Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jól ki. sztek mindenkivel...

Most jól ki. sztek mindenkivel? Ki vigyázzon a gyerekre? Vagy mindenki rugassa ki magát?

Figyelt kérdés

Komolyan ....

persze fontos de az hogy miből élünk eszünk stb az nem 😞 nemhogy 20 kiló cukor meg Liszt nem lesz itthon hanem 1kgse ...

Feltudnék robbani


2020. márc. 14. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki megértő volt és igen, annak is aki ugymond mellénk állt ,azért mert jómódú megérti mások helyzetét.
2020. márc. 15. 14:12
 72/80 A kérdező kommentje:
Van Isten! Megoldódott a felügyelete , már csak a sulitól kell elkérnem őt 😊
2020. márc. 15. 15:01
 73/80 anonim ***** válasza:
Miért kell elkérni a sulitól, ha az összes suli bezár?
2020. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 A kérdező kommentje:

Mert olyan helyen lesz, nagynénémnél vidéken ahol nincs net.

Emiatt el kell kérnem őt.

2020. márc. 15. 15:15
 75/80 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van rá keret mobilnetet vegyél. És meg van oldva. Ha nem hát nem, az egészség a legfontosabb.
2020. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:

Elsős ,egyedül nem boldogul a nettel.


Annyi hogy már volt ott nyaralni igaz nem ilyen sokat de majd megyek érte amikor tudok.

2020. márc. 15. 15:25
 77/80 anonim ***** válasza:
Amiket idéztél bántó kommenteket nem én írtam, és elzárkózom tőlük. Nem tudom, esetleg a százalék egyezik-e, de én csak nyugtató dolgokat írtam végig, meg azt, hogy ne hergeljük egymást, hanem megoldást keressünk. Ne varrj a nyakamba olyasmit, ami nem én voltam. Azt tartom, hogy nem nyafogni és uszítani kell, de olyatnemmondtam, hogy miért szült gyereket.
2020. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
kérdező, nálunk a kollégák, ismerősök próbálnak összefogni, és úgy tűnik, a munkáltatók ebben partnerek, nekik is az az érdekük, hogy a vállalkozásuk működjön. Két-három gyerek nem akkora csoport, hogy ne lehetnének együtt, a szülők megbeszélik, melyik nap ki vigyáz rájuk, és ehhez alakítják a munkabeosztást. Sajnos minden munkakörben nem megoldható, de a tiédben pont igen. Keress az ismerősök között hasonló problémával küzdőket, jelen helyzetben nem lesz nehéz találni, azt gondolom.
2020. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
95%
30, mit ordibálsz? Nálunk csak meghatározott kör gyerekeit fogadják ügyeletben is, eü dolgozók, közszolgáltatók.
2020. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 A kérdező kommentje:

Már Nagynénjém elvállalta szerencsére 😊


De ez is egy megoldás lehet ahol vegkepp nincs más.

2020. márc. 15. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!