Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
76%

Itt semmit nem használ mi tapasztalatunk mert ahány település vagy kerület annyi féle polgármester és szokás ,lehet hogy tiéd fog tudni segíteni munkával de lehet hogy nem ,mi nem tudhatjuk hol laksz és ott mik szokások,stb ha ilyen kérdésel a helyi emberekhez kell fordulni.

De sok sikert.

2021. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
szocgondozókból mindig hiány van, én felhívnám azt a szocszolgálatot, ahová a településetek tartozik, hátha...
2021. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

51 Köszönöm szépen 10 re megyek de már most ideges vagyok.


52 Az is szintén oda tartozik az önkormányzathoz meg van egy másik ami a református egyházhoz ha itt nem sikerül,megpróbálom azt is.

2021. ápr. 26. 08:03
 54/66 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk a családsegítőnek van egy Facebook oldala és folyamatosan rakják fel az adományokat és munkát is keresnek az egyedülálló anyukáknak. Nálatok nincs ilyen?

Az a baj, hogy ha arra gondolsz, hogy a hivatalban akad valami munka ami megfelelő a végzettségednek, akkor ne reménykedj. Nagyon protekciós helyek. Nekem is van diplomám,rendezvényszervező szakon végeztem. Amikor meghírdették az állást, hogy rendezvényszervezőt keresnek hát nem engem vettek fel. Pedig községben lakunk és itt erre ritka az ilyen diploma. A polgármester unokahuga lett a befutó egy érettségivel. Ennyit erről. Amikor állásinterjú volt megkérdezték, hogy van-e férjem és megtudom-e oldani a gyerekfelügyeletet amikor dolgozom. Hát hiába. Sajnos nem jött össze. A valaki valakije bejutott helyettem.

2021. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
54 Igazából én nem adományt vagy segélyt szeretnék hanem munkát. Mint írtam, nem feltétlen valamelyik szakmámban, amikor szociális gondozó voltam,vagy pultos az sem szakmám volt de az adódott és beletanultam a munkába.
2021. ápr. 26. 08:59
 56/66 anonim ***** válasza:
80%
Keresd fel a családsegítőt. Biztos tudnak segíteni! Értem, hogy nem adomány kell de a munkakeresésben is segítenek. 54. voltam.
2021. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Kaptam segítséget,szerencsém volt úgy érzem. ( már az itteni negatív válaszok alapján) Most uniós pályázatban leszek egy évet aztán meglátjuk.Remelem az egy év alatt helyrerázódunk ha nem is anyagilag de rendben lesz kialakul egy életünk. Mert a lányom azóta ujra bepisil mióta nincs otthon az apja,sajnos ő még nem érti ami történt.
2021. ápr. 26. 15:15
 58/66 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon örülök hogy sikerrel jártál, remélem minden jóra fordul!
2021. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
58 Köszönöm szépen, remélem én is.
2021. ápr. 26. 15:26
 60/66 anonim ***** válasza:
88%
Szuper örülök neki.
2021. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!