Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
 181/188 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, vissza fogja, de akkor se fogja megérteni, ugyan az lesz mint most, hogy mindenki hibás csak ő nem.
2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/188 anonim ***** válasza:
93%
180-as hozzászóló tökéletesen leírta a lényeget!! Minden szavával egyet értek. De a kérdező ezt soha nem fogja belátni. 😕 Szerinte ő nem hibás, csak a kisgyerek a rossz.
2017. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/188 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Minden ugyan úgy van?
2017. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/188 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 180-as!

A te helyzeted nem ugyanaz, mint a kérdezőé, az enyém sem.

Elolvastam, amit írtál, és van még otthon mit tenned, ha a gyerekeid a szuper nevelési módszereid ellenére is így viselkednek.

Szerintem a kérdójeleket is kevesebbet kellene használnod, mert kissé idegbeteg benyomást kelt.

Ami gyűlölkódés és bezzeganyázás süt az irományodból..........

Kapisgálom, hogy a gyerekeid miért olyan rosszak, kezdj el te is gondolkodni rajta, ahhelyett, hogy egy vadidegenen vezeted le a feszkót.

Szép napot!

2017. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/188 anonim ***** válasza:
13%
Borzasztó gonoszak vagytok, 180-as válaszoló meg kissé idegbetegnek túnik a sok felkiálltójellel
2017. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/188 anonim ***** válasza:
91%
Nem látok bele az életedbe, de szerintem a középső gyerekre már nem jutott annyi idő mint a többire.... Szegény kisgyermek, szerintem gáz,hogy lepasszoltad, ő is a gyereked
2017. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/188 anonim ***** válasza:
Mi van azóta?
2017. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/188 A kérdező kommentje:
Jól vagyunk! Küzdünk, fejlesztünk, türelem, türelem, türelem :) Sokkal jobb az itthoni légkör, teljesen belerázódtunk :)
2017. ápr. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!