Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
33%
Előző munkahelyedre nem vesznek fel? Mert gondolom nem gyesre szültél.
2021. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

31 Ezek egyedül egy kisgyerekkel nem bevállalhatóak. Nem csak magamra kell gondolnom!


32 Szerencsére éhenhalás nem fenyeget. Ilyet én nem írtam! Ha visszaolvasnál. Sőt éppen azt írtam, hogy nem segélyt vagy adományt kérek hanem munkát. Dolgozni szeretnék ha lesz állásom, utána ha szerényen is de megleszünk.

2021. ápr. 25. 16:46
 33/66 A kérdező kommentje:
33 Nincs rá lehetőség ,a Covid alatt végrehajtás alá kerültek.
2021. ápr. 25. 16:48
 34/66 A kérdező kommentje:
A leírt 3 szakmámon kívül van tapasztalatom szociális gondozó és pultos munkakörben is.
2021. ápr. 25. 16:48
 35/66 anonim ***** válasza:
90%

Uramisten,milyen válaszok vannak?

Dolgozni akar a kérdező.

Ha nem dolgozni akarna,ha kéregetne,akkor amiatt savaznátok.

Képesek vagytok ilyeket mondani,hogy szarul választott párt magának?

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe.

Lehet,hogy rossz helyen próbálkozik, de miért ne mehetne a polgármesterhez?

Esetleg,ha tud segít, ha nem akkor megy máshova.

Olyan könnyen itelkeztek mások felett, siralmas ,hogy se együttérzés, se segítőkészség , se semmi nincs némelyik embertarsamban. Már ha titeket lehet annak nevezni.

2021. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
37 Sajnos igen sok a rosszindulat,de majd visszakapják ezt az élettől. Én sem gondoltam soha, hogy valaha kérnem kell, eddig amikor tehettem én segítettem másoknak. Most fordult a kocka. 😟
2021. ápr. 25. 17:11
 37/66 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer fent,egyszer lent.

Ne add fel,megoldódik minden.

Itt mindenki szuperanyu, szuperszulo ,megafeleség...

2021. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem a polgármester dolga ez.
2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
40 Ha a munkahelyek 80%a hozzá tartozik itt akkor mégis ki máshoz lehet fordulni HELYBEN? Ez a legkézenfekvőbb dolog.De nem írom le többször már, szerintem ez elég egyértelmű dolog.
2021. ápr. 25. 17:43
 40/66 anonim ***** válasza:
80%

Ti nagyon aljasok vagytok. Igenis talpraesett a kérdező, hogy bemegy érdeklődni, segítséget kérni. Legfeljebb elhajtja a polgi, nem? Most mit kötekedtek?

Amúgy meg én is adtam be 2 éve Sparhoz, Pennyhez az életrajzomat, azóta is válaszolnak.

2021. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!