Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jól ki. sztek mindenkivel...

Most jól ki. sztek mindenkivel? Ki vigyázzon a gyerekre? Vagy mindenki rugassa ki magát?

Figyelt kérdés

Komolyan ....

persze fontos de az hogy miből élünk eszünk stb az nem 😞 nemhogy 20 kiló cukor meg Liszt nem lesz itthon hanem 1kgse ...

Feltudnék robbani


2020. márc. 14. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
Az ügyeletről sincs konkret információ,hagytam üzenetet azz a választ kaptam majd visszahívnak.
2020. márc. 14. 21:36
 32/80 anonim ***** válasza:
48%

Igen, hiszti, és marha idegesítő. Pont azért, mert mi sem vagyunk kőgazdagok, és nekünk is ugyanúgy gond ez, csak mi nem vinnyogunk itt.

Szegény gyereked, ha azt nézi, hogy otthon vergődsz miatta, hogy érezheti magát! Egy ekkora gyerek már pontosan tudja, ha teher a szüleinek.

2020. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőmék ma megkérdezték, több szülő, az ő sulijukban nem lesz ügyelet.
2020. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:

32

Egyáltalán nem teher a gyerekem, de valamibol élni kell!Realitás!

Enis szívesebben játszom vele mint a boltban pakolok elhiheted.

2020. márc. 14. 21:40
 35/80 anonim ***** válasza:
39%
Akkor majd lesz egy másik közeli intézményben, gondolom részletes listát fognak kiadni erről előbb-utóbb mielőtt a sok korlátolt agyvérzést kap aztán kezelhetik még őket is...
2020. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem hétfőn fognak onformációt kiadni, gondolom minden kerületben lesz egy iskola, vagy városban egy iskola kijelőlve, mint ügyeletes. Ne ess kétségbe, sokan vannak így, mint te. Én is a barátnőm gyerekére is fogok vogyázni, mert ő sem tudja megoldani.
2020. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
65%

Dtága 35.

Saját vállalkozásban dolgozunk a párommal, úgyhogy megtehetem, hogy itthon maradjak a gyerekekkel, sőt, megtakarításunk is sok évi van. Mégse játszanám az agyam ahogy te, olyan embereknek, akik ki vannak szolgáltatva és félnek, hogy mi lesz. Lehet normális stílusban is információt adni valakinek, nem sértegetni.

2020. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy valaki nem milliomos és “kiszolgáltatott helyzetben van” még nem kell sötétnek is lennie. Ha a kérdező minimálisan tájékozódna és képes lenne józan ésszel gondolkodni akkor eleve a kérdés sem születik meg, nem hogy itt 4 oldalon keresztül sopánkodjon mialatt emberek próbálják először még türelmesebben majd egyre szájbarágósabban megnyugtatni és elmondani neki azt amit maga is elolvashatott volna...
2020. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nehéz helyzet. Szlovákiában élek, itt egyenlőre 2 hétre zárták be mindent. Felügyelet nincs. Nekunk most 4 hetet kell megoldani, mert úgy esett, hogy 1 hét tavaszi szünet, 1 hét betegség miatt zárták be és most 2 hét kényszerszünet. Fel a fejjel!
2020. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
25%
Persze, a stílusodból ítélve a 3. válasza tiéd volt, teljesen normális és tartalmas.
2020. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!