi infót is stb.

Fura,csak én vagyok olyan akinek ez nehézséget jelent?


Kedves utolsó,persze nyilván jobb ha éhen halunk meg és nem vírusban akkor már tökmindegy lesz.

2020. márc. 15. 06:09
 46/80 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező

Másnak is nehézséget fog jelenteni és ha lesz ügyelet ,sok gyerek ott lesz ha nem ott akkor egyedül otthon lesz hagyva,vagy ha van nagyobb testvére akkor esetleg az vigyázz majd rá.

2020. márc. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:

Igen arra várok lesz e ügyelet,nem hívtak még vissza.

Testvére nincs egyedül van ,elsős.

2020. márc. 15. 06:55
 48/80 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj kicsit megnyugodni, mert így szegén gyerek is pánikba fog esni.

Péntek este történt a bejelentés, adj pár napot a nyomorult igazgatóknak, hogy kitalálják, mi legyen. A hétfőt, keddet már megoldottad, szerdára biztos kiderül, hová viheted a kislányt.

2020. márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam már csak abban bízom hamar vége lesz ennek nem csak szeptemberben.
2020. márc. 15. 07:10
 50/80 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk állítólag egyetlen iskolában lesz ügyelet, ami tőlünk 30 percre van tömegközlekedéssel. Fél 8-tól lehet vinni, én pedig 7-re járok dolgozni, nem járhatok későbbre, így esélytelen megoldani, hiába van ügyelet. Szóval jogos a kétségbeesése az egyedülálló szülőknek. Kéne egy törvény ami védi őket a kirúgástól a veszélyhelyzet alatt.
2020. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!