Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most öszintén, anyukák 1-2...

Most öszintén, anyukák 1-2 éves gyerekkel, ti élvezitek egy örökké futkorászó kisgyerekkel, aki még nem beszél, és nem igazán lehet szabályozni, ha elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 18:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
38%

Ettől még nem hiperaktív, csak nincs minden ekkora gyereknek önkontrollja ahhoz, hogy unalmas helyzeteket elviseljen.

A kérdésre válaszolva: én alkut szoktam kötni. Ha ezt meg ezt megszed/megiszod, akkor lesz valami (amit akar, szeret, stb.) Egy bizonyos korban már beválik. Minél kisebb falatokban kapja a kaját, annál tovább ül. Felváltva is ettünk a férjemmel. Szóval ezek a részek tényleg fárasztóak, de koncentrálj a jóra, mert másképp nem megy. :)

2015. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
0%
kérdezo, igen, bevállalja, mert évente kétszer látja, o már most azt szerette volna, hogy legyen nála 1 honapot :D de hát ahhoz még nagyon kicsi..majd, ha már lesz 5-6 éves, tolem ott tolheti a nyarakat Magyarországon. :)
2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
oh 22-es nálunk is ez van évente kétszer látja...és pont ezért nem is ismeri...ezért nem tudnám neki még 2 napra se otthagyni...mert az én fiam csak a hozzá közel álló emberekkel hajlandó lenni..
2015. aug. 31. 22:51
 24/58 A kérdező kommentje:
21.es én a másfél éves fiamnak hiába mondom hogy ha megeszed akkor lesz ez meg az mert nem érdekli nem is figyel arra amit beszélek...ja és kis falatokban enni?ha egy étteremben vagyunk az olyan szinten hat az újdonság erejével hogy nem hogy kis falatokban nem eszik hanem sehogy se..:(nem ül meg egy percet se és csak futkorászik....azért azt hogy ilyen nehéz a gyereknevelés azt azért nem gondoltam ....(elsö gyerek...)
2015. aug. 31. 22:55
 25/58 anonim ***** válasza:
0%
no igen...ez a helyzet ismeros..ezért id gondoltam, hogy a szokatás jovore kezdodik 1-2 héttel. egyébként, ha kamerán látja anyumat vagy hallja, akkor felismeri (legalábbis nekem ugy tunik..egybol vigyorogni kezd a fiam, meg integet- bár o nagyon kozvetlen kisfiu, simán odamegy ismeretlen emberekhez és puszikat dobál..)
2015. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
0%
mi étterembe is visszuk a tablettet :D bár ot kb. 2 hetes kora ota visszuk étterembe..ugyhogy megszokta már, hogy "jonak" kell lennie
2015. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Hát, minden gyereknél más válik be, és főleg nem elsőre.
2015. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Nálunk kis korkülönbség van, (2 és 3 évesek). Idén tavasszal voltunk férjemmel egy két éjszakás kiruccanáson, amit hivatalos dologgal kötöttünk össze, anyukám vállalta addig a piciket.

Tavaly még elmentünk a gyerekekkel két éjszakás wellnessbe többször is, de nagyon kimerültünk. Egyáltalán nem élveztük. Idén nyáron megbeszéltük férjemmel, hogy a szabadsága alatt itthonról "megyünk" nyaralni. Minden nap (főleg hogy a kánikulát elkerüljük) már 8-fél9-kor útnak indultunk és olyan dolgokat vittünk véghez amit a gyerekek szeretnek - állatkert, játszótér, vonatozás (célpont játszótér), fürdőzés-strand, játszóház, nagyszülők, erdős kirándulás....ilyesmi. A három hét ilyesfajta nyaralás közel nem került annyiba mint egy két éjszakás szálloda és mindenki élvezte. Saját helyen evett, aludt, saját ritmusába. Nem volt hiszti és mi is nyugodtak voltunk.

Rettentően hiányzik már egy kis nyugodt kikapcsolódás, de ez egyenlőre órákban mérhető és fizetett segítséggel sajnos.

Nekünk mindkét fiúnk örökmozgó, tudom miről beszélsz és nem könnyű így idegen helyen ellazulni, élvezni az együtt töltött időt....

2015. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt, hogy délelőtt már 11-kor itthon voltunk utána ebéd, alvás, majd délután a közelben motorozás, játszóterezés vacsoráig.
2015. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
mi is most voltunk 1,5 éves gyerekkel "nyaralni"de ez nem nyaralás volt hanem egy tortúra.Még egy reggelit se tudtunk együtt megenni.Ugyhogy nem is megyünk többet megbeszéltük.Több száz ezer forintért ez nem éri meg.
2015. szept. 1. 10:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!