Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, amiért nem...

Rossz anya vagyok, amiért nem velem él?

Figyelt kérdés

A férjemmel fél éve mentünk szét, 3 gyerekunk van 1,3,4 évesek.

A 3 évessem nagyon eleven gyerek. Hisztis, verekedős, harapott, bántotta a testvéreit. Hiaba buntettem, jártunk nevelési tanácsadóba, de nem lett jobb a helyzet. Az apjátol mindig jobban tartott.Amióta ő van a napunk 0-24 ben rola szolt a hisztikrol, a verekedésrol, 1 percig sem lehetett levenni rola a szemünket, köztünk aludt. A házzasagunk tönkre ment. Mikor kulon mentünk velem maradt a 3 gyerek, de 1 honapja azt mondtam, hogy nem bírom tovább. A középső az apjahoz kerult. Szinte minden nap találkozunk, a gyerekek egy ovdai csoportban vannak. Egyutt karácsonyoztunk. Persze az egész családtol kapom az ívet milyen sz*ar anya vagyok :/

Tenyleg az vagyok?



2017. jan. 5. 14:14
 171/188 anonim ***** válasza:
63%
egymásra találtak a rossz anyák?:-D
2017. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/188 anonim ***** válasza:
29%
Nem az a szaranya, aki segítséget kér és fogad el, hanem az, aki mindenféle tudás és tapasztalat nélkul osztja az észt.
2017. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/188 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt nem értem még mindig,ha minden nap veled is van a középső,akkor ennyi erővel aludni jár az apjához csak,ergo nálad is elférne...

Miért nem opció a kicsinek fejni tejet,mehet az apjához,a nagy oviba,vagy szintén apához,te meg mondjuk a középsővel kettesbe is legyél. És mondjuk ne azt éreztesd már szegénnyel,hogy ő az ,aki a legtöbbet apához van küldve,bezzeg ott a kicsi,aki egész nap veled van,miközbe ő nem. Meg hogy ő el van téve aludni máshová,mig a többi veled alszik...

2017. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/188 anonim ***** válasza:
Gondolom apuka reggel beadja a gyereket az oviba es megy dolgozni, az egy evest hova adja be?
2017. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/188 anonim ***** válasza:
84%

Bölcsibe..

De az is lehet az apánál.

Mellesleg hétvégén vagx mikor apa szabin van legyen a másik kettővel...

Mi együtt vagyunk a párommal,mégis van közös program a nagyobbal,hogy ne legyen féltékeny a picire.

2017. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/188 anonim ***** válasza:
Hát anyukának, azért van otthon.
2017. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/188 Valentine7 válasza:
igen
2017. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/188 anonim ***** válasza:
18%
Nem attól lesz valaki jó anya, hogy foggal-körömmel ragaszkodik a gyerekéhez. Azt be kell tudni látni, hogy ha máshol jobb helye van.
2017. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/188 anonim ***** válasza:
93%
utolsó, annyira nem lehet jó helye ha zokogva ébred és az anyját keresi, mint írta a kérdező is...
2017. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/188 anonim ***** válasza:
83%

Mire végig olvastam. ..

3 kicsi fiam van.

Legnagyobb 7 éves középső 5 éves

Legkisebb 3 éves!

Nem simàn elevenek hanem nagyon rosszak is mint a gyerekeke 90÷a.

3 van mindenből de tuti hogy 1 dolgon összeverekednek!

7 éve nem tudtam azt csinàlni akkor amikor akartam!

Mimdig pisilni kell kakilni kell szomjas vagyok éhes vagyok plusz a verekedések!soxor ùgy bele fàradok lelkileg jhogy kimegyek este és jól kisírom magam!

DE!!!!

Mondig kordàba vannak.tartva nem testi fenyìtéssel hanem.büntetéssel pl.

Sarokba àllàs.jàték megvonàs.

Soha egyszer sem érdeztetem velük hogy egyiknek.szabad màsiknak nem!!!!!!nem lehet egyikse külömb a màsik gyerekednél,ùr isten mit èrezhet szegény kisfiù????

A legkisebb fiam egy idos a fiaddal,nem thdom elképzelni hogy a 3 éves fiammal nebìrjak!!!!!

Ez a te hibàd senki màsé,gyenge vagy anyànak!!!!

És az hogy az apjànak odaadtad olyan mély lelki fàjdalmat okoz a kisfiùnak hogy a helyzet csak rosszabb lesz!

Remélem egyszer azt amit a fiad érez vissza kapod de 100szorosan!!!!!

2017. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!