Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlás közben kiflit adni...

Bevásárlás közben kiflit adni a gyereknek a bevásárlókocsiban - szerintetek?

Figyelt kérdés

Én nyugodt lélekkel szoktam adni kislányomnak, ha már nyugtalankodik a kocsiban - természetesen hozzászámoltatom a kasszánál, tehát nem arról van szó, hogy "dugiban" eszi meg a gyerek, főleg, hogy csak egy felet szoktam adni.


Férjem szerint nem kéne ilyet csinálni - így aztán gondoltam, megkérdezlek Titeket, hogy vajon csak én vagyok-e ennyire "laza"? :)


2011. okt. 28. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
89%

En a ferjeddel ertek egyet!


Az en fiam 2 eves mult de mar reg tudja,hogy elobb "odaadjuk a neninek es aztan megeheti"

Miota ezt megertette es latja,hogy az a valami valoban az ove lesz egyaltalan nem gond neki. Turelmesen kivarja.

Nalam amugy mindig van egy kis keksz ,barhova indulunk. Innivalo es egy kis ropogtatni valo nelkulel sem indulunk itthonrol.

2011. nov. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Hú, nem gondoltam, hogy ilyen parázs vitát szít ez a kérdés... - amúgy tényleg már szomorú, hogy itt is ennyire ítélkezni kell a másik felett...


Itt leszögezem, hogy én senkit nem pontoztam le - köszönöm a válaszokat, elgondolkoztató volt.


Az itthonról rágcsálnivaló-vitel azért nem tűnik jónak, mert arra is hihetik ugyanúgy, hogy onnan vittük el, nem?

2011. nov. 2. 13:11
 63/63 anonim ***** válasza:

Belépés előtt be kell mutatni egy biztonsági őrnek vagy vagyonőrnek, ő ellátja matricával vagy dedikálja, így nem lesz gond.


Szerintem semmi rossz nincs abban, ha a gyerek vásárlás közben elrágcsál egy kiflit, ha a szülő hozzáadatja. Nincs még gyerekem, és nem automatikusan, de ha lesz, néha ha úgy alakul, biztos nem fogok ezen problémázni, adok neki egy kiflit vagy csokit. Persze aztán ha el is fogyott, akkor is kifizetem.

A szomszédomék ha mennek nagybevásárolni, mindig elrágcsálnak bevásárlás közben pár péksüteményt, amit aztán persze eszükben sincs kifizetni, a gyerek is kap, sokszor 4 felnőtt és 3 gyerek reggelizik meg ingyen a hipermarketben... na ez már pofátlanság, főként, hogy nem állnak rosszul anyagilag, de úgy vagyok vele, hogy az ő dolguk. Én sem szeretem megenni azt, ami még nem az enyém, de nincs kényszerem, ha úgy áll a dolog, bőven belefér. Volt rá példa, hogy rengetegen álltak sorban és kevés kassza működött, a várakozás unalmában egymagamban megettem egy zacskó csípős pick snack kolbászt, aztán adtam oda a pénztárosnak, épp mint a reklámban :)

2012. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!