Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
A lakhatás megoldott.Az önkormányzat és a hozzátartozó számos intézmény talán nem munkahely ?És ez a legkézenfekvőbb mert helyben van.
2021. ápr. 25. 14:48
 12/66 A kérdező kommentje:
3 éves, nem kéregetni szeretnék tényleg nem erről van szó. Azt, hogy munkát keresek kiírom majd oda is.
2021. ápr. 25. 14:49
 13/66 anonim ***** válasza:
28%
Önkormányzat nem az. Ők szolgáltatók. Nem azt várják, hogy mikor lesz valaki egyedülálló anya, hogy gyorsan munkahelyet adjunk neki. Gondolom egy 500 ezres fizetésre is gondoltál?
2021. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
13 Direkt kicsavarod a szavakat, aljas módon kötekszel.Ugyanolyan munkahely mint bármi más. Korábban is dolgoztam már önkormányzaton belül szociális gondozóként,csak más településen. Nem 500 ezres fizetésre gondoltam, tudtommal közalkalmazotti bértábla szerint fizetnek.
2021. ápr. 25. 14:55
 15/66 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem értem ,miért a polgármesterhez mész munkáért ? Jelenetkezni kell álláshirdetésekre ,nem a polgármester fog munkát adni. Vagy nálatok így megy,minden munkanélküli a polgármesterhez fárad ,hogy nyomja be valahova ?:D
2021. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

Tudod csak ezt éld át te is amit én, aztán nem lenne ilyen nagy a szád! Mindig megdöbbent mennyi a rosszindulatú és aljas ember.

Helyben az ember kitől kérjen segítséget? Ha ilyen helyzetbe került? Nem “benyomni” ( bár ezt a szót nem erre szokás használni) kell, van végzettségem, szakmáim, egyszerűen egyedül maradva egy idegen városban egy kis gyerekkel a legkézenfekvőbb ez!

2021. ápr. 25. 15:02
 17/66 A kérdező kommentje:
És helyben a munkahelyek 80%-a önkormányzati ezért igen, ez mind polgármestertől függő/ oda kapcsolódó dolog.
2021. ápr. 25. 15:03
 18/66 A kérdező kommentje:
Kérem szépen aki tud az eredeti kérdésre feleljen, kötekedés helyett!!!
2021. ápr. 25. 15:05
 19/66 anonim ***** válasza:
48%
A polgármesternek konkrétan mi köze van ehhez?
2021. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
Most átment instant kötekedésbe a dolog?SOS-ben munkára lenne szüksègem,azért fordulnék hozzá. A településen található munkahelyek 80 %-a hozzátartozik. Nem segélyt kérnék ,vagy adományt hanem munkát.
2021. ápr. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!