Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jól ki. sztek mindenkivel...

Most jól ki. sztek mindenkivel? Ki vigyázzon a gyerekre? Vagy mindenki rugassa ki magát?

Figyelt kérdés

Komolyan ....

persze fontos de az hogy miből élünk eszünk stb az nem 😞 nemhogy 20 kiló cukor meg Liszt nem lesz itthon hanem 1kgse ...

Feltudnék robbani


2020. márc. 14. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 A kérdező kommentje:

Ez teljesen más ,rendkívüli helyzet,ami akár hónapokig is tarthat.

Nem az mint amikor egy hétre kiírják akkor szerzek felügyeletet.


Az ügyelet amit olyan sokan ha írnak itt,senki nemtud semmit arra várok remelem lesz.

De csak lesz mert étkeztetés lesz,azt már mondták.De az pont nem érdekel mert amugyis főzök.

2020. márc. 15. 12:36
 62/80 anonim ***** válasza:
66%

De nem igaz, hogy nem fogjátok fel - Kérdező különösen:

Senki nem azt mondta, hogy ez egy jó helyzet, és ennek bárki is örül!!

Azt mondtuk, hogy SAJNOS ez most ADOTT helyzet, és az, hogy napok óta itt vergődik a Kérdező, mint akit kínoznak, semmit nem veszi előre az ügyet, csak idegesítő mindenkinek.

Nem tudunk a kérdésekre válaszolni, mert nincsenek még válaszok. Nem tud a Kérdező és más hasonló helyzetben lévő problémáján (például én is ide tartozom!) segíteni, mert nincs megoldás egyelőre.

Amit mindenki szeretne: ne nyafogással és kiakadással álljunk neki a mostani szituációnak, hanem higgadtan, a megoldást keresve, mert ezért vagyunk felnőtt, elvileg intelligens emberek. A Kérdező hisztije csak és kizárólag hátráltat mindenkit.

Erről van szó, nem pedig arról, hogy bárki le lenne itt nézve. Nem mind ugyanabban a csónakban evezünk? Másnak talán nem nehéz? Ne beszéljetek már félre.

2020. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
90%
Aki szerint ez pár hét az nem tudom hol él. Nagyon nem pár hétről van szó, és ez rohadtul túl mutat azon hogy valaki felelőtlenül a semmire szült. Szerintetek hány ember és vállalkozás fog csődbemenni hála ennek a kialakult helyzetnek világszerte? És nem, nem azért mert ők nem tanultak nem alapozták meg az életüket. Lehet most te rohadt jól elvagy majd 10 év mulva ne adj isten lesz valami ami téged vág földhöz. Mikor fogjátok már föl hogy ez egy világot érintő katasztrófa? Miféle ember az aki ilyenkor is bezzgel meg magaslóról beszél? Úgy te se gondolod komolyan hogy ilyesmikre mindenki 100%osan fel tud készülni. Ennyire nem kéne jatszani az eszed. Az meg hogy hisztizik....akkor ne olvasd ha tégd így kiborít más aggodalma. Szegény kicsi te.
2020. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
86%

Azt meg nem tudom melyik mondatomból olvastad ki, hogy én támogatom a járvanyterjedést.

Egy szóval sem ezt írtam, tanulj értő olvasást.

Szimplán arról van szó hogy ez nem a bezzegelés, minekszültél, meg lefeléköpködés időszaka kéne hogy legyen. De vannak ilyen emberek akik még ezt is arra használják fel hogy magukat sztárolják ők bezzeg mekkora vagyonon csücsülnek mekkora faxagyerekként szültek anno, bezzeg őket nem hagyta el a férjük...hat gratulálok mindehez.

Véleményt ezek nélkül is lehet fogalmazni szerintem, de úgy tuti nem lenne az igazi.

2020. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy csak panaszkodni akar a kérdező kicsit. Ezt is meg lehet érteni. Szerintem első körben hívd fel az iskolát, majd az önkorit, hogy minnél előbb megtudd, hol lesz ügyelet. Aztán nem ártana beszélni a főnököddel! Lehet, hogy megérti, főleg ebben a helyzetben és találtok rá ketten megoldást!

Nagyon sokan vannak ilyen helyzetben és szerintem az emberek, most empatikusabbak egymással! Kiírhatnád facebookra is a helyi csoportba a gondod, biztos van szomszéd, aki segít!

2020. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
21%
De ne panaszkodjon, mert mi mind kivagyunk, nem csak ő. Ne hergeljük, hanem inkább nyugtassuk egymást. Ez most nagyon fontos lenne. Mi nyugtatni próbáltuk őt az elején, nem is kevesen, de ő csak mondja, mondja a nyűgjét... Ez konkrétan pánik keltés, amire most nagyon nincs szükség.
2020. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%
Jóvan, azért nem kell lepontozni, én egyetértek veled amúgy. Mindenki kivan, csak ötleteket adok neki inkább, mert ebből a helyzetből kell kihozni a legjobbat most.
2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:

Meg ha már annyira karantén,lehetne egységes!

A tanároknak , óvónőknek Hawaii,aki boltban dolgozik mint én, vagy gyárban akár az pusztuljon el nyugodtan....

2020. márc. 15. 13:52
 69/80 anonim ***** válasza:
93%
Huhhh...én írtam, hogy besegítek a gyerekfelügyeletbe, ha úgy alakul. Sajnálom, hogy biztató komment alig-alig érkezett.... valóban igaz, hogy most fog kiderülni, ki milyen ember. Kérdező, kitartást! Remélem, megoldás születik a helyzetetekre. Most órák alatt változik a helyzet, lehet, az én munkahelyem is bezár...en sem vagyok nyugodt, valahogy nem tudok azonosulni azokkal a facebook posztokkal sem, hogy most minden lecsendesedik, majd milyen jól egymásra fognak figyelni az emberek....Az eddig is otthonról dolgozó anyukának pedig nagy respect, mert ritka, hogy valaki jobb módúként ilyen empatikus másokkal, legalább ilyet is lehetett itt tapasztalni.
2020. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:

Igen neked irtam a hozzászólásban hogy köszönöm aki megértően all hozza 😊

Sajnos nagyon nehéz ,mindenki ideges elhiszem hogymásnak sem jobb.

2020. márc. 15. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!