Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
79%
Ügyes,rátermett csaj vagy!Minden rendben lesz!
2021. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Remelem jóra fordul.
2021. ápr. 26. 16:17
 63/66 anonim ***** válasza:
20%

Miért kéne neki munkát adnia, vagy keresnie helyetted???


Tudod, létezik álláshirdető platform, OTT jelentkezel az állásra, nem a polginál kuncsorogsz.


Mellesleg elég ciki a semmire szülni. Az, hogy a párod tartott el, mert neked semmi megtakarításod nem volt, az a semmire szülés.

2021. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

63 Az önkormányzat egy munkáltató ugyanolyan, mint bármely más cég, csak itt a munkáltatói jogkör gyakorlója a polgármester. Tehát nála jelentkezni ugyanolyan, mint xy cégnél.

Nem a semmire szültem, külön köszönet hogy hazudozol!! Mint irtam a lakhatás megoldott, ugyanis a megtakarított pénzem erre ment el. Valamint a gyerek előtt végig munkahelyem volt, kb 3 hónap maradt ki.


De a kérdés már tárgytalan, mert május hónaptól dolgozom.

2021. ápr. 28. 14:54
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen h mennyi rosszindulatú ember van jézusom

Menjen sparba...aha és ki viszi hozza a gyereket oviba.

Ő tanácsot kért nem kioktatást.

Aki azt írta semmire szülni...nyilván mikor terhes lett nem gondolta h a férje lelép

Ha így állna mindenki hozza nem szülne senki

Kérdező remélem jó lesz a munka és rendeződik a helyzeted 🙂

2021. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
65 Köszi, májustól dolgozom egy pályázat keretében , már kezdünk rendeződni. Poén,hogy azóta a párom jönne vissza, de eszembe sincs visszafogadni aki cserben hagyott ... ezzel amit tett nekem minden érzelmem elmúlt felé.
2021. jún. 8. 21:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!