Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most öszintén, anyukák 1-2...

Most öszintén, anyukák 1-2 éves gyerekkel, ti élvezitek egy örökké futkorászó kisgyerekkel, aki még nem beszél, és nem igazán lehet szabályozni, ha elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 18:29
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nekünk nagy élmény volt. Imádtuk, ahogy nevetgélt, mutogatott, nézelődött. Minden újdonság érdekli. De a miénk már elég jól tud beszélni, sok szót ismer. 21 hónapos.
2015. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Aha.akkor nektek biztos nem egy orokmozgotok van.es ha mar beszel akkor nyilvan ha szoltok neki hallgat ra.azert irtam hogy orokmozgo mert olyan anyukakra lennek kivancsi akiknek a gyereke egy percet se ul egy helyben meg eves kozben se.
2015. aug. 31. 19:04
 3/58 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2015. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
61%

Nem minden percét élvezem. 3 és féléves a fiam,egy évben 3-4x elmegyünk wellnesselni pár napra. Nem, nem olyan pihenés ez már,mint gyerek előtt. Most talán már kicsivel könnyebb,mert ő nagy, tud beszélni, de meg nem állna egy percre sem. Ahhoz meg még nem elég nagy,hogy mondjuk egyedül beengedjük fürödni, tehát menni kell vele. Néha azért jó lenne mondjuk pihenni egy fél órát a medence partján, de ez csak felváltva megy.

De látni,hogy hogy élvezi, minden fáradságot megér.

2015. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy nem beszél egy gyerek, még rengeteg dolgot megért. 13 hónaposom van, aki egyelőre csak hangokat utánoz, illetve 1-1 szótagot "mond", azonban megérti a legtöbb tiltást és kérést, de azt nyilván nem várhatom el tőle, hogy úgy megüljön a fenekén, akár egy 5 éves. Érdekli minden újdonság, szeretné felfedezni a világot, amiből mi nem is csinálunk problémát. Úgy kell megválasztani a nyaralóhelyet, hogy erre legyen lehetősége. Ha ez valakinél nem működik, akkor várjon 1-2 évet a nyaralással.
2015. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én élveztem nagyon. Mindkét gyerekem örökmozgó, kíváncsi, élénk, beszédes gyerek.

Ne keverjük össze a dolgokat, én nyaralni mentem velük, nem pihenni. Az nem ugyanaz. :)

2015. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Persze ertem en.de a kerdes nem arra vonatkozik hogy a gyerek elvezi e hanem hogy a szulok elvezik e.szerintem akinek folyamatosan megy a gyereke es meg egy reggelit se lehet nyugodtam megenni vele aki azt mondja ez elvezet megallas nelkul futni es figyelni hova esik be stb.az nem oszinte.
2015. aug. 31. 19:48
 8/58 A kérdező kommentje:
Persze ez fugg a gyerek mentalitasatol.az en gyerekem hiperaktiv.szerintem azert ez egy kicsit mas szitu.
2015. aug. 31. 19:49
 9/58 anonim ***** válasza:
62%

Tehát ha valaki nem ért veled egyet az nem mond igazat?

Az igazság az, hogy TE nem élvezed és támogató tömeget keresel hozzá,hogy jogosak az érzéseid. Azok. De ettől még van szülő aki élvezi és a beszélni nem tudó gyerekével is képes kommunikálni. Sőt, van aki akkor boldog igazán, ha a gyereke szívből kacagva fut az új terepen előre, ahelyett hogy némán feküdne gyerek nélkül a napon. Ilyen is van. És őszintén van.

2015. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
68%

6-os vagyok. Ne dobálózzunk ilyen elnevezésekkel. Az enyémekre is mondják idegenek, hogy hiperaktívak, de az azért nem olyan egyszerű, ne bonyolodjunk bele, nem kell mindent összekeverni.

Az enyém (most már csak a kicsi, a nagy már kinőtte) nem tud végigülni egy reggelit, folyamatos elfoglaltság vele lenni. A nagy is ilyen volt. Ha te úgy érzed, hogy neked rosszabb, mint másnak, akkor lehet, hogy igazad van, de inkább az a gyanúm, hogy rossz oldalát éled meg. A gyerek mozog, felfedez, próbáld fegyelmezni, foglald le. Igen, fárasztó.

Én arra válaszoltam, amit kérdeztél, szerintem mindenki, nem értettük félre. A gyerekek is élvezték és a szülők is. Mi azért, mert a gyerekek élvezték és olyan programokat találtunk ki, hogy ne unják magukat halálra, nekünk is jó legyen. Vannak nehezebb percek és órák, de attól még a nyaralást élveztem szülőként, mivel egy percig sem képzeltem, hogy pihenni megyek. Így nem csalódtam, ismerem a gyerekeimet.

2015. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!