Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
80%

A polgármester valószínűleg jobban átlátja a környék ügyeit. Így némi joszandekkal talán tud segíteni munkát találni a kerdezonek egy ilyen szorult helyzetben.


Azt tudom, hogy nálunk (Győr környéki kistelepülés) nagyon segítőkész a polgármester, bátran fordulnek hozzá én is.


Remélem, sikerrel jársz! És fel a fejjel!

2021. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
41%
Nézd kérdező. A polgármesternek ehhez semmi köze. Ilyennel nem kell hoizza fordulni. Fogod magad, és nekiállsz munkát keresni egyedül, önállóan, hiszen elméletileg felnőtt nő vagy. A gyerek előtt is dolgoztál valahol, ha 3 éves, akkor épp a gyes végén vagy, tessek oda vissza menni. Nezegesd a hirdeteseket, a weboldalakat, de ilyennel a polgarmesterhez menni baromsag. Ennyi erovel mehetnél a miniszterelnökhöz is.
2021. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
91%
Ha 80%ban tényleg önkormànyzati a települès, akkor van esèlyed. Nàlunk aki a polgàrmesterhez fordul segítsègèrt, közmunkàt kap. Itt csak az kerül önkormànyzati munkára aki nagyon jó ismerős, mindegy milyen vègzettsège van, megelőzi a diplomàs "idegent" Szurkolok neked, hátha sikerül.
2021. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

21 Köszönöm. Remélem sikerül.


22 Oda esélytelen, covid alatt tönkrementek, végrehajtás alatt van. Mint leírtam, a munkahelyek 80%-a ide kapcsolódik az önkormànyzathoz/ polgàrmesterhez így ezért vele érdemes beszélni. Valamint ez a legkézenfekvőbb mivel helyben van! Egyedül egy 3 éves gyerekkel, autó nélkül mivel a volt párom azt is elvitte, nem tudok ugrálni.


23 Igen, 80%ban az. Azonkívül pár családi vállakozás van és néhány bolt,üzlet.Nem segélyt kérek vagy adományt,csak munkát.

Eddig sosem kértem semmit , szerencsés voltam ezidáig nem kellett soha kérnem! De most ide jutottam, hogy segítségre van szükségem.

2021. ápr. 25. 15:30
 25/66 anonim ***** válasza:
82%

Siralmas, mennyi lelki nyomorék ember létezik, már ami a válaszokból kiderül...


Kérdező, nem tudok érdemi váladzt adni, mert nekem még nem kellett a polgármesterhez fordulnom, de nagyon szorítok neked, remélem hogy sikerrel jársz. Jól teszed hogy elmész hozzá, mindent meg kell próbálni. Szurkolok hogy minden rendbe jöjjön!

2021. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

26 Köszönöm szépen.


Nem ismerkedés vagy “más jellegű” munka miatt vagyok fent itt az ilyen jellegű privát és nem privát üzenetek nem érdekelnek!

2021. ápr. 25. 16:26
 27/66 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Miba szakmád?
2021. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
29vagyok.Eladó,irodai asszisztens, pedagógiai asszisztens. Érettségim és angol középfokúm van, igaz már megkopott a nyelvtudásom.
2021. ápr. 25. 16:35
 29/66 anonim ***** válasza:
58%
Akkor nem a polgihoz kell menned, hanem a Sparba, Cba-ba. Eladók mindig kellenek.
2021. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem, minden napra jut legalább egy ilyen kérdés, hogy "egyedülálló anyuka vagyok, nincs senkim és semmim, de elhagyott a férjem és mindjárt éhenhalunk a gyerekkel".


Ezt most ugyanaz az ember irkálja ki folyton provokatív céllal vagy tényleg ennyi nő vállal úgy gyereket, hogy tudja, ha szétmennek a párjával, akkor nem lesz hogyan megélnie?

2021. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!