Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most öszintén, anyukák 1-2...

Most öszintén, anyukák 1-2 éves gyerekkel, ti élvezitek egy örökké futkorászó kisgyerekkel, aki még nem beszél, és nem igazán lehet szabályozni, ha elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 18:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
72%

Már bocs, de egy 1,5 éves gyerektől mit vársz? Otthon nem jön-megy, tesz-vesz és érdeklődik minden iránt? Otthon nem szükségeltetik az állandó figyelem? Miért lenne ez más egy idegen környezetben?

Naiv és butuska dolog azt hinni, hogy ekkora gyerek mellett hasonlóan lazítós és pihentető nyaralásod lehet, mint nélküle. Fárasztó, de attól még lehet élvezetes, csak meg kell találni a megfelelő programokat.

2015. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
39%

Én igen, élveztem. Egyértelműen nem pihentető, wellness nyaralást terveztem, hanem olyat, ami a gyereket is érdekelhet. Soksok strandolás, kirándulás olyan helyekre ahol szabadon futkározhat. Igen, az étkezéseknél "felváltva ettünk, volt hogy másfél óráig tartott, de ha nyaraláskor nem lassít az ember, akkor mikor?

Én nem hiszem, hogy a gyereknek jó, hogy ha ráfogják, hogy kicsi még nem lehet (gyerekbarát) étterembe, nyaralásra vinni. És ha nagyobb lesz 4-5 éves honnan fogja tudni pl hogy étteremben hogy illik viselkedni? Akkor meddig lehet húzni ezt?

Amúgy meg könyörgöm 1-2 éves gyereket nem lehet szabályozni??? Ezt hogy érted?

2015. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
hu 32-es.na akkor egy kérdés:te mit teszel hogy szabályozod a gyereket amikor még nem beszél?nyilván már érti amit mondasz de nem érdekli.Tehát vegyünk egy példát:beülteted az étterembe egy etetöszékbe ö ki akar jönni és visit.Nyilván ezt nem hagyod(hogy visitson)mondod neki hogy nem szabad,kezébe adod a kedvenc játékát meg bekapcsolod neki a tableten a mesét,nem érdekli,futkorászni akar.Na erre értem hogy nem lehet szabályozni.Pedig otthon ül az etetöszékben tehát megtanitottuk rá hogyan kell enni.Te hogyan szabályozod a másfél éves gyereket?Nyilván te megmondod neki hogy most szépen egy helyben kell ülni mert akkor utána mehet a játszótérre és ö ezt gondolom megérti és csöndben eszik....nem is értem,ezt meg kell magyaráznom,hogy egy másfél éves gyereket még nem lehet szabályozni?Nyilván egész nap mondjuk neki hogy nem szabad,de ha nem érdekli akkor verjem meg ???Vagy KONKRÉTAN ird meg(ne azt ird hogy neveljem meg,mert itt ezen az oldalon sokan csak ezt tudják irni,de hogy hogyan kell egy ennyi idös gyereket nevelni,arra már nem tudnak mit irni mert valószinü nincs is gyerekük,fogalmuk sincs arról mi az hogy gyerek,és ez nagyon bosszant!)Köszi előre is!
2015. szept. 1. 13:10
 34/58 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, én is várom 32-es a válaszod, te hogy csinálod?

Amúgy sehogy sem csinálja, csak mint írtam már nyugis gyereke van. Ennyi. Az ilyen 32-es válaszadókkal ne foglalkozz. Én is megnézem, aki egy 1,5 éves gyereket beszabályoz. Tényleg írja már le, hogy csinálja.

2015. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
fogadjunk hogy a 32-es most el fog tünni többet nem ir ide,mert nem tud mit.Már nagyon sokszor előfordult velem ezen az oldalon,hogy irtam valakinek,ird meg hogyan neveljek meg egy ilyen picit,de utána már nem jött válasz.Az ilyen válaszadók azonnal eltünnek.-Csak szeretnének okosnak tünni de mikor rájönnek hogy hülyeséget irtak,felszivódnak.Ez az elönye ennek az oldalnak,hogy akkor lépsz le mikor akarsz.Sokan ezt élvezik.Beszólogatnak aztán lelépnek.
2015. szept. 1. 13:44
 36/58 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy bárki bármit válaszol lepontozzák, miért? Ha élvezi, ha nem a nyaralást.
2015. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg senki nem akar belemenni abba, hogy válaszol a konkrét kérdésre látatlanban, mert tudod, minden gyerek más. A tiédet nem ismerjük, hiába írod a jellemzőit, úgyis mindenre rávágod, hogy miért nem megy. Egyszerűen nem vagy tisztában az életkori sajátosságokkal a kommentjeid alapján, talán következetlen is vagy, nem tudhatjuk. Így semmi értelme. Írtam, hogy az enyémeknél mi vált be. Más is írta. Honnan tudja bárki, hogy a tiédnek mi fog? Te neveled, rá kellene jönnöd. Mi is próbálkoztunk, nem csettintésre sikerült, ez hosszú és fárasztó. És írtad, hogy nem mentek többet. Jó, akkor ennyi, neked ez a megoldás.

Attól még más élvezheti "hiperaktív" gyerek mellett is a nyaralást, még ha kétségbe is vonod, mert neked rosszabb.

2015. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Egyébként hol nyaraltatok, milyen helyen? Mi volt a program? Mit evett, mennyi ideig kellett ülnie, egyáltalán szerette azt az ételt? Ez mind nem mindegy, ebben a korban a gyerekek még nem tudnak alkalmazkodni, a figyelmük kb. 5 percre köthető le. Ha azt akarod, hogy üljön, olyat tegyél elé, ami érdekli. Ha nem a tablet, akkor más, ezt neked kell tudni. Nektek kell hozzá igazodni. Ezért nem pihenés, folyamatosan szórakoztatnod kell, ha azt akarod hogy nyugton maradjon.
2015. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva, hogy étterembe bekapcsoljuk a tablettet a gyereknek?! ... nem néz tévét, nem nézi a tablettet sem,- csak, ha krizis van. pl. 18 orát utazunk autoval vagy 2-3 orát ulunk egy helyben egy étteremben...
2015. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Kedves 37-es!Valaki itt megkérdezte hogy mi az hogy nem tudok szabályozni egy másfél éves gyereket?Tehát hogy nem azt csinálja amit én akarok.Erre irtam azt,hogy mondja el,ö hogyan szabályozza,és mit tesz hogy a gyerek azt tegye amit ö akar.Erre már nem jött válasz.Szerintem nem érted mi a kérdés.
2015. szept. 1. 15:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!