Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/188 A kérdező kommentje:
Hivatalosan 7-8 éves korban adnak ki papírt arról, hogy ADHD-s egy gyerek,előtte csak a gyanúja van,mint nálunk is.
2017. jan. 6. 15:59
 122/188 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező 6 hónapos gyereket nem hagyok egyedül egy 3 és egy 4 évessel. A másik a cumisüveg mit keresett a középsőd kezébe? Azért ebbe te is hibás voltál. A kicsi nálam 1 éves a középsőm 3 a nagy 6 éves. Én nem tudom szerintm kimerültél és bocsi amit most fogok írni de nincs türelmed. Sejtem mit érzel mert ha nálunk elszabadul a pokol akkor én is türelmetlín vagyok velük. De ugye rendezem soraimat. Nagyon sokat vagyok egyedül a gyerekekkel mindent én intézek velük kapcsolatban így sejtem mi minden nehezedik rájuk. Ne haragudj ha a nevelési tanácsadóban nem küldtek tovább akkor a gyerekednek nincs nagy baja szerencsére. A középsőgyermekemmel elmondták hova menjünk hol fogják felmérni még. Elmondták lehet a beszéd felesztés központba is úgy látják tovább kell vinni. Mikor mentetek szét a pároddal? Lehet egyszerüen korai és még nem tudja tudta rendesen feldolgozni. Mivel bünteted őt? Kérdeztem nem e van egy idegrendszeriéretlensége? Kérdeztem a fejlődése hogyan alakult. Ha ADHD gyanús akkor is megmondanák, hogy mit próbáljál meg.
2017. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/188 anonim ***** válasza:
14%

124. Végre egy normális hozzászóló.

Egyedül csak azt nem értem, hogy miért kérdés, hogy egy 3 éves gyerek kezébe hogy kerül cumisüveg? Nekem másfél éves, és odaadom neki, és iszik belőle magától.

A másik, hogy elég, hogy elfordul a szülő, és megy az ütés a cumival. Ez a legjobbakkal is megesik.

A gyerekek a másodperc töredéke alatt képesek bármire.

2017. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/188 anonim ***** válasza:
78%
125-ös válaszóló 124es válaszoló ha tudom, hogy van egy gyerekem aki hajlamos, hogy durva legyen akkor elviszem magammal fogom a kezét. A kérdező válaszából nem úgy éreztem ez csak egy elfordult pillanat lett volna. Lehet etetés közbe csinálta a dolgát. Bár nálam az etetés evés szent és csak rájuk figyelek. Igaziból akkor sem értem a dolgot.
2017. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/188 anonim ***** válasza:
25%
Éjjel 11 volt, úgy voltam vele mindenki alszik a kicsit etettem, kis pihit tartottunk, addig feltettem neki egy teát a konyhában, ő meg ott maradt az autósülésben és már csak az ordításra mentem vissza, üveg cumisüveg amivel úgy fejbevágta,hogy rohannunk kellett.
2017. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/188 anonim ***** válasza:
86%
Nem hallotad, hogy kijött a gyerek? Vagy hatamas házatok van de akkor viszem a kcsiö magammal amiket írtáo, vagy ha nem nagy akkor ez így oyan hihetelennek tűnik. 75nm lakunk még nappal is hallom a gyereket ha kijön a szobából.
2017. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/188 anonim ***** válasza:
88%
AZ 57%-os a kérdező alteregója?
2017. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/188 anonim ***** válasza:
90%
Bukta :)
2017. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/188 anonim ***** válasza:
26%

De sok okos anyuka van itt, akik csípőből megoldaná ezt a helyzetet!

A pszichológusok nem tudnak segíteni, az óvónők tehetetlenek, de ti, kedves ítélkező szülők, ti aztán megmondtátok a tutit!

Legyetek büszkék, hogy milyen szuperanyák vagytok, és jusson eszetekbe, hogy milyen lekezelőek voltatok, amikor majd a ti gyereketekkel nem tudjátok, hogy mit kezdjetek, mert látszólag semmi nem használ.

És, ha bevalljátok, ha nem, lesz vagy volt ilyen helyzet.

Bakker, nem kozmetikushoz jár, meg fittnessterembe a kérdező, hanem próbálja épségben tartani a családját.

Az azért megvan ugye, hogy nem feltétlen a kérdező hibája, ha a gyereke viselkedése ilyen. Lehet idegrendszeri elváltozás oka is.

Nagyon megdöbbentőnek tartom, hogy azért szapultok egy anyát, mert a a gyerekek apjával megosztotta a gyerekfelügyeletet.

Szerintetek az lenne a normális, ha hátán a kicsivel, nyakán a középsővel, és karján a nagyobbikkal vért izzadva, összeszorított fogakkal küszködne nap mint nap, mert társadalmilag az az elfogadott, hogy anyuka dögöljön be a gyereknevelésbe, hiszen, ha az apuka is segít, akkor már aszaranyák vagyunk.

Bezzeg, ha celebnyuszi szül, és már másnap műsort vezet, meg fittnesszterembe anorexiássá edzi magát, azt mindenki tátott szájjal csodálja.

Ha valaki slampos a gyerekek mellett, akkor bezzeg mindenki azt tanácsolja, hogy passzolja le a gyerekeket, mert magára is kell idő.

Ebben az esetben meg anyukára tojjunk, mert kutya kötelessége egyedül megváltania a világot.

Nevetségesek vagytok, és az emptiátok nulla.

Esetleg fogadjátok be a gyereket pár hétre és alkalmazzátok hasznos tanácsaitokat, vagy babysitterkedjetek kicsit az anyukánál, hiszen a megoldas oly egyszerű, csak se a szülők, se a szakemberek nem találják. De itt, a GyK-n tudjátok a tutit

2017. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/188 anonim ***** válasza:
76%

Igen utolsó, én két igazoltan hiperaktív gyereket nevelek egyedül, de eszembe se jut lepasszolni egyiket se hogy nekem könnyebb legyen. Én vállaltam őket, mindkettőt, nem ők akartak megszületni, felelősséggel tartozom értük, igen, a saját kényelmem rovására is. Marha nehéz velük, van hogy éjszaka sírok, de nem adom fel, így alakult, ők az én gyerekeim, így ahogy vannak és én elfogadom őket. Persze a gyógyszeres terápián kívül mindent próbálunk, vannak jobb és rosszabb napok-hetek, de egy pillanatra se jutott eszembe hogy bármelyiket is az apjához lökjem.


Ott, ahol két pszichológus nem segít, ott nem pszichológiai problémák vannak.

2017. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!